Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
29.01.2015. 11:40
Bērziņa kung.-paldies par argumentētu viedokli bez apvainojumiem .Tas ir retums te forumā .Es nēsmu par termiņu pagarināsanu ,bet par sakarīgāku sadali .Piemēram govis atļaut līdz 1.janvārim.Buļļus dūrējus atļaut ar spalvainiem ragiem .Diskutējams arī būtu alņu teļu medīšanas laiks .
Var jau paturpināt šo tēmu - vai medīt brieža buļļus dzinēj medībās ir racionāli? Vai spējam novērtēt par ko šaujam? Par kādu populācijas un trofejas selektīvu medīšanu runājam?
Jautājumu noteikti būs vairāk nekā atbilžu un galu galā vai ar likuma palīdzību jāreglamentē ko, kad un kā jāmedī. Iespējams, ka pareizākais ceļš ir pašu mednieku izglītošana par ilgtspējīgas saimniekošanu.
Badā esi,ka gribi medīt buļļus ar spalvainiem ragiem,tas jau nu būtu pilnīgs apsurds! Ar spalvainiem ragiem Tu aptesīsi ātri vien visus jaunos perspektīvos bullēnus,jo viņi Tev visi liksies dūrēji un tad atkal pēc pāris gadiem sūkstēsies,ka ieej septembrī mežā un ir kapa klusums un nav tā kā bija zelta krievu laikos!
Aprīkojums: bise 16. kal. bise 12. kal. karabine 30-06 kal.
Suņi: Krievu eiropas laikas nu jau divi pus invalīdī.
Medību trofejas: 1
19.02.2015. 13:25
Nu nezinu kāda tur liela starpība kurā laikā tu nomedīsi dzīvnieku. Ja ir sezona un ir iespēja nomedīt dzīvnieku es to daru un vispār es nesaprotu kurš ir izdomājis ka ragi ir vienīgais uz ko ir jātiecas es tomēr domāju ka bullis ar sliktiem ragiem, bet lielu spēcīgu ķermeni arī būtu atstājam, jo kur ir teikts ka jātiecas uz ragiem man jau tomēr labāk patīk nomedīt to govi, jo tad ar ragiem mazāka ņemšanās un tāpat ja ņem vērā to ka visas dzīves laikā tie ragi sakrāsies visnotaļ daudz. Un man ir vien alga ko man teiks citi forumā, bet es domāju tā ja man ir licenze un sezona un dzīvnieks 90 % iespējamība ka es tomēr šo dzīvnieku nomedīšu, jo ko gan man var pārmest. Ja man ir mājas pietiekoši gaļas es vienkārši neeju uz medībām vai arī koncentrējos uz lapsām un jonotsuņiem.
Jautājumu noteikti būs vairāk nekā atbilžu un galu galā vai ar likuma palīdzību jāreglamentē ko, kad un kā jāmedī. Iespējams, ka pareizākais ceļš ir pašu mednieku izglītošana par ilgtspējīgas saimniekošanu.