Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Perazzi

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 9 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 22.07.2015. 12:18

Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
21.04.2015. 14:07
Tas daudz ko izskaidro - iespējams, ka tālajā 36-jā Compak un Sporting arī bija starp Olimpiskajām disciplīnām...
Bet, ja nopietni, - REĀLI besī šie pseidonīmu lietotāji... Nesaprotu, kāpēc nevar ierakstīt savu īsto vārdu???
Ja gribi palikt nemanāms - tad nelien forumos vispār, imho...
Alberts Kviesis
Alberts Kviesis
Pēdējo reizi manīts 2015-07-24 11:53
Lietotāja statuss: Lietotājs
21.04.2015. 14:02
Cien. Intars Lucjanovs - kāds ir tavs īstais vārds?
Latvijā jau daudzus gadus labākie (Runnis un Galeckis) šauj ar Browning. Visi pērkam Browning! :)
Dubaijā bija tikai daži šāvēji no Latvijas. Ne tuvu ne labākie. Gulbis šogad šauj labi, bet iepriekš?
Šogad Latvijā daži sapirka Ricini. Bet tas neko neliecina. Pagaidām pasaules tirgū nekas Perazzi nevar pat nedaudz pabīdīt! Pēdējā laikā nedaudz cenšas iepirkties Krieghoff, bet domājams, ka tas tāds īslaicīgs status
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
21.04.2015. 14:00
Intar -tas tak misters prezidents, un talaja 1936. Gada bij citi laiku un citas vertibas. Tagad ir savadak un javed sis pie apskaidribas :D
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
21.04.2015. 13:41
Cien. Alberts Kviesis - kāds ir tavs īstais vārds?
Ja aiz šī pseidonīma slēpjas Upelnieks, Galeckis, Gulbis, Runnis utt un tā joprojām :))) - OK, es padodos :)
Ja nē ...vai tiešām Tavs vārds ir Alberts Kviesis - tad atvaino... atkal es negribu šo diskusiju turpināt...
p.s.
Gati - Tu jau mani zini : mazliet pārspīlēt man patīk :) Bet no visas šī gada Latvijas delegācijas uz Dubaju - visaugstākās vietas vīriešiem tika sašautas ar Rizzini (Arnis un Jānis). Arī Ganģis šogad šauj ar Rizzini un pagaidām neslikti...
Alberts Kviesis
Alberts Kviesis
Pēdējo reizi manīts 2015-07-24 11:53
Lietotāja statuss: Lietotājs
21.04.2015. 13:15
Intar, Intar, Intar....
Tiko Pasaules čempī USA Sportingā uzrvarēja Digvīds, iegūstot 24 pasaules titulu....
Blaser F3 ir tur kur viņš ir... nekur nav iedzīvojies un nekur to īsti neizmanto, atsevišķi elementi.
Paskaties, ko izmanto Olimpiskajos veidos - Skeet, Trap, D-trap, Compak, E-Sporting, Sporting? Kas tur populārs? Perazzi, Berettas (šie abi ir viennozīmīgi topi), visādi BBB, Krieghoff... Blaser ir kaut kur apakšā.... Dārgs un nekā laba! Pasaki kaut ko, kas tur ir labs! Kas tajā Blaser bez nosaukuma ir?
Beretta 682 ir krietni labāks un lētāks.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
21.04.2015. 13:13
Sveiks, Intar!
Par to Rizzini tu jau bišku "palku peregnul" ..... :)))
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
21.04.2015. 13:11
Nu, jā - mums arī vairāki šauj ar Rizzini un Blaser, bet tie jau arī nav par velti. Ir jau vēl Beretta, bet - ja man ļoti patika DT10, tad DT11 vairs neuzrunā. Vēl jau ir Browning (Latvijā patreiz labākie rezultāti tiek sasniegti tieši ar šis markas ieročiem, ja ir runa par sportingu, bet ir viens Rizzini, kas spraucas iekšā, pat divi)! Ne jau ieroča markā ir rezultāts. Bet pamazām tuvojas tas brīdis, kad man ir jāmaina sporta ierocis un esmu tā kā uz Perazzi uzmetis aci (K-80 man tās divas iepriekš minētās lietas uztrauc). Viena lieta gan mani biedē - zinu, ka diviem šāvējiem Latvijā Peracim ir atnācis vaļā starpstobru lodējums. Tas nedaudz uztrauc.
Slēpts
21.04.2015. 13:00
Krieghoff var pasūtīt arī ar fiksētajiem čokiem... Dārgāks par Perazzi gan viņs būs... Par Krieghoff pasūtīšanu var palasīties x-sporting.lv, maijā plašāk būšot arī žurnālā "Medības"
Varbūt, tieši līdzība ar K-80 man lika taustīties Blaser Supersport virzienā, bet diemžēl Latvijā nebija iespēju aptaustīt šo ieroci... Bet Perazzi "pats" atnāca pie manis... :)
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
21.04.2015. 12:45
Šīs diskusijas - kurš labāks ir a-k-nna neauglīgas.. Tāpat - visu izšķir šāvējs.
BET, par to Blaser salīdzināšanu ar Opel - comon... laiks iet uz priekšu un tas, kas bija aksioma 5-10 gadus atpakaļ.. tagad ir tikai novecojusi dogma...
Piemēram, Dubajas sacensībās Amerikāņi (kuri arī vinnēja) - pārsvarā ikdienā šauj un tur šāva ar Blaser F3.
2.vieta - Bill Mcquire
3.vieta - Joey Bolton
(1.vieta - arī USA ar Kolar 32")
Interesants šāvējs bija Boltons - bija iespēja visu sacensību laikā pavērot, jo šāva maiņā pirms manis.... Ļoti atšķirīga tehnika no Gebena vai Digvīda... Tāds ļoti dinamisks:)
Tad lūk šajās sacensībās viņš šāva ar pusautomātu !!! Man pa gabalu likās, ka tas ir kaut kas no Beretta Excell, bet nu citi stāstīja, ka Blaser šim speciāli uzčinījis... Grūti tam noticēt... HVZ. Visa atribūtika Blaser F3...
Un kas tur bija - redzēja: šo amerikāņu sniegums bija tik pārliecinošs, ka citiem grandiem vienkārši nebija šansu...
Kur palika 24.kārtējais pasaules čempions Kompakā - Sers Digvīds ar Perazzi 2000 ??? - 76.vieta
Geben Miles ar K-80 - 25.vieta
Ok, viņiem nepaveicās - jo pašā vējainākajā dienā bija jāšauj 4.laukums (man arī:) Attiecīgi Gebenam tikai 20 no 50, Digvīdam 24/50..
BET tā pat...
p.s.
Blasers pašlaik ASV ir stabīli 3.vietā pēc popularitātes aiz Perazzi un Krieghoff... Un šī popularitāte aug...
Diezgan populārs pēdējos gados tur kļūst - Rizzini :))) Arī daudzi salīdzinās ar Fiatu, bet tā nav... :))))
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
21.04.2015. 12:36
Bet kā ir ar tiem fiksētajiem sašaurinājumiem - ja K-80 tādu nav, es nemaz nejautāšu. Man tur vēl viens domā par K-80 un viņš, liekas, citas personas minēja, caur kurām jāņem. Vēl jau ir PM :).