Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Alkohola lietošanas sekas.


Indulis Laiva
Indulis Laiva
Pēdējo reizi manīts 2019-02-15 13:39
Lietotāja statuss: Lietotājs
25.10.2012. 10:47
Nu paga, ja nevienam neieriebsiet, tad arī speciāli jūs neviens nemedīs. Ja medīs, tad arī nomedīs elementāri, lokieties kā gribiet. Kurš tad tos visus likumus vispār lasa un ja arī lasa, kas viņus var izpildīt. Vai seifam pareiza biezuma sienas, vai viņš noenkurots, vai munīcija atsevišķi no ieročiem transportējas. A kurš vispār medību iecirkņu robežas tā īsti zin un ceļu klases uz kuriem var ar ieroci atrasties? Kad vairāki uz vienu licenzi medās, te sprieda un tāpat neizsprieda, kā viņu vispār pareizi var norakstīt. Kad riktīgi tā tumsa iestājas? Kā ar suņiem un kaķiem, drīkst, nedrīkst šaut? Gaļu ved, kur papīri? Kad poliči apjautā kaimiņus, pateiks viens, uz kura sievu lūri, ka tam nu gan nevar dot plinti rokā un varēsi taisnoties gadu. Zibens var iespert katram, vai tāpēc baidamies ārā iet. Nojūgt var katru, vai tāpēc nemedīsies!? Piesūcies esi, netaisi traci, lien gultā, kam tu esi vajadzīgs. Nu, ja taisīsi traci, tad plinte nost un pareizi vien būs.
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
25.10.2012. 10:53
Viena lieta ir dibinat visu šo pasākumu un vadīt, otra lieta ir būt biedram! Jo reāli provinces te neko nav spejīgas ietekmet un mainit - kā visās jomās, visi gali Rīgā! Diemžēl! Nu un tur arī viss pienesums beidzas.
Reāli nekad nevienam neesmu neko apsolījis pienest vai atnest, līdz ar to jautājums uzstādīts kaut kā ne tā! Var gan satikties, gan sarunāt, gan arī citas lietas izdarīt, ja ir tas vajadzīgs.
p.s. mans, kaut neliels pienesums pat ir tas, ka esmu šis biedrības biedrs, jo bez biedriem arī nepastāv neviena biedrība!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
25.10.2012. 11:01
Raimond - ja reiz kritizē, tad pasaki, ko esi gatavs darīt.
Lai izpētītu kādu jautājumu nav jāatrodas Rīgā. Bet tieši uz izpētīšanu aiziet lielākais laiks. Ir n-tās lietas, ko pētīt - esi gatavs veltīt nedēļā pāris stundas? Tiem, kas vada - neaizmirsti, ka algu neviens nesaņem. Tātad, ir jānopelna alga+jāatrod papildus laiks kaut vai triviālākā iesnieguma uzrakstīšanai un nosūtīšanai.
Piemēram, par šo pašu jautājumu - interesē Eiropas pieredze. Kā ir Vācijā, Francijā, Somijā un Zviedrijā. Vai tur par iešanu mājās no ballītes reibuma stāvoklī ierocis, kas guļ seifā, tiek atņemts? Izpētīsi?
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
25.10.2012. 11:19
Vai mēs tagad forumā apspriedīsim darba plānus??? :):):) redz te jau sākās, ALGA ???? Šitā frāze nu gan bija lieka!!! Ne jau par to te stāsts bija, vai es, vai kāds cits Tev uzspieda vadīt???? Mēs atbalstījām ideju un piebiedrojamies, cik nu arī esam vairs palikuši. Ja reiz uzņēmies tad jau tad saprati, ka naksies sevi ziedot lietai!
Nu redz nesanāks man izpētit, šo Tavu uzdoto jautājumu Eiropā, jo neesmu valodu speciālists, un ar googles tulkotāju var pasakas tulkot, diemžēl! Tādēļ es apzinos savas spējas un iespējas un godīgi arī atzīstu savu nevarēšanu!
Slēpts
25.10.2012. 11:21
Arni vari iedodt tos piemērus, kur tāpat vien, ka esi šmigā atņem ieročus?
