Šodien vārdadienu svin Aldis, Alfons, Aldris, rītdien - Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Slēpts
22.12.2015. 00:51
Es arī parakstīju un aicināju to darīt visus, kuri man feisītī draugi skaitās, bet man liekas, ka cilvēkam parastajam tas ir pilnīgi pie vienas vietas, jo manā aicinājumā nebija ne mīlīgu kaķīšu, ne puskailu sieviešu.
Ko tad vēl?
Ņemot vērā Eiropas pieredzi varu ieviest ekonomiskās un emocionālās sankcijas pret vienaldzīgajiem.
Ņemot vērā Latvijas pieredzi varu ieņemt nogaidošu pozīciju, izteikt bažas un apgalvojumus, ka sašķeltībā un viedokļu dažādībā ir mūsu spēks!
Slēpts
22.12.2015. 01:00
Ja nopietni, tad nezinu... Kas to lietu var aizliegt (no mūsējiem) vai gluži otrādi iebilst aizliegumam?
Mums nemaz valdības nav, ja kas :D
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2019-11-22 15:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
22.12.2015. 01:17
Varbūt te ir gudra galva, kas varētu ,gudru, juridiski pamatotu un pareizi argumentētu papīru uzrakstīt (protestu, petīciju , skaidrojumu, vienalga kā sauktos) un ar parakstiem iesniegt tajā bardakā, kas saucas (paši ziniet kā). Diemžēl tāda ir demokrātijas iezīme, ja neliksi par sevi manīt, tevi samīs un pat nejutīs , ka tu tur vispār biji.
Slēpts
22.12.2015. 08:49
Pēter!
Varbūt te ir gudra galva, kas varētu ,gudru, juridiski pamatotu un pareizi argumentētu papīru uzrakstīt (protestu, petīciju , skaidrojumu, vienalga kā sauktos) un ar parakstiem iesniegt tajā bardakā, kas saucas (paši ziniet kā).

Nu ir taču petīcia jau gatava- pie tam Eiropas līmenī- to vajag parakstīt un ieteikt paraks'tit arī citiem- lūk reāls darbs.
Ja Eiropā pieņems aizliegumu- nekāda vietējā petīcija , ko parakstīs 10 000 vietējo , nebūs arguments mūsu varaskalpiem eiropas direktīvas neieviešanai..
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2019-11-20 16:56
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
22.12.2015. 09:22
Ko Jūs satraucas, ja pusautomāti būs jānodod policijā, tad kompensācija būs adekvāta,
- pretī saņemsiet valsts nokomplektētu krīzes paciņu ar atejas papīru, sērkociņiem un rādio.
Kad mūs sāks šaut kā zvirbuļus, tad varēsim tupēt pagrabā un sparīgi lietot atejas papīru.
Jānis Bolmanis
Jānis Bolmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-29 23:12
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: Neliels
Aprīkojums: ИЖ - 27E, Tikka T3, Savage 25
Medību trofejas: 3
22.12.2015. 09:56
Gati B., izskatās, ka jūs esat tik ļoti rūdīts onkul`s, ka 243 jūs neņem, tas ir vienīgais izskaidrojums, ko es redzu par iemeslu dzinējos neko lielāku nelietot. Cik es savā muļķa galvā esmu sadomājies, 243 varētu būt pat bīstamāks kā 3006 vai 9,3xcik-nu-vajag, jo, kā varminta kalibram, smukā trajektorija saglabājas krietni lielāku gabalu. Uz ātru roku atvērtā Geco lapa saka, ka 9,3x62 iedursies zemē krietni pirms to pašu izdarīs 243.
Arni P., vai tiešām jūs satrauc doma, ka mūs tagad ņems un atbruņos no medību ieročiem, un mēs nevarēsim aizstāvēties no terora? Un ja nu neatbruņos? Pieņemsim, ka (Nedod Die`s!) Rīgā uztaisīs Parīzes variantu. Tad visi iesim sēdēt kafenēs ar savu pukalku padusē un jutīsimies droši? Vai varbūt šausim tos teroristus, kas būs izdomājuši, ka Allahs grib mežu iebiedēt? Diez vai ar to būs līdzēts.
Cita lieta, ja ievārīsies globāla līmeņa putra. Un arī tad (pēc manām domām) vienīgie, kurus atbaidīt ar to medību plinti, būs pašu bāleliņi, kuri gribēs par katru cenu nocelt citam viņa sūri grūti nopelnīto konservu.
Slēpts
22.12.2015. 10:07
Vismaz ASV neiet runa par atbruņošanu.
Visur tiek pieminēts, ka nevarēs ražot un iegādāties, arī pārdot militāra tipa pusautomātiskos ieročus.
Lietošanā esošos ieročus ASV pat nedomā konfiscēt...
Valdis Burvis
Valdis Burvis
Pēdējo reizi manīts 2019-06-16 19:53
Mednieku organizācija: m/k avots.
Atrašanās vieta: kurzeme
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iz .ij27em.cz550 7*64.MARLIN -22WMR
Suņi: jaktis rasa.
Medību trofejas: 2
22.12.2015. 10:42
Amiši nekad to nedarīs ,bet piespēlet kādu stulbu ideju eiropai par labu sev vienmēr būs gatavi ,amiši no krieviem atšķiras tikai ar to ka elitāram krievam bail no savas tautas ,bet uz visādām propagandām abi speci sanaidot tautas sarīkot kariņus un laicīgi nolīst malā noveļot vainu uz citiem.
Šij gadijumā domāju ka arī ka tik nepūš vējelis arī no tās puses....
Slēpts
22.12.2015. 11:06
Valdi!
Ko tu zini par ASV??
Esi kaut vienu rakstu izlasījis?????
Es LEE aprīkojuma piegādātājam sekoju Facebookā- un tur man regulāri nāk šī informācija par to cik NOPIETNI ASV šobrīd diskutē par uzbrukuma automātisko ieroču aizliegumu privātpersonām. Iniciatīvu bīda Demokrāti.
Un tur tiešām tiek rakstītas petīcijas un citas darbības- lai to nepieļautu. Un man ļoti izskatās, ka Eiropa to ir nokopējusi.
Kāds tur sakars ar austurmiem???
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-21 20:54
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
22.12.2015. 11:16
Veči - jāmācās lasīt !!!!!!!!!!! Kur Es pieminēju 243 un dzinējmedības ? Mans uzskats : dzinējmedības vispār bez pusautumātiem ! Ja kāds nu dikti nevar bez pusautumātiem - lūdzu inviduālās ar mazajiem kalibriem uz atiecīgajiem zvēriem .