Šodien vārdadienu svin Fricis, Vikentijs, Vincents, rītdien - Undīne, Leopolds, Unda
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Nosaka ierobežojumus mežacūku piebarošanai

Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2019-11-14 21:01
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
06.12.2014. 23:55
...vajag nekavējoties ne mirkli sākt gatavoties stāties nākošo deputātu rindās ,tad varēs pa īstam izpausties gudru lēmumu pieņemšanā.:) savādāk tāds "DELFU bazars" vien sanāk. un,ir jau tā,- ja zin maz ,tad šķiet ka zin gandrīz visu.,:). bet,...ja zin daudz ,tad apzinās ka īstenībā zin ļoti maz.,?!
Slēpts
07.12.2014. 08:05
Pilnīga taisnība, Aivar! Un vēl kas. Mēs esam ES valsts, par ko paši nobalsojām desmit gadus atpakaļ un mums tagad, patīk vai ne, ir saistoša ES likumdošana. Ja Latvija nebūtu ES un NATO sastāvā, varbūt mēs būtu Ukrainas vietā.
Piebarošanas ierobežošanai ir pamatojums. Palasiet kaut vai J.Baumaņa rakstu LMS mājas lapā. Un Baumanis nav deguna urbinātājs, bet ir iesaistīts medību norisēs daudz vairāk, nekā nospiedošs vairums "gudro" foruma ekspertu.
Edgars Zirjanovs
Edgars Zirjanovs
Pēdējo reizi manīts 2018-09-21 11:44
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Vietalvas mednieks
Atrašanās vieta: Vietalva
Medību stāžs: 2008
Aprīkojums: iž-58MAE
Medību trofejas: 1
07.12.2014. 11:02
Tad kas to biebarosanu kontroles,veidos kadu brigade kas braukas pa rajoniem un mekles barotavas un uzskaitis cik,kas ,kur ir berts.
pedejais idiotisms.
Slēpts
07.12.2014. 12:52
tas, ka esam ES nenozīmē saliekt muguru un nolaist bikses :D un kāds sakars barošanas noteikumiem vispār ar NATO un Ukrainu - paranoja?
pēc tā kā tie grozījumi izskatās, sanāk nākamais noteikumu punkts ar ko čakarēt medniekus, nevis kautko ierobežot ar ĀCM. Ierakstījuši dozētu barības padevi, bet ko tas nozīmē pilnīgi neko. Ko dod tie 400l ja to visu var papildināt kaut divreiz dienā.
ja reiz kaut kādas muļķības izdomā, tad ir jāuztaisa kārtīgi un skaidri saprotami visi punkti, nevis pa roku galam un ik pa mēnesi taisa grozījumus
Guntis Ostelis
Guntis Ostelis
Pēdējo reizi manīts 2015-01-22 22:54
Lietotāja statuss: Lietotājs
07.12.2014. 13:06
Taisījos gari un plāši rakstīt, bet Ģirts to pateica divos teikumos.
Slēpts
07.12.2014. 13:21
Man tagata būs jauzlabo barotava līdz 400l,jo pašreiz man muca ir tikai 100l? :D
Slēpts
07.12.2014. 13:23
a tu pieskaiti arī pārējās barotavas 1000ha platībā būs vismaz kopā kubiks :D
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2019-11-14 21:01
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
07.12.2014. 14:12
...Ģirt,neatlaidīgi un atbilstoši organisma individuālajām īpatnībām daudz reizes pārlasi mana iepriekšējā komen-ta nobeiguma daļu.,:)
.
...mednieku pārstāvji attiecībā uz šobrīd publicētajiem likuma ruļļiem ir izdarījuši maksimāli iespējamo . protams,tie ir kompromisa lēmumi,bet ,Latvijas sabiedrība nesastāv tikai no medniekiem. saprotams, ja Tautas kalpu lielā puse būtu mednieki,tad arī pieņemtie likumi būtu savādāki,.u.t.t. -būtu tanttei tas...,būtu onkuls.,:) bet ,ir tā kā šobrīd ir , un , manuprāt nav izcili ,bet ir normāli un labi pie attiecīgā resursu daudzumā.
...ok, gribam būt stipri,mednieki, ap divdesmit pieci tūkstoši esam . maksājam gadā katrs kādus piem. 50 euro .normāli finansējam mūsu intereses pārstāvošas organizācijas,lobijus., nu tā ,ka tas demokrātiskā sabiedrībā pieņemts. a' pagaidām ir tikai žēlošanās un vaimanas ,kas man par to būs.,nu ja nedarīs ,tad nekas nebūs ,un kāds izmanīgāks un naudīgāks atņems arī to ,kas ir.
...šeit jau parādās tas brīdis ļoti skaidri, ka ir vajadzīgas stipras medniekus pārstāvošas organizācijas. un, šobrīd ,paldies tiem cilvēkiem ,kas situāciju nostabilizēja šādu,kāda tā ir ar ministra k-gu priekšgalā.
Gunārs Ābelītis
Gunārs Ābelītis
Pēdējo reizi manīts 2018-10-28 09:34
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
07.12.2014. 18:48
Katra paša kolektīva interesēs ir izdomāt, vai pakļauties šim plitiskajam pasūtījumam un iznīdēt cūkas savās medību platībās vai nē! Vienmēr uzskatīju un uzskatīšu, ka mēris ir mūsu galvās, nevis mežā.
Interesanti, ka katrā pagastā atrod tikai vienu slimu cūku, lai aizliegtu dzinējmedības. Visas pārējās ir veselas. No kā tad šī saslima, ja lipīga slimība esot. Vai tiešām par auniem uzskata....
Labi, vajag samazināt populācijas blīvumu, tad labāk nomedīt, nekā tās cūkas badā mirst. Ai labi, kāda jēga cepties?
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-11-03 10:43
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
07.12.2014. 19:50
Ja barot nedrīkst un dzīt nedrīkst, bet jāmedī maksimāli daudz, tad kādā veidā tad iespējams uz gaidi sagaidīt ? Vienīgais variants tad laistīt ķimeņu tēju vai kukurūzas koncentrātu.