Šodien vārdadienu svin Daiga, Dinija, rītdien - Karīna, Gaits
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - MMD kauss

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 37 lietotāji. Komentāru skaits 202. Pēdējais viedoklis 03.06.2019. 08:37
Ar medībām saistītās tēmasSacensības

Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2019-01-03 10:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.06.2016. 21:08
Ak, Kaspar, nudien Tevi nesaprotu. Vai Tev liekas, ka izšaujot 5x no štoka MMD pasākumā vairs nevarēsi pļavas vidū šaut bez štoka un būsi mūžam tam pielaulāts? Tās ir divas dažādas lietas un normāli vajadzētu spēt pārslēgties no reālām medībām uz plezīru sacensībās. Rallijs bija tikai kā saistīts piemērs par spēlēm un dzīvi, tā ka komentāri par to, kā brīvos brīžos raļļot ir klaji nevietā.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 15:04
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 9
06.06.2016. 21:34
Vai Tev liekas, ka izšaujot 5x no štoka MMD pasākumā vairs nevarēsi pļavas vidū šaut bez štoka un būsi mūžam tam pielaulāts?

Kausi man diemžēl ir vienīgā šautuves apmeklēšanas reize pa gadu un tāpēc tur šauju tā kā bieži vien sanāk medībās šaut. Lai nevajadzētu trenēties mežā pa dzīvniekiem šaušanu pa stāvošu mērķi gan var veiksmīgi šautuvē trenēt, jo nav 100 un viena situācija ar dažādiem skriešanas ātrumiem, kā tas ir skrejošo dzīvnieku sakarā.
Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2019-01-03 10:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.06.2016. 23:09
Tad tas, manuprāt, vairs nav īsti sirdsapziņas jautājums.
Bet nu neturpināšu šo neauglīgo diskusiju.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
06.06.2016. 23:18
Bet nu neturpināšu šo neauglīgo diskusiju.

Paldies! Es tikai nesapratu kapēc viņu sāki? Kas man turpmāk jāšauj obligāti no štoka, lai neblamētu tos medniekus, kas šaujot no štoka nevar savākt 27 punktus?
Slēpts
07.06.2016. 10:06
Man vislabāk bija šaut no sēdus stāvokļa, no štoka ir sliktāk, bet labāk kā no rokas.
Bet man ir jautājums uz kuru nezinu atbildi:
ĶĀPĒC spicā gala šāvēji, velk lielus zābakus un biezas jakas?
Ko tas palīdz?
vienkārši nedaudz smieklīgi- vīri šortos, ar ķirzeniekiem kājās un ziemas fufaika mugurā.. un sviedri tek..
Slēpts
07.06.2016. 10:13
iemesls tieši tas pats kapēc stiepj kvadrātcauruli uz līniju :D
Slēpts
07.06.2016. 10:32
Vari plašāk izskaidrot- ko tieši dod zābaki un ko tieši bieza jaka?
Jakai atsitiena slāpēšanu atmetam- jo tā ir neatkarīgi no klusinātājiem.
Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2019-10-16 08:33
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
07.06.2016. 11:32
Protams- katrs ģērbjas kā grib un uzskata par ''piemērotu laika apstākļiem'' , bet ...kur ir tiesneši un pašu dalībnieku godaprāts, kur paliek sacensības medniekam-parastajam, nevis šāvējam- profesionālim?
sasa.lv nolikumā par apģērbu ir punkts: ''3.9.1. Sēriju izpildes laikā sacensību dalībniekam ir jābūt tērptam brīvas izvēles, laika apstākļiem un sezonai piemērotā apģērbā. Ir atļauts lietot universālās šaušanas vestes un jakas, kā arī cimdus, kuru biezums nepārsniedz 5mm. Aizliegts lietot papildu polsterējumu un papildu priekšmetus, speciālo ložu šāvēju apģērbu (vestes,jakas, bikses, apavus, cimdus) un cita veida apģērbu un/vai papildelementus, kas fiksē šāvēja ķermeni vai kādu tā daļu.''
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
07.06.2016. 11:51
ko tieši dod zābaki un ko tieši bieza jaka?

Par zābakiem nezinu bet jaka šķiet ir tāpēc lai optikā bilde neraustītos no sirdspukstiem.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 19:14
07.06.2016. 12:22
Bet man ir jautājums uz kuru nezinu atbildi:
ĶĀPĒC spicā gala šāvēji, velk lielus zābakus un biezas jakas?
Ko tas palīdz?
vienkārši nedaudz smieklīgi- vīri šortos, ar ķirzeniekiem kājās un ziemas fufaika mugurā.. un sviedri tek..

Lai piedod man "spicie" šāvēji kas tā joprojām dara tieši MMD kausos, bet uzskatu ka viņiem ir ļoti maziņš IQ un to diemžēl pamana visi! Vismaz šajos mačos varējāt būt vienkāršāki!
Uz šiem mačiem sabrauc mednieki lai atkal satiktos, atpūstos no ikdienas, lai labi pavadītu laiku un atkal būt kopā ar līdzīgiem domājošiem!
Ar cieņu, un uz tikšanos nākošajā gadā!