Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Līgatnes lācene Made nošauta..:(


Ivars Linde
Ivars Linde
Pēdējo reizi manīts 2019-08-01 21:14
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Bauska
Medību stāžs: ilgs
25.04.2012. 19:33
Laikam jau apriikojums pasvaks tiem zveeru speciaalistiem- ja jau jaasauj no 10m...
Atceros krievu laikos savvalas briezus midzinaaja ar miega zaaleem kas bija ievietotas izdobtaa masenes lodiitee,un ar attaalumiem nebija probleemas, pa 70 m vareeja pakalciskaa traapiit...
Ja nebija iespeejas saguustiit- pareizi ka nosaava medniekus nav ko vainot..
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
25.04.2012. 19:39
es ar būtu nošāvis, ja man pagalma ieietu, saceptu kotletes :D
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
26.04.2012. 06:55
Sociālajos tīklos jau parādijušies šādi attēli...Jāatzīst, ka asprātīgi, bet vismaz daļēji pagriezīsies pret mednieku tēlu sabiedrības acīs!
Andris Zariņš
Edgars MMK
Edgars MMK
Pēdējo reizi manīts 2024-02-08 18:48
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: IŽ27E Winchester SXR3006
Suņi: Latvijas dzinējs.
Medību trofejas: 7
26.04.2012. 08:49
Es domāju,šeit ir nevēļēšanās kaut ko darīt vai novēlota darbība. Lielākai daļai briežu audzētāju ir ar ko iemidzināt. Ja ir iemidzināts un notverts,bet nezin kur likt,tad varēja kādam zoodārzam uzdāvināt. :(
Mārcis Holenders
Mārcis Holenders
Pēdējo reizi manīts 2021-04-28 19:35
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Līvbērze
Medību stāžs: pa dzinēju no 1999 mednieks no 2010
Aprīkojums: IŽ-26
Suņi: Latvijas Dzinējsuns
Medību trofejas: 6
26.04.2012. 09:09
Atbildot Ilgvars Zihmanis.
Nezinot faktus, es spriežu cik nu saprātīgs esmu.
amatu puikām daudziem labi džipi un labas algas, noteikti arī tiem kas pieņēma lēmumu lāci Likvidēt. piedodiet man. ja tiek turēts lācis krātiņā un nav padomāts kas notiks ja viņš izmuks!!!! manuprāt tas ir tipiski bērniem. nepadomāt uz priekšu.
kaut pirmajos gados lai atliek pa kapeikai gan pāris trankvilizātoriem gan ierocītim lai spētu vajadzības spiesti ātri un operatīvi reaģēt BEZ šādām sekām kā tas noticis tagad.
pilnīgi un galīgi tā ir cilvēku vaina, jo manuprāt ja turi Lāci voljērā tad nedaudz vairāk kā par pabarošanu un sūdu savākšanu arī ir jāpadomā.
Juris Orinskis
Juris Orinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-12-13 19:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: No 1981.g.ar papīriem
Aprīkojums: pietiekams
Medību trofejas: 5
26.04.2012. 10:22
Nu, kāda jēga to lāci bij midzināt. Viņš tak mežā dzīvot nevar, cilvēku nebaidās un ir plēsējs. Vienkārši midzinot atliktu to nošaušanu uz citu reizi un apdraudētu nevainīgus cilvēkus arī uz priekšu.
Liela sabiedrības daļa ir bērnu prātā(sliktā nozīmē) un ar reālu problēmu risināšanu nekad nav saskārušies. Tāpēc garlaicības mākti grib turēt lācīšus un krokodīlus, savā egoismā un infantīlismā neaptverot, kā tas apdraud viņus pašus un līdzcilvēkus.
Gunārs Jakovels
Gunārs Jakovels
Pēdējo reizi manīts 2019-09-12 12:09
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Aglona
Aprīkojums: IŽ-58, Titan3
Suņi: Bija
26.04.2012. 12:49
Par mednieku=bendi, jo tā sanāk, ka mednieks izpildīja kāda pavēli nošaut lāci. Nu nevajag medniekiem līst tur kur nevajag: šaut lāčus, atrast zem zaru kaudzes nošautus vilkus, noslīcinātus suņus...Tā mēs daļas sabiedrības acīs kļūstam negatīvs tēls. Man priekšlikums: sametamies pa latam priekš Līgatnes lāču voljēra žoga uzstādīšanas. Es domāju, ka mūsu vidū ir arī inženieri un celtnieki, kas to lietu saprot un prot, tad paši, sabiedriskā kārtā, protams, saskaņojot ar Līgatnes administrāciju, varētu kādus 100m uzstādīt kā nākas. Liels speciālists es neesmu, bet liekas ka vajag kaut ko iedziļināt zemē, lai nerokas tie lāčuki pa apakšu. Bet pārskaitīt naudu uz kaut kādu mistisku kontu, to gan nē, jo kas zin, kur tā nauda aizies. To visu administrēt varētu, piemēram Medniekiem LV. Ar to mēs varētu daļēji nomazgāt lācenes Mades asinis no LV mednieka rokām...
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
26.04.2012. 13:02
Atceros krievu laikos savvalas briezus midzinaaja ar miega zaaleem kas bija ievietotas izdobtaa masenes lodiitee,un ar attaalumiem nebija probleemas, pa 70 m vareeja pakalciskaa traapiit...

