Šodien vārdadienu svin Monvīds, Egita, Emīls, rītdien - Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Top Image

Forums

Tēmas nosaukums - Skumji

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 26 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 14.10.2010. 10:14
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Juris
Juris
Pēdējo reizi manīts 2013-03-26 20:55
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile
Medību stāžs: 16
Aprīkojums: Sabatti 12kal.,TIKKA T3 308win.,Savage 22WMR
Medību trofejas: 7
11.10.2010. 16:33
Līdzjūtība tuviniekiem. Bet es pievienošos Mārim. Medniekam ir jāpārzina sava medību teritorija, jāprot droši rīkoties ar ieroci. Jebkurā gadījumā karabīne ir bīstamāks ieroci par gludstobra ieroci. Gudrāk būtu medību pieredzi uzkrāt ar mazāk bīstamo gludstobra ieroci. Man bija pazīstams mednieks,kas labi šāva, bet kolektīvajās medībās blakus stāvēt neviens negribēja. Kolektīvā viņam neviens nedeva rekomendāciju karabīnes iegādei. Reāli tam cilvēkam nedrīkstēja dot medību ieroci. Jauno mednieku kursos neiemācīs reālas medību iemaņas, tāpēc ir nošauti suņi un sašauti cilvēki. Kādreiz nelaimes gadījumi notika - nepamanīja mednieku, bet tagad visi spilgtām . Kas tad ir tas iemesls kāpēc mednieki medībās mirst?
Aleksejs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-01 10:14
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Daugavpils
Medību stāžs: 2007.gads
Aprīkojums: IŽ-27, MP-153, Savage MARK-II 22LR, REMINGTON 700 SPS VARMINT
Suņi: Kurchārs
Medību trofejas: 3
11.10.2010. 19:40
Izsaku līdzjūtību bojā gājušā mednieka tuviniekiem.
Andis
Andis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
11.10.2010. 20:25
Ko var ņemties nezinot faktus! Ir zināms tikai tas kas ir noticis nevis kā. Varbūt meitene izšāva pa mednieku līniju, varbūt mednieks mainija savu atrašanās vietu, ne atālums zināms ne kas. manā uztverē renkas un dundura dzelzenes ir daudz bīstamākas nekā spicā ekspensīvā lode izšauta kaut kaut kādā pislājā. Un tas ka jauns mednieks nenozīmē ka viennozīmīgi vainīgs arī vecie ar 20 gadu un lielāku stāžu taisa sūdus. Līdzjūtība tuviniekiem
Raimonds
Raimonds
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 20:31
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
11.10.2010. 22:07
Līdzjūtība bojā gājušā tuviniekiem, un arī iesaistītajām personām! Bet te ir daudz domu graudi kurus arī es atbalstu, bet kas attiecās uz šo gadījumu, ta te lieki komentāri bez normālas informācijas, kas kā kur kam un kādā veidā.... to komentēt lieki.
Slēpts
12.10.2010. 19:55
Līdzjūtība bojā gājušo piederīgiem!
kad būs zināmas nianses kas un kā,tad ar varēšu pateikt savu domu.Tagat te tukši muldēt negribu.Žēl ka tā ir sanācis,nelaimes gadījums ar tādām beigām.
Jānis
Jānis
Pēdējo reizi manīts 2011-11-11 15:55
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 21+
Aprīkojums: atbilstošs
Suņi: Tedis
Medību trofejas: 4
12.10.2010. 20:18
Līdzjūtība gan bojā gājušā piederīgajiem, gan nelaimīgā šāviena izraisītājai un arī viņas tuviniekiem.
Juris
Juris
Pēdējo reizi manīts 2011-03-24 13:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 19
12.10.2010. 20:19
Līdzjūtība bojā gājušo piederīgiem!
Arnis
Arnis
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
13.10.2010. 00:16
Neoficiālā informācija ir tāda, ka šāviens notika pielādējot karabīni pēc nostāšanās uz masta. Ja tā, tad ar gludo iznākums būtu tieši tāds pats. Un, ja tā - tad diemžēl te nav runa nedz par pieredzes trūkumu, nedz medību organizāciju. Runa ir par pilnīgu elementārāko drošības noteikumu ignorēšanu!!!
Mācamies no citu kļūdām, ja reiz sausie noteikumi ir tik grūti ievērojami...
Raivo
Raivo
Pēdējo reizi manīts 2024-01-29 21:28
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 7
13.10.2010. 11:35
Oficiālā informācija ir zināma medniecei, kā tas notika, bet pēc neoficiālās tad tā kā min Arnis. Acīmredzot ir pārkāpts noteikums par ieroča pielādēšanu, ja tas būtu pareizi lādēts, šaviens nevienam neko nenodarītu. Domāju,ka lielākā daļa mednieku tagad tam pievērsīs vairāk uzmanības,kā pielādēt savu medību ieroci...
Vislielākā līdzjūtība bojā gājušā mednieka piederīgajiem un protams arī medniecei, jo šis notikums viņai paliks uz visu mūžu!!!
Mārcis
Mārcis
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
13.10.2010. 12:52
Līdzjūtība bojā gājušā piederīgajiem.Medniecei dzelzs nervus izturēt un ar notikušo sadzīvot.
Ļoti gribas cerēt ,ka šis ,kārtējais nelaimes gadījums, beidzot būs stimuls kaut kādā veidā mainīt un uzlabot gan mednieku kursu, gan eksaminācijas kvalitāti tieši apiešanās ar ieročiem drošības jomā.Tās divas ,trīs reizes ko kursos topošais mednieks patur šaujamo rokās ir gauži par maz.Un kā izskatās eksāmenā ? Cik daudz kārotāju ar ieroci apietās kā ar jēlu olu? Cik daudz cilvēki nav nokārtojuši eksāmenu tieši drošības pārkāpumu dēļ? (maz vai nemaz) Tie, kas ir nesen kārtojuši šos eksāmenus to ļoti labi atcerās.
Tā kā mans viedoklis būtu,ka šajā jomā arī likumdevējiem būtu drusku jāpastrādā.Kaut vai tā pati ieroču iegāde, eksāmenu kārtošana ar savu ieroci, obligātā atšaušana. Nu kaut kā tā.
Piemērs: kā autoskolā praktiskās braukšanas instruktors drāž ,tos kas pēc viņa domām brauc nepietiekami labi vai droši,pārliecinoši un kā ir ar ieročiem?