Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - ĶĀ RĪKOTOS JŪS

Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
07.01.2011. 19:38
Ainār viss OK!!! Tevi es saprotu - ja ir normāls kol.vad. tas arī nokārtos šo jautājumu.
Bet ko es varu pateikt šiem abiem brīnumiem - Ivar - skaties ka pats bietē vienreiz neatrauj no kāda varoņi jau mēs visi esam tikai kad jāiedod tad rokas par īsām un prasmes par maz... Savukārt Mārtiņ R. - es Tev uzdošu tad vēl vienu jautājumu - tad jau arī kāda daļa atļauju ir tavas personīgās??? Ko a? Un vispār nomaini bildi - tā ļoti daudz ko izsaka par tavu intelekta un saprāta līmeni!!!
Un atcerieties tas ka kāds no Jums draugi atved pāris sūda maisus ar graudiem un dažkārtvēl par kolektīva naudu tas nenozīmē, ka tā ir tava barotava vai zvērs ir tavs utt. Kolektīvos kur es medīju ir ļotivienkārši - barību gādā visi un tas ir visiem, torņus ceļ visi un tie ir visiem utt. viss tiek darīts kolektīva labā un interesēs nevis viena PAUTA kurš ir iedomājies ka visa pasaule vien viņam pieder, jo redz viņš pirmais tur kko uzbūvējis vai iesējis!!!
Alvis Šubenieks
Alvis Šubenieks
Pēdējo reizi manīts 2015-06-10 16:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: 7 gadi Tibetā
Aprīkojums: Mauser M12(7x64) extreme + Kahles Helia CSX ; IŽ-12 12/70
Medību trofejas: 2
07.01.2011. 21:03
500Ls uz vienu barotavu! ar ko tad tu baro? - lašmaizītēm brokastīs un kalmāru vakariņās? :D
Un ja tu darbu rēķini summā iekšā, tad pieskaiti arī, zābakus, zeķes, piesvīdušās apenes u.c. tad jau uz labas plintes cenu velk!
gvido štrauss
Pēdējo reizi manīts 2011-02-08 12:32
Lietotāja statuss: Vērotājs
Medību stāžs: 13
Aprīkojums: merkel
07.01.2011. 21:22
alvi piedot ,bet tu točna esi lauznis.es uz barotavu gadā aizvedu 6 tonnas graudu,graudu cena šogad virs 100ls,tas ir vairāk kā 600 ls.tad kādi te laši.tas ka tu nebaro vai nesi spējīgs barot nenozīmē ka citi mednieki to nedara,un pirms te muldi,izguli prātu
Slēpts
07.01.2011. 21:38
Alvis vienkārši nezin,ko nozīmē visu gadu uzturēt barotavas:(((Droši ka kārtīgs sivēnmāšu iznīcinātājs:(((
Alvis Šubenieks
Alvis Šubenieks
Pēdējo reizi manīts 2015-06-10 16:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: 7 gadi Tibetā
Aprīkojums: Mauser M12(7x64) extreme + Kahles Helia CSX ; IŽ-12 12/70
Medību trofejas: 2
07.01.2011. 23:21
6t vienā barotavā - šerpi! Jābrauc pie tevis treknās cūkas pašaut! :D
Un nafig jābaro visu cauru gadu? No maija, vai pat agrāk, atkarībā kāds gads līdz septembrim, oktobrim pašas var sev sameklēt ēst cik negribi!
Gadus 30 un vairāk atpakaļ neviens tā nebaroja meža dzīvniekus, tagad tikai tāds jauns modes kliedziens - kurš nu vairāk mežu piegāzīs ar barību!
Mārtiņš Robežnieks
Mārtiņš Robežnieks
Pēdējo reizi manīts 2013-03-19 20:41
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību stāžs: Pietiekami liels!
Aprīkojums: Pāris vītnes un gludais
Medību trofejas: 2
08.01.2011. 10:56
Uģi- mees kolektiivaa dziivniekus nebarojam par kolektiiva naudu,bet gan par savu un torņus mees arii neceļam visi kopā,bet katrs priekš sevis,vai tur divataa vai trijatā vai kaut piecataa,bet tornis nav priekš visiem domāts!!
Licenzes! pagaidām nav problēmu ar licenzēm,iedod visiem,ja atšauj iedod vēl!
Un neskati vīru no cepures! Tava bilde ne labāka!!
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
08.01.2011. 12:36
Tava bilde ne labāka!
:D Bet mana bildei zelta medaļa blakus stāv ;)
Nē nu OK! Ja Jums taada kārtība OK un ja maz cilvēku kolektīvā ar OK, bet ja ir liels kolektīvs tad šāda kārtība neder - kapēc neder jau pateicu iepriekš!!!
Piedod par to bildi un ne pūkas!!!
Mārtiņš Robežnieks
Mārtiņš Robežnieks
Pēdējo reizi manīts 2013-03-19 20:41
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību stāžs: Pietiekami liels!
Aprīkojums: Pāris vītnes un gludais
Medību trofejas: 2
08.01.2011. 13:03
Tur jau taa lieta ka katraa kolektiivaa ir sava kaartiiba! bet ne visi to ieveero!!!
Ne pūkas arī tev!
gvido štrauss
Pēdējo reizi manīts 2011-02-08 12:32
Lietotāja statuss: Vērotājs
Medību stāžs: 13
Aprīkojums: merkel
08.01.2011. 20:17
alvi .ja kas es sāku barot parasti oktobrī,un baroju līdz marta vidum,un pie barotavas es nekad neesmu šāvis un nekad nešaušu,jo es to personīgi neatzīstu,bet ja citi grib pie savām barotavām lai šauj.un par 6 tonnām ,ja godīgi tad knapi pietiek.starp citu vakar kamerā bija redzamas ap 60 cūkas manā barotavā,un tā viņas tur visu ziemu arī pavada
Slēpts
08.01.2011. 20:17
Uģi vai kā Tevi tur ,kurš slēpjas aiz kaut kāda žokļa , neiet runa par torņiem un barotavām kuras tiek taisītas kopīgai lietošanai , un neiet runa par nobarošanu bet piebarošanu ,ja TEV pelēkās vielas galviņā pamaz nu piedod un TU LIELAIS BIETĒ DEVĒJ VISMAZ NESLĒPIES AIZ ATSISTA ŽOKĻA.