Šodien vārdadienu svin Liesma, Elita, Alita, rītdien - Verners, Muntis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 55 lietotāji. Komentāru skaits 402. Pēdējais viedoklis 21.03.2019. 12:33

Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 22:58
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
19.12.2015. 16:48
Māri Medniek - negribas jau vienam aprobežotam te kautko skaidrot vai pierādīt ,bet kautkā dīvaini ir ka vienam idivīdam ir pārliecība ka zemīte griežas tikai ap viņu,neesmu ar jums vienā pirtī pēries lai jūs mani uzrunātu par biedru ,ka tik neesi viens no tiem kas 91majā kopā ar pārejiem ziņkārīgiem Latvijas patriotiem pamuka pēc pirmiem omon raidītiem šāvieniem pa ministriju.

Veca komunista atraudziņa....
Lai, nu, kurš to teiktu, tikai ne indivīds, kurš jebkurā foruma sadaļā atradīs iespēju slavēt veco varu un ķengāties tagadējo, pat aicinot to gāzt.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 22:58
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
19.12.2015. 16:51
agrāk bija tāda iestāde, kurā tā mēdza teikt. Pēc tādiem izteikumiem parasti sekoja represijas pret kādu personu. Vai tikai ............

Patreizējā politiskā situācijā DP vajadzētu vairāk pievērst uzmanību interneta komentāriem, kuros slavina veco režīmu, bet it īpaši tiem, kuros aicina gāzt tagadējo varu. Demokrātija nav visatļautība...
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 23:45
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 9
19.12.2015. 16:57
Patreizējā politiskā situācijā DP vajadzētu vairāk pievērst uzmanību interneta komentāriem, kuros slavina veco režīmu, bet it īpaši tiem, kuros aicina gāzt tagadējo varu. Demokrātija nav visatļautība...

Es kautkā nevaru nekur izlasīt aicinājumu gāzt esošo varu, bet to ka vara baidās no tāda scenārija un ierobežo tautas tiesības bruņoties un sevi aizsargāt tas nu ir manāms ik uz soļa.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-09-10 19:32
19.12.2015. 17:01
Māri,Tu brauc arvien dziļākās auzās..........
Dzintars Gūtmanis
Dzintars Gūtmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-13 21:11
Mednieku organizācija: vairākas
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: kas tos var izskaitīt
Aprīkojums: 6 pusautomāti un vēl šis tas.
Suņi: foksterjers
Medību trofejas: 62
20.12.2015. 01:10
Ļ. C.Gatis Briedis, esiet tik laipns un pakomentējiet savus argumentus par pusautamātu ierobežošanu..
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-09-16 23:49
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
20.12.2015. 14:33
Ja šitas tiks pieļauts, tad Pandoras lāde būs vaļā, un galu galā mēs medīsim ar pārlaužamajiem gludajiem. Partijas sekretāriem tfu, "profesionāļiem", kuriem būs 82 sertifikācijas būs atļautas kloķējamās karabīnes, kuras būs jāglabā centralizēti.
Vienreiz par visām reizēm vajag apjēgt - personiskās antipātijas pret "militāro stilu" medību ieročiem vajag norakt dziļi sevī iekšā un padomāt mazliet ar to vietu, kuru daži izmanto tikai cepures nēsāšanai. Šis ir tests. Ja to atļausim izgāzt - tad tālāk jau viss būs vienkārši. Katrs jauns uzbrukums ar kreisajiem AK47 pakaļdarinājumiem - kaut kādas tiesības ieroču jomā nost.
Man katrā ziņā šis būs pēdējais piliens, lai šo sapuvušo kontinentu atstātu uz visiem laikiem maksimāli savācot līdzi savējos - lai kāds es patriots, Elles vārtu atvēršanās priekšvakarā ikviens ierobežojums legālo ieroču jomā nozīmē tikai to, ka mums ir atstāta kaujamo lopu loma.
Offtopic - es jau pirms mēneša rakstīju, ka paredzu Eiropā ļoti nopietnus uzbrukumus ap Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Dažas dienas un redzēsim, cik ļoti kļūdījos, bet tagad šis iegūst jaunus apveidus. Ja uzbrukumi tiešām būs, tad tas kalpos par iemeslu legālai ieroču apritei uzlikt vēl lielākus ierobežojumus - jau pie tēmas par petīcijas parakstīšanu rakstīju, ka ir izpētīts, ka jautājuma kūrētājam - politiķim - par ieročiem vispār nav nekādas izpratnes = "Idiots lemj par reķešzinātni".
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 22:27
20.12.2015. 16:02
Pilnīgi piekrītu Arnim !
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2019-09-16 13:56
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
20.12.2015. 16:42
Arni, Tu Putina spiegs!
Ko lien manā galvā, lasi manas domas,
tad to visu pārraksti Netā!
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 19:40
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
20.12.2015. 21:23
Dzintar - atbildu tieši Tev . Tas būss manas subjektīvais viedoklis .Pirmkārt: pusautumātus varētu pārdot medniekiem ar vismaz 10.gadu medību stāžu ( parasti tie ir iztrakojušies , kaut gan esmu sastapies ar "medniekiem",kam pusautumātu spico nevarētu dot pat pēc 50) .Otrkārt:Tev kā sešu īpašniekam ir labāk zināms par to kā tiek ievērots 3 patronu aptveres likums ( gan jau pašam kāda 5. patronu aptverīte ir aizķērusies ).Treškārt: tratatāāāāāāāāāāāā pa briežu baru un rezultātā hu..viņu zin cik aiziet sašauti .Ja klapētu pa vienu visas ,tad vel .Ceturtokārt :drošība un velreiz drošība (saušana pa līnījām ,šaušanas sektori un tā tālāk ).Kā Es esmu teicis - līdz kombinei ir jāizaug, tad līdz pusautumātam jāizaug dubultā .Te viss mans spriedelējums ir pa spico pusautumātiem .Vispār pēc maniem novērojumiem apmēram 85% spico pusautumātu īpašnieki ir izteikti gaļenieki (tie kas patstāvīgi izmanto šos ieročus medībās).Intresanti ka pats esmu diezgan ātri pārslimojis šo slimību un bez kaitīgām sekām , kad gribējās ātrāk un vairāk .
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 19:40
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
20.12.2015. 21:35
Dzintar-nebiju paskatījies Tavus albūmus pirms rakstīju komentāru .Tavā gadījumā pusautumātu lietošana ir pilnīgi atbalstāma .Tu neietilpsti tajos 85% .