Šodien vārdadienu svin Uvis, Gints, rītdien - Viola, Vizbulīte, Vijolīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - "zelta hlami" SS-ā

Ar medībām saistītās tēmasMedību veikali

Slēpts
26.04.2016. 17:31
Es vispār nesaprotu kapēc tādu dzelzi staipīt līdzi!!! Tad jau labāk iet uz svaru zāli. :D
Es savas rāmenes vienkārši ar rokām saspiežu un miers.Vienreiz pat satiku veikalā lamatu pircēju kurš prasīja lamatām šķēres(pie tam šo pavasar).Kad pateicu ka nav ko ākstīties ar lūžņu staipīšanu pa mežu - skatijās arī veikalnieks tā neticīgi uz manis.Teica ka šīs nevarēšot jo esot stingras,beigās paņēmu turpat veikalā un parādīju ka nav problēmu ar rokām saspiest atsperes!
Agrāk arī es domāju kad tiko sāku ar tādām darboties,ka ir briesmīgi stipras ja jau bebru izslēdz no aprites.Arī staipīju paštaisītas šķēres,līdz vienreiz aizmirsu a bebru ārā bija jādabū no lamatām.Tad ar nācās mēģināt un pa brīnumu izdevās.Būtu sākumā mājās pamēģinājis-nebūtu nekādas šķēres meistarojis.Taka pirms tērēties priekš šķērēm,pamēģiniet ar rokām.
Tādas varētu saprast ja mednieks gados nēsātu vel vai arī daiļais dzimums.
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
26.04.2016. 18:28
es ar ar rokām, tās stangas kkad par velti deva, hz kur tagad nomestas svaidās
Slēpts
26.04.2016. 19:03
Caunu ar rokām, iespējams, var saspiest- nav bijusi īpaša saskarsme, nepateikšu... bet ja jūs sakāt, ka ar rokām varat saspiest bebra un tam visam vēl papildus uzlikt drošinātāju un neatrauties pa nagiem- tad gan... 1. ilgi dzīvojat bez sievietes :D 2. droši varat piedalīties armreslinga čempī.
Slēpts
26.04.2016. 21:17
Uzfilmējat, lai būtu ticami.
Slēpts
26.04.2016. 21:34
Ierosinat MMD disciplīnu - ātrākais slazdu uzvilcējs :D
P.S arī es visu mūžu velku atsperes ar rokām - tā kā bebros eju ar garajiem gumijas zābakiem, tad, ja ne krastā zemē, tad pret ceļiem atspiest var mierīgi. Nebūs tik ātri kā ar šķērēm uz trotuāra, bet minūti noteikti pat netērēju.
Slēpts
26.04.2016. 21:41
Vēl viens spēkavīrs? :D ... ok, tad 3. variants- slazdiem atspere tik vāja, ka ar rokām var uzvilkt slazdu? :D
Ok, es piekrītu, ka var nolikt slazdu uz zemes un ar kāju uzvilkt atsperi, var ar kādu striķi ... bet ne kailām rokām!!!
Vai arī jums vienkārši ''ar rokām'' skaitās slazda uzvilkšana neizmantojot šķēres? :D
Slēpts
26.04.2016. 21:49
Vēl viens spēkavīrs? :D ... ok, tad 3. variants- slazdiem atspere tik vāja, ka ar rokām var uzvilkt slazdu? :D
Ok, es piekrītu, ka var nolikt slazdu uz zemes un ar kāju uzvilkt atsperi, var ar kādu striķi ... bet ne kailām rokām!!!
Vai arī jums vienkārši ''ar rokām'' skaitās slazda uzvilkšana neizmantojot šķēres? :D

Nudien, neizprotu sarkasma iemeslus. Divi mani slazdi pirkti pērngad, viens vēl pirms tam, vecākajam padsmit gadu - jā, tas ir pats švakākais, bet bebri tāpat slīkst ;D
Velku tikai ar rokām, nekādu striķu-šķēru jebatoriju nepiekopju.
Ja kas, parastos vannasistabas svarus plaukstās varu saspiest vismaz tikpat cik pats sveru,tas tā, ja nu kāds vēlas salīdzināt cik kurš spēkavīrs...
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
27.04.2016. 03:31
varbūt ne mēs spēkavīri a jūs prosta vārguļi
Slēpts
27.04.2016. 07:00
nu nodemonstrejiet vārguļiem lamatu savilkšanu :D
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
27.04.2016. 07:51
Vispār ar lamatām strādā ziemā. Un tad ,šis rīks ir neaizvietojams.Un ņemot vērā, ka līdz jāved motorzāģis,cirvītis,zāģītis, stieples rullītis,plaķenes, šīs stangas tāds nieks vien ir. ( ne jau mums slabakiem protams.:))Saprotams ,ka ja strādā ar pāris 3 -4 lamatām pa vaļēju ūdeni, šis rīks ir traucēklis. Bet no ledus tas ir neaizvietojams,jo sevišķi,kad jāatbrīvo medījums.Bet ne jau tādā izpildījumā kā ss.ā.