Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 55 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 21.03.2019. 12:33

Slēpts
15.06.2016. 16:37
sūds ar saigu, bet AR tak arī tad aiziet bundžās :D
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
15.06.2016. 18:26
Butiba jebkuram p/a, kuram ir nonemama aptvere-visi ielien kategorija virs 10 patronam...tads ka old school browning bar, kuram ir ta divaina aptvere, tads ok. Vel ir ta, ka aptvere skaitisies ieroca butiska sastavdala, un, ja atradis aptveri, kura ielien vairak par 10 patronam, ieroci nost. Ari isstobri ir reguleti, tur kriterijs ir 20 patronas. Atkal, zinot pistoli uzbuvi-jebkurai pistolei var uztaisit aptveri lielaku par 20...to vai Latvija ir iznemums-to nekur Iznemot preses relizi (Baltijas valstis) neatradu... Jebkura gadijuma, pats pamata princips, nelegalo ierocu izmantosanu regulet, pievelkot skruves legalajiem-ir pretejs taisnigumam. Ps. Sory par valodu, garumzimes sitam brinumam nav.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
15.06.2016. 19:21
Manu dīvaino browning ar dīvaino aptveri, šīs problēmas neskar....:):):):):):):):).......:)::).
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
15.06.2016. 19:45
:D ja, manu it ka neskar. Bet man visu laiku siekala tek uz AR...tagad jaiepauze. Un velreiz, ta visa padarisana ir amorala pec butibas!
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
15.06.2016. 20:16
Labi,pieņemsim,ka man uz šodienu ir browning ar 21...23 patronu aptveri,bet atbilstoši mūsu likumdošanai aptvere pārbūvēta,(Arni,mēs taču pirkām ar 5patr.aptveri-vismaz es),vai arī iegādāta 2patr. aptvere.Pastāsti lūdzu,kā struktūras traktēs mana ieroča neatbilstību likumdošanai,(ja tādu likumu vispār pieņems),un kas kompensēs manus zaudējumus,ja ierocis būs jānodod policijā utilizācijai. Un vēl-kuri būs tie,kas noteiks mana ieroča patieso vērtību kompensācijai. Manuprāt,uz šodienu p/a var pirkt neiespringstot,īpaši ar 2patronu magazīni.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
15.06.2016. 22:54
Māri, pērc. Kā noteikts? A tā, ka vienkārši pateiks, ka šādi modeļi un šāda rīcība (garstobros vairāk kā 10 patronas) ir ārpus likuma. Punkts. Neviens nečakarēsies un nepētīs.
Skaidroju - ir Austrālijas precedents. Interesē detaļas - lasi šeit, ja problēmas ar angļu mēli, met translatorā...par Austrāliju sākas pa vidu. Tā lūk.
http://www.vox.com/2015/8/27/9...
Cits stāsts ir par to, ka pēc ieroču atņemšanas noziegumu skaits palielinājās...un būtībā tauta vienkārši palika neaizsargatāka.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
15.06.2016. 23:06
Un te ir neliels stāsts par to, kādēļ tauta tiek atbruņota :)
http://www.mintpressnews.com/t...
ASV Neatkarības deklarācijas vārdi taču ir lasīti? A, ja tauta ir atbruņota, tad demokrātija ir vien fikcija. :)
Bet atgriežoties uz Zemes - mani šobrīd vairāk interesē PR stāsts par Baltiju kā izņēmumu. Nekur nevaru atrast oficiālu raksta gabalu par to. Ja tas tā ir, tad varam nesatraukties. Vienīgais jautājums tad paliek par īsstobriem.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
16.06.2016. 10:00
Ivara vārdiem runājot:,,Kāds sakars Eiropai ar Austrāliju!,, , nu tas tā-lai uzturētu humoriņu. Lai atvaino, kam interesē īsstobri,bet man tas nav aktuāli. Par tautas atbruņošanu-viņu jau atbruņoja,ka zemīšiem notīrīja ieročus.Un vēl-neatceros,ka kamēr biju zemessardzē,ka kāds ar kalašu būtu nožmiegts. Atvainojiet par stilistiku-nav laika labot:).
Slēpts
16.06.2016. 13:14
Par tautas atbruņošanu-viņu jau atbruņoja,ka zemīšiem notīrīja ieročus.

Cik es zinu, tad tagad jau ir atsākuši zemessargiem dot ieročus.
Reinis Bērziņš
Reinis Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2017-12-24 14:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Aprīkojums: CZ 550, IŽ-12, Marlin 70 PSS, Glock 19
17.06.2016. 18:21
Dīvaini, ka mednieku forumā daudz vārdu, bet maz info. Jau kopš pagājušā gada rudens notiek aktīva cīņa pret eirobirokrātu vēlmi atbruņot tautu. Ir plaša info par likumprojektu virzību un iespējams materiāli atbalstīt lobistus. Sīkāk šeit: http://firearms-united.com/