Šodien vārdadienu svin Mintauts, Alfs, Bernadeta, rītdien - Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Latvijas Mednieku Kinoloģiskā Apvienība 2012.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 38 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 29.06.2016. 22:17
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
06.02.2012. 16:08
Latvieši(parasti)par mirušiem saka labu vai neko....diemžēl M.Kalniņš pēc 1993.g.ir savārijis pamatīgas ziepes, protams ar lielākās mednieku-medību suņu saimnieku atbalstu(bezdarbību)....tā kā nāksies par viņu runāt...nu ja Tevi Dzintar pareizi sapratu....M.Kalniņš radīja sistēmu FAŅTIKU( dokumentu ar ko suns drīkst iet medībās) tirdzniecībā, kur labumu guva tikai un vienīgi M.Kalnīņš,DZ.Kalniņa,R.Kalniņš...un guvums maskējoties zem sabiedriskās organizācijas nav mazs, kādi 70000LS... NEDEKLARĒTAS NAUDIŅAS...
Juris Bērziņš sen.
Pēdējo reizi manīts 2013-04-11 08:35
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežā. Jau ceturto gadu desmitu.
Medību stāžs: 18
Aprīkojums: Benelli M2 (12x76 plus paradokss), IŽ-54 (12x70), MC 20-01 (20x70)
Suņi: Taksis Tedis
06.02.2012. 16:20
Žannai. Es personīgi savā mūžā esmu maksājis naudu par trim kucēniem. Visos trijos variantos scenārijs bij' viens - tēvs čempions, māte varone, bet papīra neviena. Nu jā, jāatzīstas grēkā - pats uz to parakstījos, jo pirmo kucēnu dabūju par simbolisku samaksu, pārējos divus par trešdaļcenas (ja mēra pēc analoģiska kucēna ar "stipriem" papīriem). Kāpēc rīkojos tik kaitniecīgi, atbalstot kakteniekus un tādējādi graujot kārtīgu ļaužu bisnesu? Tāpēc, ka pirmkārt, ne vienmēr ir spoži ar finansēm un otrkārt - MAN NAV TICĪBAS ARĪ "STIPRAJIEM" PAPĪRIEM, kas izdoti iekš LV! Jo esmu pieredzējis dažus precedentus, kad par lielu naudu ar visiem papīriem pirktais kucēns ir izrādījies ... ne visai atbilstošs sākotnējam priekšstatam. Preču zīmei nav seguma, klientam nav ticības - un tas ir ceļš uz pagrimumu konkrētajā sfērā. Tā lūk vieglas daudas kārotāji iekš LV ir sagandējuši paši savu bisnesu un LV medību suņu perspektīvas. Kaut kur citur - kur poručikam Rževskim pie kāršu galda dikti veicas, jo visi tic uz vārda - varbūt pat nevajag nekādus papīrus, bet šeit ...
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
06.02.2012. 16:58
Māri M. macāns ar ir tas kaimiņš, un mēs medījam 4-5 kolektīvos tāpēc tāds skaitlis
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
06.02.2012. 17:20
Man nav iemesla Tev neticēt,vel jo vairāk-mēs ar Jāni esam pazīstami.Dricānu-Strūžānu kolektīvs "Vanags" jau arī turpat vien blakām atrodas.Šauj garām un sveicini Jāni!
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
06.02.2012. 17:26
Tiks darīts. par zvēru skaitu nav jāmelo, pat jāpieliek :)
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
06.02.2012. 19:15
Par Kalniņu biznesu nezināju,gribēju uzsvērt ka suņuki bija stipri jancīgi(strādāt gan strādāja,kas ir tas ir).Gribēju teikt ka starptautisko organizāciju ekspertiem arī patīk nauda un lai tur ieberzstos arī vajag naudu.Visi nez kāpēc noklusē ka suņu selekcija un audzēšana ir ienesīgs bizness un biznesā ir savi niķi!Par cēlām idejām neviens nepūlētos.Un konkurence arī nežēlīga.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
06.02.2012. 20:01
Jurim B.
Ir ļoti bēdīgi, ka dažu negodīgu audzētāju dēļ tiek grauts visu LV audzētāju prestižs :( Un jāsaka, iebilstot arī Dzintara teiktajam, ka tie, kas tagad te sitas, sitas tieši šī prestiža, nevis naudas dēļ. Uz suņu audzēšanu pelna visi- vetārsti, klubi,barību tirgotāji utt, un to visu apmaksā suņu audzētāji no savām kabatām. Godīgi sakot, nekāda jau peļņa, vismaz ar medību šķirņu suņiem, tur nesanāk. Un jo atbildīgāk Tu pieej šai lietai, jo vairāk iebrauc auzās (mīnusos). Īstenībā, es uzskatu, ka nekas slikts nebūtu, ja varētu kaut ko nopelnīt, galu galā, daudz darba tur tiek ielikts, bet nu nesanāk nekādi...
Bet nu ir tā kā ir- daži sastrādājuši tādus mēslus, ka tagad LV medniekiem nav ticības ne ciltsrakstiem, ne darba diplomiem, kas ir izdoti LV, kaut gan mūsu suņi pasaulē ir diezgan pazīstami.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-07-25 17:14
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
06.02.2012. 21:07
Papīrā nav vērība- vērtība ir sunī. Man gadījās nopirkt bavārieti bez papīriem , jo neatbilda šķirnei. Kad mēģināju uztaisīt papīrus lai varētu piedalīties medībās, man paziņa no suņu kluba pateica tā- medībās drīkst piedalīties suns, kurš atbilst medību sunim nevis suns ar ciltsrakstiem. Ja baigi vajag tad tad daži labi klubi tos papīrus varot sakārtot. Tad par kādu šķirnes tīrību mēs varam runāt, ja man ieteica suni ar labām asinīm meklēt kā minimums Polijā, labāk vēl tālāk.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
06.02.2012. 22:23
Tā arī gudrāks netiku-kāpēc LMKA nav piereģistrējis suvu cilcdarba nolikumu LDC, kā to prasa likums....kaut gan, arī man svarīgs ir suns neviss suņa papīrs,tomēr nekāda kinoloģija nesanāks bez cilcrasktiem un tie kaut ko maksās...
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
06.02.2012. 22:53
Aigar! Tur nav ko saprast... Citēšu vienu bijušo ASV prezidentu: ...lai uzvarētu ļaunums, vajag pavisam maz, labajiem ļaudīm jāstāv malā un jāklusē... (varbūt nav sevišķi precīzi, bet jēgu cerams saprati)!