Raitis Freimanis
Raitis Freimanis
Pēdējo reizi manīts 2014-05-24 20:41
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Starp Skrundu un Zemgali
Medību stāžs: Kopš šī gadsimta 1. gada
Aprīkojums: 2stobrene bez vītnes, 1stobrene bez vītnes un 1 stobrs ar vītni, saujiņa patronu. Nazīt's arī ir.
Suņi: Nav
25.10.2012. 11:37
Raiti- kur ir rakstīts, ka ieroča īpašniekam ir jābūt paraugpilsonim??

Laikam nemākam dzīvot bez likumu un noteikumu noteiktiem rāmjiem, grožiem un iemauktiem. Tam jābūt katra paša apziņā, savādāk drīz nonāksim līdz pasaulē lielākās "demokrātijas" pilsoņu līmenim, kur pat sērkociņa aizdedzināšanai un kurpju aizsiešanai ir sava instrukcija. Nožēlojami...
Slēpts
25.10.2012. 11:46
Raiti- bet tajā valstī ieroci var iegādāties jebkurš :)
Tā kā alkoholu nelietoju- tad man šis topiks nev interesants- bet tā kā cenšos dzīvot pēc noteikumiem un apzināti tos nepārkāpt- tad bieži jūtos no valsts apspiests, pie tam uzskatu nepamatoti.
Arī ja redzu , ka citi pārkāpj un tas sabiedrībā tiek uzskatīts par normu- nu kaut kas tomēr nav kārtībā...
Jo vienā dienā kāds nepievērs acis uz Tevi un tieši TU būsi tas grēkāzis , kas saņems pa pilnu programmu..
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
25.10.2012. 12:07
Ģirts - ja tie cilvēki gribētu, viņi paši savu stāstu publiski izpaustu. Bet, ja vēršas pie manis konkrēti - tad tas ir tā, ka paņemšu līdzi kapā to stāstu...
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
25.10.2012. 12:09
Raimond - ir arī citi jautājumi. Par algu nebija lieki...redzi, ja man pamata darba vietas algu maksātu biedrība, es visu dienu arī veltītu tikai tam. Jo atceries - Tu sāki ar pārmetumiem! Es - izskaidroju situāciju. Mēs daram, cik varam. Vairāk izdarīt šajos apstākļos nevaram.
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
25.10.2012. 12:37
Nu rau kā smuki 2 gadus senā pagātnē izrādās par to pašu runājamies šeit:
jaunas biedrības dibināšana
Varbūt navi, bet tomēr LatMO!
Arni, visu cieņu idejām un iedvesmai, bet reāli redzu, ka pret fanātiskām biznesa (uzvārīšanās) interesēm, un pakārtotu tam likumu bīdīšanu, nevar cīnīties, "plikadīdas" bez finansējuma! Kā man čoms sacīja, biznesā visi cīņas līdzekļi - labi! Artur - jā piejrītu ka pa "5" daudzi paziedos, bet vai uzreiz, jo katrs "piekāstais" no valdības un citiem "draugiem", nu tā vienkārši nu tā sava hobija pēc atskaitīs naudiņu. Jo reāli, ja kolektīvā tagad uzjautātu, kurš dotu "piečuku" jaunas biedrības dibināšanai, nu reāli nebūtu daudzi - atbilde skanēs - kantoris jau tas vis būs Rīgā, un kas mums būs par to un no tā???? Jo nu esam PĀRBAROTI ar jaukiem sapņiem un idejām? Personīgi man pašam, jau riebjas dzirdēt sabiedrība frāzes - ziniet, mums nesanāca, oi mums tas un tas neļāva, vai arī nebīja sabiedrības atbalsta. Talab arī visā skatos un ceru, ka izdosies, bet iekšējā bals jautā vai nebūs kā VIENMĒR?
Pievienoja Raimonds Runts, 2010-03-18 07:51
vai nav līdzība
Es - izskaidroju situāciju. Mēs daram, cik varam. Vairāk izdarīt šajos apstākļos nevaram.