Šodien vārdadienu svin Mirta, Ziedīte, rītdien - Marģers, Anastasija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Vai tiešām ir tik grūti?


Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
03.05.2011. 14:00
Nofotografēt SAVU suni , lai ieliktu bildi?
http://www.ss.lv/msg/lv/animal...
Kāpēc obligāti jānosper no šejienes sludinājumu sadaļas manējā suņa bilde, lai reklamētu nesaprotamus radījumus? Mani, godīgi sakot, besī!
Slēpts
03.05.2011. 17:09
Var jau būt ka saimnieki ar datoru un digitālo nav īpaši tuvās attiecībās.Labi vismaz ka ir arī uzrakstījuši ka bilde nav īstā!
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
03.05.2011. 21:23
Nu protams! Pilns internets ar visvisādiem jagdveidīgiem, bet autors, kurš ar datoru nav tuvās attiecībās, ir izvēlējies tieši divkārtējā Pasaules čempiona māsu ;)
Saproti, Guntar, tas ir MANS suns un man ir tiesības negribēt, lai ar viņa bildi reklamē sazin ko! Kaut vai tāpēc, ka TĀ izskatās suns, kas man personīgi (ar visu atvešanu) izmaksāja pavisam citu naudiņu, kuram ir pasaulē atzīti ciltsraksti, kuros ir 22 titulēti senči- nacionālie un starptautiskie čempioni un pasaules un eiropas čempioni par eksterjeru, nacionālie un starptautiskie čempioni par darbu, kas pats ir Latvijas čempions par eksterjeru un kuram ir 1. pakāpes d/d, un es to uzskatu par krāpšanu, jo cilvēks, paskatoties sludinājumu, var padomāt, ka pārdodamie kucēni izskatīsies apmēram tādi paši. Nu tas ir apmēram tāpat, kā ja es paņemtu no trofeju sadaļas kādus zelta ragus un teiktu, ka man ir tādi paši!
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-07-25 17:14
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
03.05.2011. 22:37
Varētu ieteikt autortiesības uz sava suņa bildi. Bet tā kā pie bildes ir rakstīts- Žanna Zariņa, tad varbūt kāds grib pārdot rakstīt mākošu suni , kuram pieder vēl daži suņi.Tas tikai vēlreiz pierādās- liekat savas bildes. Bet ja nopietni, tad es gan uzzvanītu svešas bildes tīkotājam un jautājums būtu atrisināts.
Jānis Kļava
Pēdējo reizi manīts 2017-02-26 11:26
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: 2008
Medību trofejas: 5
03.05.2011. 22:41
SS'am tak ir opcija - ziņot par pārkāpumu (šeit krāpšana ar nepatiesu foto??). + foto īpašnieks var palūgt, lai samaksā par bildes izmantošanu (autortiesībās laikam ir pieņemams x5kārtīgs koeficients no bildes vērtības) un bildi visticamāk izņems ar kosmisku ātrumu. :DDD
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
04.05.2011. 09:04
:D Nu gan iecepās par kkādu bildi - cilvēks ir uzrakstījis ka bildē nav tas suns... Vienkārši google.lv uzrakstīja Jagterjers un izmeta pirmo - protams čempiņa māsu vai brāli :D
"Bez elpas" var palikt lasot šādu sviestu! Un ko Tu Žanna gribi no mums? Lai mēs Tev pasakam sūdzi tiesā tā ir zaimošana :D:D:D
Bāc!!! Piedod Žanna es arī Tevi nedaudz saprotu ka škrobis uzrāvis, bet kā jau saku gan jau tā bilde bija pirmā un smukākā ko googlis parādija un cilvēks arī to ievietoja jo pašam nav, kā jau Jūs minējāt vai nu zināšanas vai fotoaparāta...
Es priecātos ja manu suni paņemtu par modeli :)
Arturs Kapsa
Pēdējo reizi manīts 2020-03-03 10:39
Lietotāja statuss: Lietotājs
04.05.2011. 09:32
Nu, ir lasīts, ka citās valstīs pa autortiesību pārkāpumu sūdz tiesās un dabon milijonus :)
bet ne pie mums, publicē jebkuru bildi kur grib, pelna ar to naudu, bet autoram uzspļauj.
Tēma laigan nav domāta šim forumam.
Dmitrijs Savčenkovs
Dmitrijs Savčenkovs
Pēdējo reizi manīts 2019-09-04 00:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Ventspils
Medību stāžs: no 2000 gada
Aprīkojums: iz 27em-m+aimpoint compML 2 ; cz 511 22LR; brovning bar boss 30-06+aimpoint compC3 ; tikka t3 lite stainless 30-06+ leupold vx III 3,5-10x50 (ilum.duplex) binoklis kahles 8x42 , leica geovid 8x56HD
Suņi: 4 vacu medibu terjeri ,
Medību trofejas: 19
04.05.2011. 11:05
Tur uz bildes rakstits (medniekiem.lv) . Cilveks vismaz saitu pareklamei !!!
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
04.05.2011. 15:05
Uzrakstīju šeit, jo bilde ir paņemta no šī servera sludinājumu sadaļas, tātad, sludinājuma autors apmeklē šo saiti un, iespējams, ir reģistrēts lietotājs.
Protams, vispirms es paziņoju ss.lv par nepatiesu informāciju, bet reakcijas (kā parasti) nebija nekādas...