esmu lietojis.. Bet šāda veida munīcija ES valstīs ir aizliegta izmantošanai!
.Tā mēs daļas sabiedrības acīs kļūstam negatīvs tēls. Man priekšlikums: sametamies pa latam priekš Līgatnes lāču voljēra žoga uzstādīšanas. Es domāju, ka mūsu vidū ir arī inženieri un celtnieki, kas to lietu saprot un prot, tad paši, sabiedriskā kārtā, protams, saskaņojot ar Līgatnes administrāciju, varētu kādus 100m uzstādīt kā nākas.

Ideja ļoti laba, bet cik liela varētu būt atsaucība? Lai nesanāk tā ka LVL samet kādus 200 un viss sanāk par čiku???
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
26.04.2012. 13:02
Juri viņus nevis par bērniem jāsauc, bet par vispār riktīgiem dauniem, jo ja sāc reāli izskatīt kādu tēmu, vai rakstu, tad tie tikai savu suņa murgus un nes, jo poņas kas tas ir un kāpēc tā tikai nodarīts nav. Tagad vainīgi tie un tie, bet interesanti ko tie paši dauni teiktu ja nedot Dievs saplēstu cilvēku domājams tad būtu cita dziesma tikai atkal to pašu indivīdu virzienā!!! Žēl protams ka tā notika ar Madi, bet reāli domājot tad laikam tas bija viens no labākajiem lēmumiem. Jo no voljera agri vai vēlu tā tiktu ārā, jo fišku jau rubī kā to izdarīt un ka brīvībā ir labi, bet no otras puses varēja taču atrast kādu kas varētu to iemidzina, vismaz ar to pašu ēdienu un to pašu lāci varēja vismaz kādam zoo nodot.
Jo tie lāči vai vispār dzīvnieki kas ir izauguši zoo vai tādos parkos, kur pieraduši pie cilvēka, paši dabā izdzīvot nevarētu, bet ja varētu, tad tomēr ir liels biedz sabiedrībai, jo pieradis pie divkājainiem viņš uzskata ka tas ir paisons, no tā var paisonu dabūt, ja nē tad pašu appēst :(
Grozi kā gribi, bet vienalga no visām pusēm visi iepriekš nosauktie būtu slikti, it īpaši mednieki.
Jānis Ģirnis
Jānis Ģirnis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-03 23:21
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Latvijas Mednieku savienība
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: no 1989
Aprīkojums: TOZ, ZOLI, Titan, Sauer
26.04.2012. 14:16
Manuprāt akmens GNP un Līgatnes dabas taku dārziņā, ka nepacentās piestrādāt pie informācijas kvalitātes. Pareizi nokomunicējot šo pasākumu sabiedrībai, varēja pusi no negācijām ietaupīt un netaisīt sev melno PR, pie reize neieraujot tajā visā arī medniekus! Kur bija problēma nākt klajā ar pārdomātu centralizētu paziņojumu, kaut uzorganizējot preses konferenci, ka kompetenta komisija balstoties uz tādiem un tādiem faktiem sabiedrības interesēs pieņēma lēmumu, kas tika realizēts pieaicinot profesionālu speciālistu un neļaut atsevišķiem darbiniekiem sniegt puņkainas intervijas un paust savu privāto viedokli! Bērnudārzs :(