Šodien vārdadienu svin Magda, Magone, Mērija, rītdien - Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 55 lietotāji. Komentāru skaits 402. Pēdējais viedoklis 21.03.2019. 12:33

Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-07-15 16:25
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
22.12.2015. 13:41
Terorismu novērst aizliedzot legālos ieročus nav iespējams. Redz kā Izraēlā - musulmaņi ar nažiem sistemātiski uzbrūk. Aizliegs nažus? Nu tad ņems skrūvgriežus vai īlenus. Aizliegs tos? Paņem nagu vīli.
Vienīgais variants ir - maksimāli bruņota tauta, kura pati atskaldīs idiotus. Upuri būs jebkurā gadījumā - tikai aizliedzot legālos ieročus, upuri pamatā ir godprātīgo sabiedrības locekļu pusē...
Armands Apinis
Armands Apinis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-29 19:29
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: ir
Suņi: nav
22.12.2015. 14:00
Diezgan neaktīvi esam bijuši - tā točna bez ieročiem paliksim...
Armands Apinis
Slēpts
22.12.2015. 14:18
Viena lieta jau gudri te prātot- cita darīt lietas labā.
šajā forumā esot vairāk kā 10 000 lietotāju- laikam jau tik dabas draugi te tusē....
Slēpts
22.12.2015. 14:20
Vācija un Francija līderos- tad jau nepaliksim. Ja vien mums neizcīnīs "īpašus noteikumus"
Slēpts
22.12.2015. 15:14
Armands Apinis
Armands Apinis
Šodien, 14:00
Diezgan neaktīvi esam bijuši - tā točna bez ieročiem paliksim...

Un ko Tu gaidīji, parakstu tūkstošus? Vienīgā informācija par tādu kampaņu ir šeit, lasa to pāris desmiti cilvēku no kuriem vēl daļa ir frukti kam tik aizliegt ko tādu kas pašam nav vai nepatīk. Tā teikt nav man nebūs citam ar. Avīzēs un vietās kur tauta gūst infu to aicinājumu neliks, nav ko tautai bruņoties.:D
Armands Apinis
Armands Apinis
22.12.2015. 15:54
Gan jau kāds medību žurnāls, VARBŪT, paķers tēmu un papētīs sīkāk... ;) Latvijā +/- 23 000 mednieku + citu ieroču turētāju - nevar būt, kad nevienam nekas neinteresē... Man nav pat nojēgas, vai Latvijā ir kāda organizācija, kas pārstāv kopīgi (sportistus, medniekus, kolekcionārus u.c.) legālos ieroču turētājus un seko šādai informācijai... Valērijam var piekrist - domāju kad nav, vienkārši, nevienam šādas informācijas un nav iespējams tam sekot...
Armands Apinis
Armands Apinis
22.12.2015. 16:05
Nu redz kur var pasekot info, ja kādam ir interese - http://www.firearms-united.com...
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-07-15 22:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
22.12.2015. 16:34
Brīnos tikai pa vienu -kā viena daļa te tikusi pie ieroču atļaujām ?
Jānis Bolmanis
Jānis Bolmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-07-10 12:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: Neliels
Aprīkojums: ИЖ - 27E, Tikka T3, Savage 25
Medību trofejas: 3
22.12.2015. 19:22
Gati, cik atceros, mēs pie Siseņa kunga vienā auditorijā mednieku kursus klausījāmies - i divi gadi nav pagājuši :D Un šis kungs nevienā brīdī netika minējis, ka ar 243 Winchester kalibru nevar citu divkājaino gar zemi nolikt, tāpēc
Jāni - DŽOULI, DŽOULI !!!!!!!!!! Eļementarna VATSSON !
te nu galīgi neies cauri. Ja jau muļķība pateikta, vajag to vismaz atzīt. Kā nesen šeit pat rakstīja Arnis P., no 22LR mazāk miris nebūsi. Un es arī brīnos :)))
terorismu novērstu tieši bruņota tauta, kas tam teroristam pēc pāris šāvieniem pašam lodi ribās iestādītu
Un šitā vispār ir gadsimta pērle, jop**vaju :)))) Es nezinu, kā Jēkabpilī, bet Jelgavā policisti pagaidām neļauj pa ielu "bruņotai tautai" vazāties.
Lai nu te neviens neteiktu, ka es esmu pret ieročiem, medniekiem un pusautomātiem, petīcīju parakstīju jau sen un padalījos ar to arī sociālajos tīklos. Būtu man feisītī Viesturs Krūmiņš draugos, viņš to apliecinātu.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2019-07-22 23:22
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
22.12.2015. 20:07
Problēma ir tajā, ka tikai Medniekiem.lv aicināja šo parakstit!! Ne LMS, Ne LATMA savus biedrus uz šo neaicināja!!!