Šodien vārdadienu svin Staņislava, Staņislavs, Stefānija, rītdien - Klāvs, Einārs, Ervīns
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - velos nopirk sunim GPS

Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Jānis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2017-06-07 12:06
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Suņi: Bīgli
15.12.2012. 22:54
ja jautājums ir par pirkt vai nepirkt astro, jāpērk! ebay būs lētāk, bet paredzētā garantijas laika servisa nebūs.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2021-05-08 12:35
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
15.12.2012. 23:14
Es nupat pasūtiju no Ķīnas tautas republikas kucēna trenniņa ierīci par 100 USD, darbības radius 500 metri.
Andris Zariņš
Slēpts
16.12.2012. 09:46
Medībās jau tpat neder ar šādu attālumu, jo mastā jau suņus nevajag meklet.
Jānis Jasinskis
Pēdējo reizi manīts 2021-02-24 23:07
Mednieku organizācija: uz 8 nevar salasīties nekad
Atrašanās vieta: dīvāns, dators
Medību stāžs: arvien lielāks
Aprīkojums: ir
Suņi: vakcinēti
16.12.2012. 10:37
Daini, tā ir treniņa jeb apmācības siksna nevis izsekošanas ar viņu var iedot sunim pa kaklu ja dara kautko nepareizi.
Andri, kas tur ir priekšā sunim kamera vai lukturis?
Slēpts
16.12.2012. 18:36
Andis Liepiņš.
Tur jau Tev taisnība ka suns ir ne tikai darba rīks,bet ne jau katrs var atļauties 500ls nolikt pa siksnu.Strādnieks parastais tādu summu nevar tā vienkārši atskaitīt.Jo es uzskatu ka tās siksnas pie mums ir dārgas-pat ļoti dārgas.
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2019-07-21 18:29
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
16.12.2012. 19:44
Andis Liepiņš.
Tur jau Tev taisnība ka suns ir ne tikai darba rīks,bet ne jau katrs var atļauties 500ls nolikt pa siksnu.Strādnieks parastais tādu summu nevar tā vienkārši atskaitīt.Jo es uzskatu ka tās siksnas pie mums ir dārgas-pat ļoti dārgas.

Nevaru nepiekrist ka viņas ir dārgas, bet tad man rodas jautājums - cik maksā normāls apmācīts medību suns? Atbildot uz šo jautājumu man naudiņa samērā ātri vien atrodas.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2021-04-23 15:30
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
16.12.2012. 20:43
cik maksā normāls apmācīts medību suns?

Man apdrošinātāji, kā lielu pretimnākšanu par daudzajiem apdrošināāsnas līgumiem, piedāvāja apdrošināt medību suņus. Summa, kas man pienāktos par bojā gājušu suni, bija 100LVL. Es pasmaidīju un atteicos no šī "vilinošā" piedāvājuma. Laba medību suņa vērtība nav naudas izteiksmē izmērāma.Ttas ir milzīgs darbs, uzupurēšanās, neērtības, izdevumi u.t.t. Un vēl - suns tomēr ir arī tāds kā ģimenes loceklis....
Kaut gan esmu spiests piekrist arī Guntaram, jo ne katrs Astro var atļauties. Lētākas šis iekārtas nepaliks, tikai dārgākas. Jaunais modelis Garmin Alfa būs vēl dārgāks. Astro 220 un 320 ir līdzīgi, suņa raidītāji ir savā starpā maināmi, bet jaunajai Alfai Astro raidītāji nederēs.
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2019-07-21 18:29
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
16.12.2012. 20:51
Summa, kas man pienāktos par bojā gājušu suni, bija 100LVL

Par tādu naudu kucēnu jaunu nedabūt...
Kaspars Brencis
Kaspars Brencis
Pēdējo reizi manīts 2021-05-05 11:55
Mednieku organizācija: m/k Mārkulīči
Atrašanās vieta: Rīga, Straupe
Medību stāžs: 29 gadi
Aprīkojums: Sako 7X64
Suņi: Krievu Eiropas laika: Puika
Medību trofejas: 4
17.12.2012. 10:13
Arī es vēlētos savam sunim Garmin Astro, bet vēl arvien nevaru saņemties izdot, tik nepamatoti lielu naudu par produktu, kurš nekādi nevar maksāt tik daudz - 430 ls
Protams runas ka "labs suns" maksā daudz dārgāk ir patiesas, bet man, mans suns jebkurā gadījumā ir pats labākais, mīļākais dārgākais, kaut arī nopirkts par "polšu".... tā pat viņš tiek gaidīts, meklēts un nekad nepaliek mežā viens... Man jau gribētos prognozēt ka pēc gadiem trim-pieciem šis pirmais Garmin Astro modelis būs cenu līmenī ap 150-200 ls un tad jau arī suņi mežā paliks mazāk :)
Māris Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2013-04-29 10:43
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 11
Aprīkojums: Bise
Suņi: Laikas
17.12.2012. 11:01
Ar medību suni ir jāstrādā!
Ja ir iespējas tik pie Garmin Astro - tad medības ir savādākas, mednieks cenšas pielāgoties suņa darbībai!
Ja Garmin Astro nav - tad tas viss būs mazliet grūtāk, jo šeit ir vajadzīga pacietība... un censties ar suni uzturēt kontaktu pēc iespējas vairāk. Sunim 100% ir jāiemācas atras saimnieku, sunim jāprot atgriesties pa savu pēdu atpakaļ uz sākuma vietu, kur tika uzsāktas medības!
Garmin Astro rada papildus iespējas, ja ir līdzekļi tās ir jāizmanto!!!