Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Jaunā mednieku organizācija

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 15 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 06.08.2012. 09:06
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Mārtiņš Gaņģis
Pēdējo reizi manīts 2017-12-12 09:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
11.04.2011. 00:19
ir ienākušās ziņas ka tuvākajā laikā plānojas no LVM puses pacelt maksājumu par medījamām platībām +/- 1 ls par ha, ziņas esot diezgan drošas!
Mārtiņš Gaņģis
Pēdējo reizi manīts 2017-12-12 09:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
11.04.2011. 10:58
Šodien painteresējos pie citiem avotiem par šo jautro info, pārliecināja ka tas varētu būt kāda "jauks" joks. Cerēsim ka tā arī paliks...
Uģis Grāvelis
Uģis Grāvelis
Pēdējo reizi manīts 2017-11-30 17:28
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Mednieku organizācija: MK Tālava
Atrašanās vieta: medīju ap Skrundu
Medību stāžs: apliecība no 2004
Aprīkojums: Benelli (gludais), Strasser un 2 labi naži
Suņi: vēl nav
Medību trofejas: 28
12.04.2011. 10:38
Man ir tikai prieks par to, ka cilvēki sarosās. Organizācija tiek dinināta ar domu uzlabot medīblietas Latvijā. Kongress maijā -tas nozīmē, ka notiek sagatavošanās. Nav steigas, netiek skriets un rauts pa galvu pa kaklu. Sākt tagad jau kritizēt un dot virsū ar smago artilēriju??!!! Labāk pagaidīt un paskatīties, kādi rezultāti, kā strādās. Tad arī būs par ko parunāt un padiskutēt.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
12.04.2011. 14:15
Svarīgākais, kas ir noticis: mednieki beidzot ir aktivizējušies. Tā vai citādi, bet vismaz tik daudz.
Un tas vieš cerības, ka mūsu naudu neizšeftēs daži šņukuri, kuri 2 lapu apdrukai tērē ārjēdzīgus līdzekļus (bet tas pat ir mazākis piemērs).
Problēma gan lielākoties ir pašos medniekos - inertums ir ļoti izteikta īpašība gan atsevišķiem medniekiem, gan kolektīviem. Un tas ir slikti - jo mūs pamazām, pa vienam vien, uzmet un izmet ārzemnieki. Darbs kā jēgeriem visiem 20+tūkstošiem mednieku nepietiks, tā kā, ja nu kāds priekā berzē rociņas, ka nu tik varēs strādāt par "mednieku" un saņemt algu - iesaku skatīties plašāk. Jā un kad vilks jau būs aitās tā riktīgi, tad pamosties, cienītie, būs jau par vēlu...
Tā kā - nupat ir divas atšķirīgas darbošanās iespējas, izvēlieties atbilstošāko un darbojieties. Draudi zaudēt medīšanas iespējas principā patiešām ir reāli :/ un viens te toč nav karotājs...
Atbildot uz Viktora Dimpera komentāru par biedrības aktivitātēm - jā, pašreiz aktivitātes notiek slēptākā fāzē, bet tas ir tādēļ, ka Medību likuma darba grupas sanāksmes vairs nav bijušas un laikam nebūs, priekšlikumi ir iesniegti un gaidam sakonsolidēto versiju; ir notikušas vairākas tikšanās, taču viss ir procesā - bet mēs pieturamies pie principa, ka kamēr nav pār grāvi pārlēkts, "hop" netiek teikts.
Arnis Šteinbergs
Arnis Šteinbergs
Pēdējo reizi manīts 2011-08-20 12:25
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Mazsalaca
Medību stāžs: no 1979.gada
Aprīkojums: kaut kas jau ir
Suņi: R.S.laika
12.04.2011. 15:43
Par Jura Griščenko teikto - Jurčik", vienā dienā mierīgajā Alūksnes pusē, pie Tevis atnāks ziņa, ka Tu nedrīksti medībās darīt darīt to un to! Tu domāsi - oi, johaidī, lai viņi visi iet uz poda, medīšu tāpat kā līdz šim! Un tā Tu turpini medīt.Bet vēl pēc brīža atnāk " menti " un Tevi savāc ar visu " stroķi "! Tad Tu sāc kasīt pakausi, bet kāpēc tā, es taču dzīvoju savā zemē, mani senči ir medījuši, es daudzus gadus esmu medījis, kas te tagad notiek, par, ko tas viss!?! A, tāpēc, ka par Tevi ir gudrāki un viltīgāki " sliktie " puiši, kas izdomā likumus, lai varētu medīt viņi, ne Jurčiks! Kāpēc tas viss notiek? Tāpēc,ka latvieši nespēj apvienoties, lai dzīvotu labāk un vēl labāk! Latvieši, kamēr nav sadots par " gurķi " nevar pamosties, tad, kad dabūjis, o, jā, tad tik turies! Bet...par vēlu, deguns tak pušu!
