Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Remington 870 stobrs

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 16 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 26.10.2014. 17:21

Krišjānis Bērtulis
Krišjānis Bērtulis
Pēdējo reizi manīts 2024-02-24 04:26
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Saldus
Medību stāžs: 12 gadi
Medību trofejas: 12
30.09.2014. 00:12
Sveiki. Ir doma iegādāties otru stobru ierocim. Pašlaik lietoju tikai 18 collīgo cilindra stobru, bet ļoti gribētos garo 28 collas šaušanai ar skrotīm. Ir tikai neliela problēma par tā iegādi. Latvijā, cik esmu interesējies, tā īsti neviens veikals viņus nepiedāvā un arī nav ieinteresēti šo stobru pasūtīt. Turpretī USA šie stobri ir brīvi pieejami internet veikalos. Problēma ir tā, ka uz stobra nav nekādu numuru un vienīgais, kas policijā reģistrējas ir pats ieroča korpuss uz kura ir sērijas numurs. Stobram virsū nav nekādu ciparu un tā ir pilnīgi visiem. No tā es tagad nesaprotu kā to stobru vispār dabūt šurp. Pāris internet veikali atbildēja un teica, ka ir iespējams viņu mēģināt sūtit uz Latviju, vienīgi, lai es pats noskaidrojot, kas vajadzīgs, lai es viņu saņemtu, lai nesanāk, ka ne vienam ne otram. Respektīvi. Ja iegādes dokumentos būtu jāraksta numurs, tad tāds vienkārši nav, bet neticu, ka muita viņu tāpat bez nekādiem ieroča iegādes papīriem laistu iekšā. Manuprāt divdomīgs jautājums, jo cik zinu uz stobriem ir sērijas numuri, kurus raksta iekšā Policijā papīros, un arī paziņam pērkot otru stobru karabīnei vajadzēja iegādes papīrusun pēc tam visa reģistrācija, bet šeit ņemot vērā to, kad nekā nav virsū tam, ko es pasūtītu un pat manam tagadējam stobram nav ne cipara virsū, vai vispār ir vajadzīga kāda uzskaite? Varbūt uz muitas pietiktu ar to, ka manā īpašumā ir tāds ierocis un es lieku jebkādu, šim modelim paredzēto stobru virsū, bet tas izklausītos neticami. Es gribētu padomu, varbūt kādam ir līdzīgi gadījies un varbūt ir kādam īpašumā no ZOMMERA iegādatais REMINGTON 870 ar abiem stobriem un vai viņiem vajadzēja divas iegādes atļaujas vai reģistrējas tikai ierocis kā tāds un stobri netiek pieminēti. Atvainojos, ka tik gari, bet varbūt kāds varētu dot padomu pirms es jaunnedēļ prasītu izskaidrot man augstākām instancēm šo jautājumu. Paldies liels Jums.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
30.09.2014. 07:33
Ej pie savas atļauju daļas priekšnieka un visu noskaidro !
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
30.09.2014. 13:08
O, jobcik! Man pat uz bises ežektoriem ir numuri, a te veseli stobri bez numuriem. Pirmajā mirklī likās jocīgi, bet nedaudz padomājot - deaktivizētiem ieročiem taču stobri paliek veseli un uzskaitē tie nekur vairs nefigurē.
Slēpts
30.09.2014. 14:30
Kur ta ir redzēts kāds "deaktivizēts" ar veselu stobru? Vienmēr caurums + ķīlis iemetināts. Vienkārši USA nedzīvo tādā paranojā pret ieročiem kā exPSRS valstis, tāpēc tur daudz kas ir vienkāršāk. Piemēram karabīnes aizslēgs arī nav numurēta detaļa, un brīvi dabūjams rezerves daļās.
Slēpts
30.09.2014. 15:47
Vismas exPSRS valstīs regulāri neatnāk kāds punķains tīnis un neapšauj savus klasesbiedrus.
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2022-12-21 15:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
30.09.2014. 16:00
Man kādreiz bija 12 kalibra Mossberg pumpis ar gludo un paradoksa stobru,
Uz aizslēga kārbas un stobriem nummuri bija vienādi. Katru pārbaudes reizi poliči bolījās,
uzdeva stulbus jautājumus, sauca kolēģus skatīties. Bija cirks, bet katru reizi sirsniņa trīcēja,
ko nu šoreiz izlems. Bet nekad neviens poliklerks neuzņēmās uz sevi atbildību kaut ko mainīt
nummerācijā un atstāja kā ir.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
30.09.2014. 17:15
Gati - toties idiots ieiet bērnu dārzā ar nazi...
ASV šaušanas notiek vietās, kur legālo ieroču nav!
Bet masu slepkavības nekad nav vietās, kas nav "guns free" zonas. Ir drusku par ko aizdomāties, vai ne?
Par tēmu - ja stobram nav numura - tas ir diezgan slikti, jo ko tad atļaujā piereģistrēs? Teorētiski ir iespējams noformēt ieroci ar diviem dažādiem kalibriem (lai nu būtu 12 un 12/76, piemēram), bet viss ir atkarīgs no ispektora. Ar kompetenci ieroču lietās ir kā ir, bet tiesību normas visas iespējamās situācijas neparedz...
Tieši tas pats jautājums ir/būtu par ieliekamajiem mazajiem stobriem, kuri ir prasti metāla gabali, kas ievietojas bises patrontelpā. Protams, bet nekādiem numuriem...
Sandis Kļaviņš
Sandis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2019-01-21 06:38
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: ir...vietējā
Atrašanās vieta: ziemeļvidzeme
Medību stāžs: kā pirmajā dienā.
Aprīkojums: Gludais, spicais, nazis...
Suņi: nav, bet gribu.
Medību trofejas: 1
01.10.2014. 09:07
Eu bet labs sanāk, tad es arī pasūtu kādus 10 tādus stobrus bez nr. utt, un tik mainu šos kā zeķes, kad nāk inspektors pārbaudīt saku ka tie man dekors vnk seifā, jo nav virsū tak nekādu nr pēc kuriem tos sazīmēt kas tie tādi un kam paredzēti... :) :) Tēmas aizsācējam iesaku sākt domāt reāli...
Jānis Krams
Pēdējo reizi manīts 2023-12-08 15:13
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.10.2014. 09:24
Vismas exPSRS valstīs regulāri neatnāk kāds punķains tīnis un neapšauj savus klasesbiedrus.
....
Vispirms dabū statistiku, ar ko, cik daudz, cik bieži u.t.t.
Par stobru numerāciju, paskaidrjiet, ko dod numurs gludajam?
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
01.10.2014. 16:00
Ja jau numuri bija vienādi, stobru nes vienu, otru nerādi. Man ierocis nav krievu - uz stobra ir divi numuri, uz ežektoriem arī numuri. Par tiem deaktivētajiem nezināju, ka stobri sačakarēti (pats nevienu neesmu deaktivizējis - tas būtu, kā līķi mājās turēt).