Egīl, iespējams, nepareizi izteicos, bet Jūsu:
,,3 patronas PA var izšaut ātrāk par kloķeni, bet, ja vairāk, tad stipri lēnāk''
galīgi garām. Varu kaut 10 patronas izšaut dažu sekunžu laikā.
Vai Jūs ar PA medībās (tātad - likumīgi, ne vairāk par 3 ielādētām) ātrāk izšausies 10 patronas, nekā es ar kloķeni?!
Andi. Tev ir ieciklējies uz ētiku un likuma normām. Pustomāts ir tehniska vienība, un apspriežam tā derīgumu medībās. Likumdošana tikai šobrīd, kkādu iemeslu dēļ ,Latvijas Republikā ir pret ietilpīgajām magazīnām. Visvairāk tāpēc, ka vara baidās no labi bruņotiem un organizētiem cilvēkiem. Tāpēc arī kompartijas izauklēti komjauniešu sejas nu jau briseles bruņču stērbelē karājoties izdomā visādus stulbus iemeslus, lai tauta kloķē, kā pilsoņu kara laikos. Pašam ir arī kloķene un neredzu nekā pācilvēciski gudra vai cēlu tā lietošanā. Ja baigi cēli gribās, tad kāpēc ne ar gludo? Galvenais taču medību prieks un man personīgi, būšana kopā ar draugiem un foršiem večiem. Ja kādam liekas ,ka ir ētiskāks nekā citi, lai uztaisa medību fotosesiju ar medijuma dalīšnu un nopublicē kkur draugos. Tad estēts dabūs par sevi dzirdēt daudz interesantu lietu :))
Andim A. Izšaušu, jo, kā minēju, man pa rokai ir otra rezerves aptvere.
Slēpts
24.08.2012. 17:50
vakarā pamēģināšu cik ātri var ielādēt falšpatronu iekš Browning BAR LongTrac ja nav aptveres...
Slēpts
24.08.2012. 20:36
Pamēģināju, sūdīgi: ja nav magazīnas tad aizslēgs nepaliek atvērtā stāvoklī un ir jātērē laiks aizslēga nofiksēšanai atvērtā stāvoklī, iebāzt patronu ar nav visai ērti jo izmešanas atvere nav tā lielākā (30-06). Ar magazīnu iekšā process notiek ātrāk un ērtāk.
gludajam pusautomātam salīdzinoši viss īzī
secinājums; PA nav ieteicams zaudēt aptveres, savādāk būs problēmas.Jātura ķešā vēl viena rezerves un tad viss būs Oki Doki. Pa šiem medību gadiem nu nav gadījies ne stroķi ne aptveri pazaudēt.
Man,personīgi, PA Merkel gaides medībās sagādā problēmas šāviena brīdī,par cietu un garu mēlīte,doma atgriezties atpakaļ pie Čehu komba, kuram ir šnellers.Pārējais OK.Tas ir tikai mans viedoklis.
,,3 patronas PA var izšaut ātrāk par kloķeni, bet, ja vairāk, tad stipri lēnāk''
galīgi garām. Varu kaut 10 patronas izšaut dažu sekunžu laikā.
Vai Jūs ar PA medībās (tātad - likumīgi, ne vairāk par 3 ielādētām) ātrāk izšausies 10 patronas, nekā es ar kloķeni?!
gludajam pusautomātam salīdzinoši viss īzī