Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Padomju laiku supertēmeklis

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 6 lietotāji. Komentāru skaits 6. Pēdējais viedoklis 31.10.2011. 09:05

Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
30.10.2011. 08:00
Vakar nofotogrāfēju superīgu uzparikti. Ražots šis tēmeklis ir 1986 gadā un tajā laikā tirgots par veseliem 1,5 rubuļiem! Man intereses pēc ir jautājums. Vai kāds tādu vispār ir izmantojis, vai izmanto? Ja atbilde pozitīva, tad lūdzu 'studijā" dalīties ar pieredzi!
Andris Zariņš
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
30.10.2011. 08:33
Jā bija tāds,pašam nepiederēja bet šāvis esmu,tika pielietots putnu medībās apsteidzes ievērošanai.Pati interesantākā lieta bija līdznākošā instrukcija ar visiem zīmējumiem,ja to visu apguva un atcerējās varēja droši ķerties pie DŠK(lielkalibra ložmetējs)ar analoģisku zenīttēmekli un sākt apkarot lidmašīnas.:):):)
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
30.10.2011. 09:10
Atceros - Stučkas ielas veikalā tādu krāmu redzēju, bet neuzskatīju, ka tas būtu tā vērts, lai es tērētu savu laiku tādiem eksperimentiem.
Slēpts
30.10.2011. 11:40
Arī esmu vienammedniekam tādu redzējis.Bet neteiktu ka viņam bija daudz labāki rezultāti uz pīlēm kā man bez šitādām uzpariktēm.Pārdevēji jau visādus "sūdus" pārdod.Un ir jau kas uzķeras.Jo domā laikam ka ar visādiem palīglīdzekļiem medībās tie lopiņi vai putni paši kritīs gar zemi.
Andrejs Bilinskis
Andrejs Bilinskis
Pēdējo reizi manīts 2013-03-30 16:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Madonas novads
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: pietiek medībām
Suņi: taksis
30.10.2011. 21:24
Bija lietošanā . Jāsaka , kad pierada pie tēmēšanas ,tad pīles krita super,potams normālā šaušanas distancē ,līdz 40.m.
Vienīgi turējās uz bises ne visai stingri un bij jāuzmanās ,lai nepazaudē,bet visumā iesācējiem manta būtu laba ,lai iemācītos šaut.
Juris Bērziņš sen.
Pēdējo reizi manīts 2013-04-11 08:35
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežā. Jau ceturto gadu desmitu.
Medību stāžs: 18
Aprīkojums: Benelli M2 (12x76 plus paradokss), IŽ-54 (12x70), MC 20-01 (20x70)
Suņi: Taksis Tedis
31.10.2011. 09:05
Mednieka gaitas aktīvi uzsāku tai laikā, kad DOSSAF un MMB bij iznīkušas, vecās šautuves aizaugušas ar zāli, un normālu šķīvmašīnu neviens vēl nebij redzējis (vecās diānas par normālām neuzskatu). Bij tāds pauzes brīdis - dažus gadus. Tai brīdī, izšāvis pāris vezumus patronu un nedabūjis gandrīz nevienu pīli, sapratu, ka nepieciešams kas vairāk. Iegādājos šādu uzparikti un lieta aizgāja no rokas. Priekš iesācēja prīmā. Tik bildē tas verķis nepareizi uzlikts - jābūt tuvāk stobra galam, citādi apsteigums tiks paņemts pa lielu.