Šodien vārdadienu svin Mintauts, Alfs, Bernadeta, rītdien - Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Laiva medniekam

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 17 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 26.03.2018. 23:15

Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Pēdējo reizi manīts 2020-01-28 10:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: trikataskaleji.blogspot.com
Medību stāžs: no 2001
Aprīkojums: 3 stroķi
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 17
29.07.2014. 19:42
sagribējās parunāt par ko citu,nevis Mēri.tad nu lūk varbūt padalamies ar savām domām-kāda varētu būt medniekam piemērota laiva.vairāk,vai mazāk braukts ir ar dažādām laivām.bet nesen uzdūros priekš sevis kam jaunam http://www.kajaks.lv/product/k... ko veči saka par tādu(galvenais neapspriest cenu,bet laivas īpašības :))
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Pēdējo reizi manīts 2020-01-28 10:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: trikataskaleji.blogspot.com
Medību stāžs: no 2001
Aprīkojums: 3 stroķi
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 17
29.07.2014. 19:44
vēl pāris bildes no interneta dzīlēm
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Pēdējo reizi manīts 2020-01-28 10:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: trikataskaleji.blogspot.com
Medību stāžs: no 2001
Aprīkojums: 3 stroķi
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 17
29.07.2014. 19:46
...
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Pēdējo reizi manīts 2020-01-28 10:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: trikataskaleji.blogspot.com
Medību stāžs: no 2001
Aprīkojums: 3 stroķi
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 17
29.07.2014. 19:48
,,
Krišs Dubrovskis
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-07-25 17:14
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
29.07.2014. 20:04
Man ir šāds komplektiņš. Medībās esam braukuši pat septiņi mednieki.Vajadzēja nokļūt uz bebru appludinātu mežu un vieglāk bija piekļūt no upes, nekā iet 2-3 kilometrus pa purvainu mežu. Pavasarī ar bērniem pat 11 esam braukuši.Jaunībā ir gadījies braukt ar kajakiem. Ar ieroci un vēl citiem svarīgiem loriņiem-nekad. Pa upi paākstīties -jā.Laivai ir 120 kg pēc pases datiem, bet man tā nav problēma.Esmu pat pa dambi viens pats uz pleciem uznesis augšā līdz mašīnai. Komfortam tomēr ir nozīme.
Uldis Putniņš
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Pēdējo reizi manīts 2020-01-28 10:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: trikataskaleji.blogspot.com
Medību stāžs: no 2001
Aprīkojums: 3 stroķi
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 17
29.07.2014. 20:28
nemaz, Uldi, nešaubos par tavas laivas labajām īpašībām.viņa gan vairāk iederās palielākos ūdeņos.manā galā pēc laivas vajadzība ir purvā un Gaujas vecupēs,kur pilns ar zemūdens zariem.es taisni domāju par tādu nelielu laiveli,kuru viens pats vari iznēsāt visur.re kur video vecis testē līdzīgu laivu http://youtu.be/z-1nq7m97lo
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-07-25 17:14
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
29.07.2014. 20:50
Paņem izīrē to kajaku uz nedēļas nogali un notestē. Varbūt ka kļūdos, bet Tev laikam nav bijusi pieredze šo laivu lietošanā. No malas tas izskatās forši, bet viena neveikla kustība un Tu esi ūdenī ar visu kas ir paņemts līdzi. Negribu atrunāt-protams ka klusāk var piepeldēt un manervēt viegli. Ir gadījies kalnu tūrismā patrennēties un redzēt kā cilvēks krīt panikā, kad laiva apgriežas pa 180. Pašam bija situācija maksas ezerā, kur man neļāva lietot savu laivu un iedeva mazo pellu. Kaut kādā brīdī aizdomājos stāvot laivā šķērsām apsēdos ne pa centru.Tās izjūtas man nafig nav vajadzīgas.
Krišs Dubrovskis
Krišs Dubrovskis
Pēdējo reizi manīts 2020-01-28 10:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: trikataskaleji.blogspot.com
Medību stāžs: no 2001
Aprīkojums: 3 stroķi
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 17
29.07.2014. 23:31
par izīrēšanu tev taisnība,vispirms jāpārbauda.tas kajaks no parastā atšķiras ar to,ka taisni paredzēts stāvēt kājās un copēt no viņas,respektīvi stabilāks.plus viņu var vilkt pa visādiem krūmiem nebaidoties sadurt.man viņa iekrita acīs ar to ka ir kompakta un izturīga,kā arī viegla.piepūšamā laiva manos apstākļos ir krietni neērtāka.par pieredzi varu teikt,kad biju jaunāks,biju dulls laivotājs.esmu izbraucis gan Amatu(N reizes),gan daudz citu upju.trakākais brauciens bija Ziemassvētku rītā,sākām Bolderājas jūrmalā.gribējām braukt līdz Ainažiem,bet 3 dienās tikām tikai līdz Saulkrastiem.braucām ar divvietīgo krievu brezenta smailīti.naktīs bija ļoti auksts un visi guļammaisi slapji.vēl problēma bija jūrmalas meži-trūcīgi ar malku :) bet nu pieredzes ar kajaku gan nav!
Slēpts
29.07.2014. 23:46
galvenais, lai plinte striķī piesieta, tad poh, ka iet riņķī.
Plinti noslīcināt var arī no piepūšamās, lai gan drusku grūtāk
Edmunds Palmbahs
Edmunds Palmbahs
Pēdējo reizi manīts 2023-09-14 14:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
29.07.2014. 23:47
Es arī biju no padsmitnieka gadiem ūdens tūrisma klubā, un esmu izbraukājies ar visiem iespējamajiem kajakiem un smailītēm. Viņas ir lieliski piemērotas diezgan extrēmiem pasākumiem un tādiem, kas nemīž apgāzties ledainā ūdenī. Visas mantas maisos un piesietas pie smailītes, lai nenoslīxt pie negribēta ieniriena. Pie kam sporta kajakos sēdēšana ir zem ūdens līmeņa. Šim kajakam smaguma centrs ir bezmaz pētergailī. Var jau būt, ka neapgāzīsies katrā upes līkumā, taču runāt par komfortablu šaušanu diez vai var, ja vien nepeldi 1,5m platā meliorācijas grāvī. Un jebkura čangaļu plakandibena ezeru laiva, kas taisīta no atejas durtiņām 500% ieliek, šim kajakam sānu kustību stabilitātē. Uz tiem jeņķu kumēdiņiem neskaties. Visu to pašu var lēkāt jebkurā parastā laivā, un daudz drošāk. Tātad mīnusi: 1. nestabila(vibrējoša) 2. Nevar pielikt motoru 3.nevar ērti apgulties 4.tikai viena vieta 5. pārvadāšanai tāpat vajag piekabi priekš 4,8m laivas(kā youtube) 6.Peldvestei jābūt mugurā:) utttttt