Dzintar Grauduži! Pieņemsim, ka Tev iepatikusies kādā daiļa būtne sieviete, bet baumo, ka viņa ir palaistuve! Citi saka, ka tā nebūt nav. Ko Tu kā īsts vecis darīsi? Iesi zaļumballē viņu uzlūgt? Jeb tomēr nē?
Juris Griščenko
Pēdējo reizi manīts 2016-04-18 09:44
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads
Medību stāžs: 18 gadi
Aprīkojums: CZ550,IŽ27,MC2112,TOZ8-01.
Suņi: Krievu eiropas laika Čita
12.04.2011. 18:11
Lai Mārkulīčiem veicas un visi mednieku dievi stāv klāt. Tomēr līdzšinējā dzīves pieredze liek domāt, ka pamatotāks varētu būt Dzintara piesardzīgais pesimisms, nevis Raivja optimistiskais darbīgums. Ceru, ka kļūdos. Raivi, no kurienes doma, ka mednieki uzskata, ka kāds viņiem parādā. Tādus kompleksus pazīstamu vīru vidū nu nēesmu novērojis.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
12.04.2011. 20:27
:):):),Piesardzīgs pesimisms ,diez vai,vnk.gribēju būt delikātāks,citādi man vienmēr pārmet ka visus nolieku.Nezinu no kurienes man tas ir,bet parasti visu jūtu ar muguras smadzenēm(tā vismaz to sauc),ir pat intereses pēc veikta pašstatistika,kļūdas gadās apmēram 2-3%.Ņemot vērā ka pašlaik nedarbojas,nu tad veči,visi kopā,bet gan,dzīve ir kā kartupeļu lauks-kurš lielāks cūka vairāk izraks,būtu labi ja tiešām notiktu tā gaišā doma,bet drīzāk būs kā parasti:(:(:(.
Man patiešām negribējas aizskart kādu godprātīgu cilvēku,ja tāds ir,dzīvosim redzēsim.
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
24.05.2011. 10:52
Par LMS dibināšanas kongresu!
Pašlaik savu dalību kongresā pieteikuši 157 mednieku formējumi, kas kopā pārstāv 3942 medniekus. Tas jau ir stipri vairāk par to, ko pašlaik pārstāv LaTMA!
Tauta, viss notiek, pievienojieties un spriediet savu medību likteni paši, neatstājiet to tādu cilvēku rokās, kuri vēlas tikai vienu - iztukšot Jūsu kabatas un medības atstāt tikai sev!
Visa info - http://www.markulici.lv/MP.htm...
P.S. Es neesmu LMS darbonis, bet gan Mednieks, kurš domā par nākotni, par to, kā medīs mani bērni!
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
24.05.2011. 10:59
Nu atbalst jau it kā normāls, bet vai vis tik rožaini sanāks. Tās struktūr shēmas nu tā, teikšu kā ir - nevisai, kaut kas pietrūka, lai šim noticētu. Varbūt tas, ko saka Dzintars "spinnim mozgam čuju", visu parādis kongress, kurš uz ko ir spējīgs un bīdīt, kādu mērķu virzīts.
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
24.05.2011. 12:49
Man liekas,ka Raimonds, tāpat kā daudzi citi, nav kārtīgi iedziļinājušies un sapratuši jēgu!
Tu nav neviena ne vadītāja, ne darītāja! Visu dibināšanai nepieciešamo izdarīja Vilnis Jaunzems ar palīgiem, bet visu darīt tie, kuri vēlēsies un tiks ievēlēti!
To visu shēmu un visu pārējo var mainīt! ;)
Tieši tāpēc nevajag sēdēt un neko nedarīt, lai "kaut kas nav tā", bet gan pašiem ieteikt, darboties un grozīt shēmas, kā vairumam gribās! ;)