Šodien vārdadienu svin Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds, rītdien - Uvis, Gints
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Macīt vai nemācīt dzinējsuni?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 25 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 12.01.2015. 17:26
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
20.12.2014. 20:00
Protams, Kate, šeit ir diskusija un katrs izsaka savu viedokli, un katram ir sava pieredze.Un, tiešām, tā ir interneta problēma, ka ir grūti izteikt viedokli tā, lai visi to saprastu pareizi!
Bet, runājot par izstāžu pasauli, mēs paši radam un provocējam šīs intrigas mums apkātr! Nedrīkst paļauties intrigām, laid pāri, un viss būs labi. Man problēmas šajā jomā beidzās tad, kad es tam visam uzspļāvu!
Kate Šterna
Kate Šterna
Pēdējo reizi manīts 2018-05-01 17:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: klubs "Bārtava"
Atrašanās vieta: Liepāja
Medību stāžs: 2014 :)
Aprīkojums: Iz 54, Steyr Mannlicher 308
Suņi: veimāras putnu suņi ARGAS un Amber Rain Carski Trakt (1. 2. pakāpes diplomi darba pārbaudēs)
Medību trofejas: 7
20.12.2014. 13:46
Žanna, viss tak ir super! dažādi viedokļi, dažāda pieredze. viss noder un ir interesanti. zini, krieviem strīdam ir divi nosaukumu :ssoritsa un sporitj. tas pirmais ir vienkārši kašķis, bet tas otrais ir diskusija. tad es ceru, ka mums te ir diskusija :)
un man daudz labak patīk te stīvēties ar čaliem, nekā kulties pa intrigām izstāžu pasaulē :D tas kaut kā vairs nesaista
p.s. un toč, drukātais vārds ataino tikai jēdzienu, bet ne emocijas un zemtekstus :)
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
20.12.2014. 10:18
Māris Pauliņš raksta: "...Ceru ,ka izskaidroju. "
Paldies, jā. Mums ir līdzīgi. Diemžēl, interneta forumu problēma, ne vienmēr var viens otru uzreiz saprast :)
Kate, nu es nedomāju, ka te visi korī pilnīgi un galīgi noliedz šo metodi, man liekas, ka tā gluži nav. Protams, ir situācijas, kad suni ar pavadu vest nav prāta darbs. Seminārs, protams, ir ļoti laba lieta, bet, diemžēl, gan ļoti lielās maksas dēļ, gan tas fakts, ka seminārs sakrita ar pīļu atklāšanu, kā rezultātā tie mednieki, kuri patiešām ir mednieki, ne visi varēja to apmeklēt, un, kad es sarakstījos ar organizātoriem un uzrakstīju, ka tomēr nebraukšu, jo izvēlos pirmās pīles, zini, cik rupji man atbildēja?!? Tie cilvēki jau vispār nesaprot,par ko iet runa!
Bruno Putniņš
Bruno Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-08-31 22:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Inčukalns - Zlēkas
Medību stāžs: sen
Aprīkojums: loks un bultas
19.12.2014. 22:43
Nūūū pati jau vien uzprasījies ;)
Kate Šterna
Kate Šterna
Pēdējo reizi manīts 2018-05-01 17:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: klubs "Bārtava"
Atrašanās vieta: Liepāja
Medību stāžs: 2014 :)
Aprīkojums: Iz 54, Steyr Mannlicher 308
Suņi: veimāras putnu suņi ARGAS un Amber Rain Carski Trakt (1. 2. pakāpes diplomi darba pārbaudēs)
Medību trofejas: 7
19.12.2014. 22:31
uuun vispar, tēma nebija "Kates dresūra", bet gan par dzinejiem
Kate Šterna
Kate Šterna
Pēdējo reizi manīts 2018-05-01 17:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: klubs "Bārtava"
Atrašanās vieta: Liepāja
Medību stāžs: 2014 :)
Aprīkojums: Iz 54, Steyr Mannlicher 308
Suņi: veimāras putnu suņi ARGAS un Amber Rain Carski Trakt (1. 2. pakāpes diplomi darba pārbaudēs)
Medību trofejas: 7
19.12.2014. 22:29
Bruno, bet vispār būtu interesanti. iespējams, ka Vācieši, kuriem pieeja apmācībai un vaislai ir nesalīdzināmi nopietnaka, māca arī veimāriešiem dzīd mežacūkas. būtu interesanti paskatīties. bet tik un tā, dzīšana nebūs manu suņu profesija, jo tad nojūk lauks un ta ir daudz smalkāka lieta. negribētos sačakarēt, piedodiet par izteicienu
Kate Šterna
Kate Šterna
Pēdējo reizi manīts 2018-05-01 17:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: klubs "Bārtava"
Atrašanās vieta: Liepāja
Medību stāžs: 2014 :)
Aprīkojums: Iz 54, Steyr Mannlicher 308
Suņi: veimāras putnu suņi ARGAS un Amber Rain Carski Trakt (1. 2. pakāpes diplomi darba pārbaudēs)
Medību trofejas: 7
19.12.2014. 22:24
weimārieši nav paredzēi dzīšanai. iemācīt var, jo suņi ir ļoti gurdi, bet viņi ir par lielu, lai sastaptos ar mežacūku
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
19.12.2014. 22:24
Labprāt lasītu arī citu mednieku pieredzi, kas 10 lappusēs tā arī neparādās, tikai tukši bļāvieni "Nē nekad, suņu slepkavas utt ", pat no ļoti cienījamiem vīriem (manā vērtējumā) neko vairāk nevar izspiest.

Jāni- nu nevar komentāru veidolā tik nopietnu štelli izklāstīt.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
19.12.2014. 22:21
šīs šķirnes suņi tiek izmantoti, lai meklētu ievainotu dzīvnieku un tam ir radīti. atšķirās ar to, ka spēj meklēt pēc adrenalīna piesātināto sviedru smaržās, kad dzīvnieks IR ievainots, bet nezaudē asinis.

Tieši šo lietu -spēju meklēt pēc adrenalīna piesātināto sviedru smaržās, kad dzīvnieks IR ievainots, bet nezaudē asinis-ieaudzinu savām laikām pirmajā gadā. Tā nav iedzimta štelle, BET I E M Ā C Ā M A.
Slēpts
19.12.2014. 21:49
Jā Bruno, ieliec kādu video, varbūt arī ieraudzīsi, ka sunim NEĻAUJ skriet pa asinspēdu.