Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Bladhaunda kucēni

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 21 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 11.10.2018. 20:43
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Jānis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2017-06-07 12:06
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Suņi: Bīgli
25.11.2012. 01:49
jebkurā gadienā cerēsim, ka konkrētie suņi atradīs savus saimniekus un nebūs tā, ka tie tiks mērdēti badā un nenonāks patversmē.
Slēpts
25.11.2012. 09:48
es gan nepiekrītu Mārim. Lielākā daļa ir gatavi nemaksāt neko un grib visu pa brīvu, tad vai tad man ir uzdevums to arī darīt? nu nē taču negribi nepērc nav spiesta lieta. Attiecībā uz šo gadījumu, tad jāatdod pa freijo un jāparaud par saviem zaudējumiem, ja reiz nevar visu laicīgi sakārtot
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
25.11.2012. 10:16
..../Bladhaundu kucēnu vecāki ievesti no ASV, un tas ir viņu pirmais metiens LV./..-Žanna-ka tik šitas Bladhaundu ievedējs Latvijā nav tas pats,kurš nesem forumā medniekiem.lv,plātijās-ka nu viņš ir Latvijā ievedis "kārtīgu" medību suņu šķirni,lai Latvijas "mazizglītotajs" mednieks varētu tikt pie "kārtīga "medību suņa... .Cik nu pats esmu saskāries ar šo medību suņu šķirni(info ir par trīs suņiem,kuri tika izmantoti medībās Latvijā.VISI TRĪS IR BEIKTI!!! UN GĀJUŠI BOJĀ!!! IZSEKOJOT SAVAINOTUS DZĪVNIEKUS),varu apgalvot-Bladhaunds nav piemērota medību suņa šķirne Latvijā,Latvijas medību specifikas dēļ.Skraidīt jau viņš var, pa mākslīgi izliktu asins pēdu...UN TAS ARĪ VISS...
Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2023-02-08 20:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
25.11.2012. 11:17
Vai tad ir pamatotas aizdomas, ka kaut kur gatavojas izmukt vergi? Tieši to izsekošanai un medībām, savulaik dienvidu štatos tika izmantota šī šķirne. Asinspēda pa zvēru, bija tikai tāda kā papildnodarbošanās. ;)
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
25.11.2012. 18:16
Aigar, man jau arī likās, ka tas pats, kas te plātījās.
Neesmu saskārusies ar bladu reālās medībās, bet pieļauju, ka, ja tāds lielāks "ferdinands" ir aizšauts, bet vēl ejošs, tur noderētu kaut kas veiklāks. No otras puses, ja paši saimnieki padomātu un prātīgi izmantotu suņus, droši vien tie dzīvotu vēl ilgi.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 11:36
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
25.11.2012. 19:09
Domā šis? http://medniekiem.lv/?m=profil... Ja jā tad dīvaini ka nav ielicis sludinājumu šeit!?
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
25.11.2012. 20:35
Vispār, šim metienam nav bijis ne tikai nekādas reklāmas, bet pat nekādas informācijas. Nesakarīgs sludinājums LKF mājas lapā, sludeklis ss.lv , tikpat nesakarīgs... un viss.
Mēs, protams, varam reklāmu noliegt utt., bet nu vismaz informācija, ka tu tāds uz pasaules esi ir jādod, lai cilvēki zin, ka tev ir šādas šķirnes suņi principā un kucēni konkrēti šobrīd. Ko tad viņi domāja, ka cilvēki viņus atradīs un izķers tos kucēnus?
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
25.11.2012. 21:10
Žanna-labākā reklāma šķirnes medību suņu metienam IR....vecāku darbs praktiskajās medībās.
Tagad daudzi uzraujas uz-asinspēdu...suns .Nu nav tā.Pamatā sunīši, kam tas asinspēdu... pielikts klāt ir parasti dzinējsuņi,kuri domāti lapsu,zaķu medībam,plāvās nevis uz pārnadžiem lielā džunglī vai graudaugu sējumos.
Jānis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2017-06-07 12:06
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Suņi: Bīgli
25.11.2012. 22:41
Aigar, tik nevajag. Domā laikveidīgie neuzraujās uz ferdinantu... Šauj, notizlojās. Trāpa 200 kg kuilim pakaļā, protams, ka tas aiziet auļodams pa pļavām siliem. Kad atrod, pat precīzāk būtu teikt, ka parasti cìeš tie sunīši, kas nebaidās iet klāt un krist tam zvēram skaustā.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
26.11.2012. 08:40
Zini, Aigar, es vakar jau gribēju uzrakstīt par kucēnu vecāku darbu praktiskajās medībās ;)
Bet, saproti, realitātē šī slava ir sava kolektīva, nu, max pagasta robežās!
Saproti, vot Tu, piemēram, esi radījis par sevi zināmu priekšstatu, vai mēs to saucam par reklāmu vai kā citādi, nezinu, kā būtu pareizi, jo es neesmu PR-specs, bet mēs te visi zinām, ka Remess ir aktīvs mednieks, ka viņam ir laikas, medību suņu mācību bāze utt. Es nemedīju ar Tevi kopā un neesmu savām acīm redzējusi Matrjoškas darbu, bet, ja viņai būs kucēni un kāds prasīs, kur var dabūt laikas kucēnu, es iedošu Tavu telefonu ar mierīgu sirdi, jo es vienkārši zinu, ka tā kuce ir laba un Tu pats normāls vecis ;) Bet var būt kādam medniekam ir tik pat laba, vai vēl labāka kuce, par kuru es neko nezinu un viņš ar saviem kucēniem sēdēs un nevarēs pārdot, jo savu čomu, kas to kuci ir redzējuši un kas gribētu iegādāties kucēnu, nav. Mums, piemēram, kolektīvā ir vīri, kas visu mūžu ir medījuši ar kādu šķirni, vienam ir taksis, jau trešais, vienam KE laika, jau otrā, un ir viens, kas sapņo par Igaunijas dzinējsuni, un Tava laika var viņiem nodemonstrēt visu ko- dzīt cūku, meklēt ievainotu, nest pīli, turēt alni, spēlēt vijoli, dziedāt karaoke un tīrīt medniekmāju :D , bet viņiem vienalga ir savas mīļākās izvēlētās šķirnes un viņi no Tevis kucēnu neņems nevis tāpēc, ka suns slikts, bet tāpēc, ka labāk patīk cita šķirne. Tā kā savs kolektīvs, kur Tevi un Tavu suni zin un pazīst, ir baigi ierobežots loks. Tieši tāpēc jau brauc uz pasākumiem- ne tikai sevi parādīt, bet arī uz citiem paskatīties.