Šodien vārdadienu svin Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends, rītdien - Drosma, Drosmis, Elīna
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-12 00:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
08.01.2016. 21:56
Uldis man jau atbildēja privāti,bet nesaprotu Gati,kāpēc Tev neiet vaļā pirmais šāviens. Runa iet par nepārlādēšanu-otrā vai trešā patrona. Nepārlādē lielākos mīnusos,tāpēc,ka sabiezē eļļa. Kolēģi ieteica silikona vai teflona smāķus. Manējam negāja vaļā S&B, bet ar citām-viss kārtībā (Pa retam S&B kapselē palika bedrīte,bet vaļā negāja). Tagad izmantoju Normu vai Geco. Jā,nekādas šaizes nav bijis ar RVS.
Pēteris Osvalds
Pēdējo reizi manīts 2019-09-24 22:17
Lietotāja statuss: Lietotājs
08.01.2016. 22:03
Aigar man arī. Es saprotu ,ka esam bijuši dienēt vienā Valstī.
Slēpts
08.01.2016. 22:32
Ieroču eļļa nevar sabiezēt, nu vismaz tā lai apstadinātu pusautomatu. Nelej uz ieroča eļļu, bet tikai ļoti ļoti planu kartiņu uzsmērē es uzpilinu uz pirksta un tad nosmereju virsmas. Pec medibam sasildi ieroci, izslauki visu mitrumu un atkal ar ļoti plānu kartinu. Belznim un viņa atsperēm tikai paradit, ka uz galda ir eļļa :D
Māris Markovs
Māris Markovs
09.01.2016. 00:32
.......nevar sabiezēt,...........izslauki visu mitrumu............?????!!! Labi Ģirt,paldies par padomu :)! Rīts gudrāks par vakaru.....
Slēpts
09.01.2016. 06:59
biju atradis ieroču eļļas(aizmirsu kuras) salīdzinājumu ar autiņa eļļu 5w30 tad parametros faktiski bija vienādas tieši tā sabiezēšanas temperatūra pie kuras eļļa vairs neplūst ir zem -40 grādiem. Man šonedēļ pēc pāris stundu vaktes, ierocis mājās bija balts nosalis, pieskaiti vēl sniegu, tas protams pēc tam sasilst un satek ierocī :) Es ziemā katreiz visu izjaucu, iztīru un iesmērēju. Galvenais ir nepieļaut sakrist virsū sniegam, tas mēdz pakust un piesalt, vot tad gan ir problēma un nekas vairs nekustas vai kustas ļoti grūti :D
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-17 21:24
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
09.01.2016. 18:50
Māri -man tieši ar čehenēm arī bija tās problēmas un kādu vienu reizi ar RWS . Ar geco problēmas vairs nebīja (varbūt belznis piestrādājās) . Es vienkārši neatradu tolaik citu izskaidrojumu .Tagad vakarā izņemu stroķīti no čehola ,nolieku siltumā lai pa nakti nožūst un tad tiru .Sen vairs tagad tādu problēmu nav .
Māris Markovs
Māris Markovs
11.01.2016. 10:33
Gati,sestdien un svētdien biju medībās.Sestdien tāpat bija auksts,bet pēc kustīgo detaļu izmazgāšanas no balistola viss notiek-strādā kā pulkstens.Tagad lietošu tikai salā nestingstošu eļļošanas materiālu.Nebūtu slikti,ja varētu mācīties uz citu kļūdām :),respektīvi,ja kāds ar brauniņu,šim murgam ir izgājis cauri,tad lai netur sveci zem pūra. Vispār jau daudzi -20 grādos nemaz uz medībām neiet,tāpēc arī varētu būt tā,ka:,, MAN GAN VIENMĒR PĀRLĀDĒ,,.
Slēpts
11.01.2016. 12:01
To ka eļļa ir pie vainas arī pirmajam šāvienam - to esmu izbaudījis uz savas ādas. Man gan paveicās ar ceturto pārlādējienu izdevās sivēnu nošaut- bet nu salā plikiem pirkstiem mēģināt klusi pārlādēt un kārtējo "klikš" izdzirdēt ir ļoti nepatīkami.
Domāju, ka kloķējamajai arī pie šādām bēdām var nonākt, ja eļļas ir par daudz un tā ir neatbilstoša klimatiskajiem apstākļiem
Māris Markovs
Māris Markovs
11.01.2016. 14:35
Par belzni Ģirtam būs taisnība. Vēl viena aukstā laika nianse ir tā,ka,ja reiz esi stroķi izvilcis aukstumā,tad pārbraucot no masta uz mastu nestūķē viņu autiņā,bet bagažniekā.Pie viena,nezinu kā ir ar citiem semi/auto,bet brauniņam veicot tīrīšanu ,gāzes kameru papētiet rūpīgi un iztīriet visus caumurus :).
Slēpts
11.01.2016. 21:28
Vot te es varu tikai pasmieties par pusautomātiem-dēļ nepārlādēšanas.Vai ta labāk nebūtu ņemt taisno aizslēgu?Pēc noteikumiem arī magazīnā varētu likt kaut 10