Šodien vārdadienu svin Mintauts, Alfs, Bernadeta, rītdien - Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Caunes krimināllieta izbeigta..?????


Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2022-12-21 15:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
02.05.2012. 16:50
Kas nav pieķerts (policijai ievērojot, veicot pareizās procesuālas darbības),
tas nav zaglis.
Ne velti advokāti, uz šīm kļūdām, dzīvo ar resnu kaklu.
Caunem ķemmertiņā, noteikti, ir vesela rinda ar nagliņām,
kur uzspraust to mūsu Morāli.
Nesodāmības sajūta.
Ivars Māliņš
Ivars Māliņš
Pēdējo reizi manīts 2016-10-21 08:10
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 29
Medību trofejas: 6
02.05.2012. 21:00
Caune ir vienkārši sūda brālis, vai konkrēti sūds!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
03.05.2012. 08:15
Viestur Medni - es klāt nestāvēju un neredzēju. Ja oficiālās institūcijas saka, ka viss kārtībā, tad man nav pamata tam neticēt. Tā kā nekad nav dūmu bez uguns, tad skaidrs, ka kaut kas nelikumīgs vai apšaubāms tika darīts. Bet tieši konkrēti kas un cik lielā mērā - trūkst informācijas. Baumas un "viena tante ar mobilo kaut ko nofilmēja" šajā gadījumā īsti neder.
Es jau saprotu, ka tiesiskais nihilisms mūsu valstī ir ārkārtīgi liels, taču tas ved uz anarhiju.
Tā kā cilvēcīgi es saprotu apkārtējo sāpi un konkrētā indivīda nekorekto rīcību nosodu. Bet augstākā līmenī to pacelt - neredzu iemeslu. Tā var iedzīvoties arī prāvā par "cieņas un goda publisku aizskaršanu". Kurā zaudējums garantēts - jo tiesa nevērtēs "viena tante teica", tiesa vērtēs objektīvos faktus.
Un tie ir - Caune, ja pareizi saprotu, nav pat administratīvi par izdarīto sodīts...
Slēpts
03.05.2012. 08:45
Ganjau Cauni nopēra ar žagaru un šis solijās tā vairs nedarīt.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
03.05.2012. 08:53
Arni ja jau to ko nobildēja ar mobīle neder, tad ko veselu holivudu jāsasauc lai būtu viss labi piefiksēts, ko tad no ES izsaukt speciālos dienestus lai visu likumīgi noformētu, jo mūsējie neder nekam. Sanāk tā ka vieniem uz likumu nošpļauties un atļaujas darīties kā vēlas, tad citiem pie sīka pārkāpuma visu noņem nost un vēl čurkā iesēdina. Tā pat ar to Kargina briežu audzētavu pie Dridža ezera, jau ne vienu reizi bija sūdzības un arī izmeklēšana tajā pusē bet kā viss iepriekš noklusa un arī tagad noklust.
Tā pat šajā gadījumā. Kā saka nozagsi latu vai šokolādi veikalā cietumā ieliks kā lielāko valsts kaitnieku, bet tie kas zaga ļimonus tā arī zog, jo diemzēl mūsu valstī tā ir pieņemts un nekas nemainīsies vēl tuvākos 50 gadus :( Jo lai sāktu dzīvot labāk jāizmirst vēl pāris paaudzētm jo ar veco paaudzi un veco CCCP domāšanu nebūs nekādas valsts attīstība, bet tikai valsts izzagšana. Un tas process vēl līdz šim notiek lielā procesā :(
Kā saka kam nauda tam vara un likums viņa pusē :(
Slēpts
03.05.2012. 09:37
Arni.
Problēma tomēr ir- visautļautībā un faktā, ka mūsu mazajā valstī visi likuma priekšā nav vienlīdzīgi.
Šajā lietā vainīgos jau atrada- policistus , kas atbrauc auz notikuma vietu sodīja.
Es neticu, ka ieraugot novada domes vadītāju viņi nekonsultējās ar savu vadību- bet par to samaksāja ar savu karjeru. Ja pareizi atceros vienu policistu, iespējams, pat atlaida no darba.
Es neticu, ka ja parasts, ierindas mednieks vizinātos ar sniega moci ar pliku plinti rokās pa kaimiņu platībām, būtu apturēts un būtu ieradusies policija- medniekam nebūtu nekādu problēmu...
Par stirnām- tas man jau no paša sākuma likās aiz matiem pievilkts klāt no žurnālistu puse, lai skaļāks troksnis būtu...
P.s Ja kāda novada domes vadītājs pazvanītu jebkuram vietējam mednieku kolektīva vadītājam un paprasītu atļauju ar sniega moci pabraukāt un pašaut lapsas- tad domāju neviens kolektīvs neatteiktu.
Bet kāpēc kungiem zvanīt visādiem plebejiem? tas nekas ka plebeji kungus ievēl un pēc tam nezin kā no tiem tikt vaļā...
Juris Lode
Pēdējo reizi manīts 2012-10-01 11:57
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Ludza
Aprīkojums: žigulis
03.05.2012. 11:44
Beigās vispār kosmos iestājās, nevar vairs pierādīt ka ieroči bijuši īsti:
http://www.diena.lv/latvija/no...
Raimonds Lilita
Pēdējo reizi manīts 2024-01-04 12:26
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
03.05.2012. 11:46
Re, kā Ziedonim izrādās patīk spēlēties, bet ļaunie, skaudīgie ļautiņi viņam to neļauj - Citāts no Diena.lv "Sniega motocikla braucēju rokās bijis spēļu ierocis.... http://www.diena.lv/latvija/no..."
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
03.05.2012. 11:55
Nu tas zaļais jampampiņš, kas no būvniekiem pie Baltezera spieda ārā naudiņu, arī kaut ko par lomu spēlēm runāja... Nākošreiz Ziedonis uz mežu brauks lateksa uzvalciņā..he he he :D
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
03.05.2012. 12:56
:(
Jo lai sāktu dzīvot labāk jāizmirst vēl pāris paaudzētm jo ar veco paaudzi un veco CCCP domāšanu nebūs nekādas valsts attīstība, bet tikai valsts izzagšana.

Te laikam jāpiekrīt...
Un te arī:
Problēma tomēr ir- visautļautībā un faktā, ka mūsu mazajā valstī visi likuma priekšā nav vienlīdzīgi.