Šodien vārdadienu svin Staņislava, Staņislavs, Stefānija, rītdien - Klāvs, Einārs, Ervīns
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - velos nopirk sunim GPS

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 36 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 16.02.2018. 15:40
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2021-04-23 15:30
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
06.01.2013. 16:48
Jautājums par tam frekvencēm. Ja sūta garminu astro 220-320, tas ir tipa siksnām frekvences atšķiras DC30 un DC40.

Konkrētais modelis nav jauns. Ja Astro ir ražots ASV tirgum, tad tam vajag ASV tirgum domātas kaklasiksnas. ASV un Eiropas tirgiem domātie Astro atšķirās ar to, ka katrs raida savās frekvencēs(radio signālu). Konkrētam Ebay piedāvājumam kaklasiksnu Latvijā nevar nopirkt. Varbūt kāds SS.LV piedāvā, bet es neesmu redzējis.
Kaspars Brencis
Kaspars Brencis
Pēdējo reizi manīts 2021-05-05 11:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Mārkulīči
Atrašanās vieta: Rīga, Straupe
Medību stāžs: 29 gadi
Aprīkojums: Sako 7X64
Suņi: Krievu Eiropas laika: Puika
Medību trofejas: 4
07.01.2013. 10:04
Hmm, bet vai šim modelim nevar arī ASV nopirkt klāt siksnu? Cena izskatās vairāk kā pievilcīga salīdzinot ar LV piedāvājumu. Vienīgi atkal jautājums, kā šajā modelī ievietojās LV kartes, jo pieļauju domu, ka oriģināli tur LV nebūs...
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2021-04-23 15:30
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
07.01.2013. 10:25
Protams, siksnu var pirkt ASV. Karte ir jāpērk Latvijā. Cena kartei sākot no 25ls uz augšu. Bet, pērkot ASV, ir jārēķinās ar problēmām, kas radīsies, ja iekārta sabojāsies. Man dažu mēnešu laikā nojuka divas kaklasiksnas... Labi, ka tās bija pirktas Latvijā, tātad bija garantija. Kaut gan tāpat paiet vismaz mēnesis, kamēr siksna atgriežas no remonta.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2021-04-24 12:33
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
10.01.2014. 09:37
Bet , lūdzu, vai nevarētru konkrētāk paskaidrot par visiem + un - ???
Ingus Liepiņš
Pēdējo reizi manīts 2015-10-29 20:38
Lietotāja statuss: Vērotājs
11.10.2014. 10:14
Mans paziņa ieteica šādu - http://www.tavamsunim.lv/Cites...
esot izmēģinājis dažādus variantus, bet ar šo ir apmierināts.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
11.10.2014. 22:53
Man viena kucēna saimnieki sūdzējās par šo, signāls nākot ar aizkavēšanos, zona nestabila, un pietika sunim vienu reizi forsēt grāvi ar ūdeni un iekārtai bija kirdik, turklāt, garantijas viņiem atteica, jo šī iekārta neesot domāta lietošanai ūdenī.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
12.10.2014. 08:26
Es pati pašlaik briestu izsekošanas ierīces pirkšanai, kaut kā visu laiku iztiku, jo mazie suņi tālu neiet, bet vakar taksis mēģināja aizdzīt briedi uz Zviedriju, labi, ka jūra bija priekšā :D
Domāju pirkt LV, jo šeit ir serviss pieejams, lai ir biški dārgāk, bet, jebkurā gadījumā tas ir liels pirkums, un , ja nu kaut kas saiet dēlī, tad ar ASV vai Ķīnu nevar zināt, kā būs ar garantiju!
Esmu atradusi šādas izsekošanas ierīces:
http://supersuns.lv/
http://www.tavamsunim.lv/Cites...
Vai tehniski, bez šaubām, labāk par mani orientēti vīrieši varētu man pateikt, kuru labāk iegādāties un var būt ieteiktu arī citus variantus? Būšu ļoti pateicīga! Pati no tām visām tehniskajām lietām ļoti maz saprotu :(
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2021-02-01 22:41
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
12.10.2014. 20:07
Ņem jauno-T5 nevis dc-50. Es arī domāju, ka man nevajadzēs, jo bavarīeši jau tālu neskrienot.Tagad par savu suni esmu drošs. Vismaz zinu ,kurā virzienā jāmeklē. Vakar uzlikām kolēģa laikai, jo manējais pelnīja izstadē punktus.Ja nebūtu siksniņa, tad gaidītu suņus līdz vakaram. Suņi bija ar visu cūku baru aizlaiduši 1,5km no masta un ne par ko negribēja pamest viņas. Laikam pirmā tikšanās ar cūkām pēc pārtraukuma darīja savu. Vienīgais, ka par tiem 12 km var nesapņot. Tas tests laikam ir bijis tuksnesī. 1,5-2 km meža apstākļos un mākoņiem vairāk nevelk.
Andris Čakars
Andris Čakars
Pēdējo reizi manīts 2020-09-15 22:16
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: mb SUNTAŽI
Atrašanās vieta: ogre un raj
Medību stāžs: no 2008
Aprīkojums: iž 18.manlicher pro hunter 30 06+zeiss truba, un pīlēm 1pagale fabarm
Suņi: tikai 1
Medību trofejas: 7
12.10.2014. 20:24
Sveiki gribēju jautāt. kāda starpība tai siksnai dc-50/ vai T5....
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
13.10.2014. 09:53
Uldi, nu un kā tad sunim izstādē gāja?
Es saprotu, ka jauns modelis vajadzētu būt labāks par veco, bet arī gribētu zināt, kāda ir atšķirība? Un DC40 siksna ir pavisam slikta?