Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Jauns rīkojums

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 47 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 29.01.2015. 17:53

Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
19.01.2015. 21:50
Ernest pasaki lūdzu kur es esmu raksījis kaut ko kā tevis pieminētā bāba un čīkstējis. Vai tomēr tev jau sākās kaut kāda lietotāja sindroms un visi mani komentāri neatkarībā ko es rakstu liekas par čīksēšanu???? Vai tomēr patiesība kas te darās acis grauž!!!!
Neuztraucies, jūs kurzemē ēdat pagaidām to rukša gaļu, es bebru desas :) Katram savs :)
Andis Bricis
Andis Bricis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
19.01.2015. 21:53
Tas ir katru trešdienu piektdienu un setdienu uz gaidi sēž 5-10 mednieki, barotavas uz visu klubu ir 5 tādas reizes ka neko nenomedī ir ļoti maz.
Ernests Pūriņš
Ernests Pūriņš
Pēdējo reizi manīts 2018-08-12 15:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Krustakmens
Medību stāžs: kopš spēju aiziet līdz mežam
Aprīkojums: ir
Suņi: kaut kad būs
19.01.2015. 21:58
Edgar, tak pārlasi kā Tu to visu pasniedz, ne man vienam tie Tavi komentāri izraisa smīnu, un ne jau dēļ tā, ka domāju, ka mēra nav... Es medīju vidzemē, un daudzi labi čomi ziemeļvidzemē, pagājušo ceturtdien aprunājos ar vienu no viņiem, un vienīgais ko viņš ir novērojis, ir tas, ka uz barotavām nāk nelabprāt, bet uz dzīšanu cūku ir ka biezs, tā lūk...
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
19.01.2015. 22:02
Andi var būt daudziem tā pat kā mums ir pēdejā gadā izpildīt limitu sakarā ar pārak lielo mežisrādi. Jo mežu masīvi ir vienkārši nereāli samazinājušies. Jaunaudzes vēl nepaspēja tā attaugt lai rukši varetu tur sākts dzīvot. Protams staltajiem un ir īpasi aļniem kailcirtes tas ir kā paradīze. Tāpēc mums šogad izpildīt aļņu limitu nebija problēmu. Bet ar rukšiem gan problēmas ir , jo to redzam min. Un kad mūsējie ieraudzīja tad no 3 nomedītajiem trīs izrādījās slimi un vēl tika atrasta beigta cūka! Piemēram kaimiņu kolektīvā kur mežistrāde nav tik traki progresējusi tur rukši ir. Tur kur zāģē dienām un naktīm tur no ruksiem ne miņas!
Par aktīvajiem medniekiem ir visos tā kolektīvos. Būs tādi kas slinko pasēdēt un pasalt un sauks tevi par gaļenieku ja tu sezonā jau otru ruksi nomedīsi. Tā ir un bija un būs.
Andis Bricis
Andis Bricis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
19.01.2015. 22:05
uzkniebs sals un tad pievilksies pie barotavām, tagad kamēr zeme vaļā īsti negrib nākt. Acm 19 dienas un cūkas nav kāpēc tas pavasaris jāgaida?
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
19.01.2015. 22:05
Un kas tev nepatīk ka rakstu patiesību???
Uz barotavām nenāk drīzāk ka nav vel riktīgi zeme sasalusi un viņiem pilnīgi pietiek barības ko zemē atrakt. Lūk kad zeme pārsals riktīgi un sniega tā kļūs pavairak tad barotavās aktivitate būs pilnīgi savādāka nekā tagad.
Vienu gadu mums ar tā bija ka ruksi uz barotavām nenāk, bet toties meži ir visi pārrakti. Un veikmsīgi izsekojot pēdas izdevās arī veiksmīgi nomedīt.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
19.01.2015. 22:07
Andi palasi PVD mājas lapā un tur ir info par šī gada janvāri!!! Nekur tas nav pazudis!!!!
Andis Bricis
Andis Bricis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
19.01.2015. 22:11
platībās lauku nav ir tikai mežs, intesīva mežistrāde,gribētu teikt ka 50 procenti mežs un 50% kailene, ja platības būtu ACM zonā arī teiktu ka rukšu nav un ir slikti, bet vienā brīdī katru gadu uzrodas kā mudž, + vēl vilki cūkas lielos baros turās.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
19.01.2015. 22:18
Var būt ka no kaimiņu kolektīviem ienāk. Mums tā ar ir gadījies. Bija tā rukši ir pie mums kā kucei blusu, bet kādu dienu visi kā sarunājuši nomaina dislokācijas vietu. Te ir dzirdēts ka bars ir aizgājis uz biķernieku pagastu, pēc tam uz maļinovas pagadstu. Tie tā un klejo patstāvīgi. Ir vēl viens mūsu pusē meža gabaliņš neliels kur nemedās neviens kolektīvs, tur ir dzirdēts ka žēlojas saimnieki ka rukši visus laukus un mezus uzrakuši. Es domāju sakarā ar to ka tur nenotiek nekādas medības tad arī rukši tur mierīgi jūtas un pat uz 1 km attālumā nenāk uz barotavām bet tusejas uzrokot laukus. Kad veicam tautas skaitīšanu, tas ir es vadāju tautas skaitītāju pa majām tad tieši tajā rajonā iebraucot biju šokā ka lauki un meži ir uzarti. Bet pats interesantākais ir tas ka apkārtnē no rukšiem ne miņas. Mūsu pusē vilku nav, jo nav lielo meža masīvu un purvu. Lūk Zaļumu mežos gan vilki dzīvo. Pie mums tikai caurejot.
Andis Bricis
Andis Bricis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
19.01.2015. 22:32
jebkuram zvēram vajag paiku mieru un ūdeni, zinu klubu kur tik 2 reizes sezonā mežu dzen un dzinēj sezonā gaides medības nenotiek, tad pa šīm divām reizēm esi kā cūku klondaikā.