Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - vēlos pirkt bisi lietuvā!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 17 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 02.04.2011. 22:44

Kristaps Meiers
Kristaps Meiers
Pēdējo reizi manīts 2024-02-19 13:19
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Penkule
Medību stāžs: 4
Aprīkojums: IŽ - 27 EM , Browning X-BOLT Lefthanded 270WSM
Medību trofejas: 3
18.03.2011. 17:06
lietuva ļoti plaša izvēle iero4u un lētāk arī sanāk! bet vai es bisi varu pārvest pari robežai un vai latvijā varēs piereģistrēt!? :o
OLAFS OLAFS
Pēdējo reizi manīts 2016-02-03 19:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
18.03.2011. 19:17
Papriekšu vajag saņemt ieroča iegādes un ievešanas atļauju,tad vari bīdīt štelles tālāk....pakonsultējies ar savu ieroču inspektoru...
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
18.03.2011. 20:12
...ja savs personīgais laiks un transports nemaksā neko,tad ,protams, var darboties un "izredzēto" skatīt citās tautās rezultātā varbūt ieekonomējot pārdesmit latviešu naudas,varbūt arī nē. jo latviešu valodā arī var patirgoties.,:). un no Penkules ne pārāk tāļu atrodās Jelgavas Lija ,Dobeles Ieroči ,Saldus Huberts. Rīgas medniekbodes arī nav aiz kalniem,bet tepat aiz līdzenuma.,:).
Juris Gaspars
Juris Gaspars
Pēdējo reizi manīts 2011-04-03 22:30
Lietotāja statuss: Vērotājs
Atrašanās vieta: Brightona
Medību stāžs: born with a weapon
Aprīkojums: mauser k98 7.92x57mm
Suņi: wife's name Anita
Medību trofejas: 2
19.03.2011. 12:25
Cau Aivar :) tikai nenem launa manu rakstito :) man tadas aizdomas ka tu ar 20ls zimem vienu vietu slauki :( un kadel Kristapam butu jakaulejas par preci kuras cena latvija ir fantastiski liela tad labak vins to dara lietuva un nokaule tur vel zemeku:) sanaks krietni letak :) visi mes zinam ka latvija visi megina uzlikt 100% uzcenojumu un pat vairak.vel esmu noverojis vienu lietu ka mednieki sakusi tirgot nost ierocus un diezgan liela daudzuma :( tas nozime ka ir problema kaut kada un nedomaju ka visi pardot tikai tadel ka perk jaunu ieroci un grib atbrivoties no veca :) kadel lietuva un igaunija vienmer viss ir letaks neka latvija viniem vairak mednieki lielaka tirznieciba utt...? domaju ka latvija ir monaco :)un ka lietuva un igaunija nemak neko labu notirgot :) tikai latviesi ir loti labi tirgotaji. P.S un tagad saksies visi teiks ka ka latvija nemaz tik dargi nav un ka sanak loti darga piegade no razotajiem utt... lietuva piegadi sanem pa gaisu uz latviju piegada ar ezeliem un veikalam ari ir japelna vel 100%.
Andrejs Bilinskis
Andrejs Bilinskis
Pēdējo reizi manīts 2013-03-30 16:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Madonas novads
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: pietiek medībām
Suņi: taksis
19.03.2011. 16:51
Nu tas ka mūsu tirgoņi liek fantastiskas cenas ,tas ir fakts un bēdīgs:((((
Jau kādus 4 gadus atpakaļ bij doma nopirkt Čehu varmintu un tieši Lijā ,bet sazinoties ar Talsiem tieši tādu pašu plinti nopirkām par 100 ls lētāk ,tad padomājiet kā kāds vārās. Un vēl Lijā teica,ko domaājiet ,mums tak ir tiešā piegāde no ražotājiem:)))) Laikam jau Talsos paši taisa,nu gods un slava:)))))
Juris Dobenbergs
Juris Dobenbergs
Pēdējo reizi manīts 2020-05-19 12:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: no 1980g.
Suņi: drathars
Medību trofejas: 24
19.03.2011. 19:28
Kungi mednieki! Pa tiem tirgoniem... Pazistamajs mednieks ,2005 gada Vacija iegadaies BROVNING BAR-2, kad vins man patejca cenu ,es biju šokets. Cena - ar dokumentu formešanu,530lvl. Bet uz to bridi pie mums cenas svarstijas no 640 -760,skatoties kads kalibrs. Ir pa ko padomat!
Slēpts
19.03.2011. 22:46
Skatoties kas ir dārgs? Tas pats IZ-27(BAIKAL)vācu frankoniā ir dārgāks kā pie mums, jeb šeit pat internetbodē dažu labu Remingtonu tirgo bezmaz lētāk kā štatos. Lietuva??? njā bija man ar gadu iepriekš doma tur varmintu iepirk ,bet izrādijās ka cenā nevinnēšu neko ja pierēķināšu visas izmaksas.Ja skatamies uz ieročiem ko varbūt šeit varētu notirgot kādu pārīti gadā, tad būtu es tirgotājs stipri domātu vai iesaldēt naudu uz nenoteiktu laiku līdz to dzelzi kāds noperk. Tās cenas jau visur eiropā līdzīgas. Ari optiku vairs pateicoties mūsu badīgai valdībai sūtīt no dīķa otras puses ir kļuvis mazāk izdevīgi nekā vēl pārīti gadu iepriekš kad tiešām varēja prāvu naudiņu ieekonomēt.Visādi sīkumi gan pie mums tomēr sālīti tiek tirgoti un ir vērts padomāt par kādu ibodi $$$
D Cirule
Pēdējo reizi manīts 2013-02-19 21:22
Lietotāja statuss: Lietotājs
21.03.2011. 11:10
Paskatieties kadas cenas ir Remingtoniem un Savedžiem Vācijā. Zommerā tomēr ir labākas cenas. Pats nopirku Savage Zommerā un esmu apmierināts.
Ar tām papīra kārtošanām ir kā ir. Pieskaiti licences atļauju un vēl pasta izdevumus. Tad nevajag aizmirst arī to, ka būs jāveic atšaušana.
Juris Orinskis
Juris Orinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-12-13 19:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: No 1981.g.ar papīriem
Aprīkojums: pietiekams
Medību trofejas: 5
21.03.2011. 13:42
Leišos tirgotājiem ievērojami mazāki nodokļi jāmaksā uz ieroču ievešanu. Bet, lai to stroķi oficiāli pārvilktu uz Latviju, tie nodokļi tikvaitā jānomaksā....Kādu patronu var atvest tāpat.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
21.03.2011. 13:58
Labdien Juri Gaspar.
Cik bieži Jūs iepērkat ieročus Lietuvā vai Igaunijā, ka varat apgalvot savu rakstīto tekstu.
Dīvainā kārtā pie mums iepērkas Igauņi un pat ļoti daudz Lietuviešu, kas savukārt apgalvo pretējo, ka pie mums ir lētāk.
Varbūt konkrēta ražotāja preci vajadzētu iegādāties pie oficiālā pārstāvja Latvijā, nevis bodē kura ienāk prātā vai kura ir vis tuvāk dzīves vietai, iespējams arī tur rodas tā milzīgā cenu starpība, jo visi grib tirgot un arī nopelnīt.
Tāpēc nākošreiz kad rodas sasāpējusi tēma par cenu kādam produktam, tad Lūdzu uzrakstiet konkrēti kurā Lietuvas vai Igaunijas bodē šī prece ir lētāka kā Latvijā. Varbūt Latvijā šis produkts netiek meklēts pie īstajiem tirgotājiem, jo katra Firma pārstāv savus brendus un tie pašu bodē ir vis lētāk!
Ar cieņu.