Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Lady HUNT - dāmas medī, vīri dzen!


Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
05.02.2016. 21:36
Kāda kalibra ieroci redzat fotogrāfijā?
Māris Mednieks
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
05.02.2016. 22:02
Bet kāpēc publiski ar to jāplātās?

Kurš tur baigi plātās, sarunas laikā to vienkārši piemin kā faktu, ka ierocis ir aizlienēts. Tas ierocis pēc medībām atgriežas īpašnieka rokās un viss. Nepiesienaties cilvēkiem, kas likumu ievēro bet tikai to dara bez liekas birokrātijas, atceraties, ka ir cilvēki, kam likums vispār ir pie d....s.
Jānis Bolmanis
Jānis Bolmanis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-17 15:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: Neliels
Aprīkojums: ИЖ - 27E, Tikka T3, Savage 25
Medību trofejas: 3
05.02.2016. 22:16
kāpēc publiski jāatzīstas noteikumu/likumu pārkāpšanā un neievērošanā
Kurā vietā?
to dara bez liekas birokrātijas
Kā tu to zini?
Umņiki :)))
Slēpts
05.02.2016. 22:19
Es konkrēti neesmu teicis, ka šajā gadījumā 100% ir pārkāpts, bet medniece tomēr atzina, ka IR VIŅAI ROKĀ 28. KALIBRA IEROCIS!!!

Kaut vai 32 kalibrs. Kur rakstīts, ka uz masta nedrīkst stāvēt ar 28. kalibru, ja visi papīri sarakstīti. Uzsvars uz vārda-Stāvēt. Un tātad- tas, kā katrs to interpretē, parāda katra indivīda samaitātības pakāpi.
Slēpts
05.02.2016. 22:28
Kāda kalibra ieroci redzat fotogrāfijā?

20.
Slēpts
05.02.2016. 23:15
Kurš tur baigi plātās, sarunas laikā to vienkārši piemin kā faktu, ka ierocis ir aizlienēts.

Nevajag izraukt atsevišķus teikumus no konteksta, par to ,ka ierocis aizlienēts man ir pilnīgi vienalga. Un tas netiek attiecināts TIEŠI uz šo gadījumu, bet vispārīgi uz visu forumu...
Kaut vai 32 kalibrs. Kur rakstīts, ka uz masta nedrīkst stāvēt ar 28. kalibru, ja visi papīri sarakstīti. Uzsvars uz vārda-Stāvēt. Un tātad- tas, kā katrs to interpretē, parāda katra indivīda samaitātības pakāpi.

Un tas, ka man ir pusautomāts ,kurā lien 10 patronas(kaut vai būšu ielādējis tikai 2+1 stobrā?) - es arī varu STĀVĒT UZ NUMURA, ja medījam arī alni, stirnu utt? :)) Kā tu domā- ko par to teiks inspektors? Ja palaimēsies - brīdinājums, ja nē- atvadies no ieroča!!!
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
05.02.2016. 23:30
Kā tu to zini?

Es protams visu sīki un smalki nezinu un negribu nemaz zināt, bet ja daudzi te saskata likuma pārkāpumu tad lai jau saskata, tāds "likumpārkāpums" draudus neviena dzīvībai nerada, ja nu vienīgi tā likuma rakstītājam naktīs nenāk miegs un murgi rādās, kā tad tā viņa samurgojumu līdz galam neviens par pilnu neņem.
Slēpts
05.02.2016. 23:41
Un tas, ka man ir pusautomāts ,kurā lien 10 patronas(kaut vai būšu ielādējis tikai 2+1 stobrā?) - es arī varu STĀVĒT UZ NUMURA, ja medījam arī alni, stirnu utt?

Rudens. man ir pieteiktas medības. Izdomāju, ka neiešu cūčus trenkāt, bet aiziešu šovakar bebros ar 22 wmr, pienāk inspektors, tad ar ir kirdik?
Jo medības tak pieteiktas i uz cūkām, i uz briežiem, i uz aļņiem un uz visu citu, kas tajā laikā ir medījams.
Tavs atrunātais gadījums ar pusautomātu der tikai tad, ja pārskatā ir norādīts, ka medījamas ir tikai MC.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
05.02.2016. 23:46
Davai beidzam šo diskusiju, pietiek jau ka inspektori un policisti piesienas katram sīkumam nevajag to medniekiem saustarpēji sākt darīt.
Youtube video
/> Es domāju te labi pateikts, kapēc mums patīk meklēt citos vainas, ja jau pats sev neatļauj galvā domu par atkāpi no noteikumiem, kā to drīkst atļauties kāds cits.
Slēpts
06.02.2016. 00:37
Rudens. man ir pieteiktas medības. Izdomāju, ka neiešu cūčus trenkāt, bet aiziešu šovakar bebros ar 22 wmr, pienāk inspektors, tad ar ir kirdik?
Jo medības tak pieteiktas i uz cūkām, i uz briežiem, i uz aļņiem un uz visu citu, kas tajā laikā ir medījams.
Tavs atrunātais gadījums ar pusautomātu der tikai tad, ja pārskatā ir norādīts, ka medījamas ir tikai MC.

Un kā tu domā kas būs, ja tev būs 22wmr p/a ar 10patronu aptveri uz bebru?
Medību pārskatu dzinējmedībās ir jāpilda? IR- tātad kā jau zināms mednieces nomedīja mc un briedi, kam pārskatā bija jābūt ierakstītam- TAD ATBILDI- kāds šajās medībās varēja uz numura stāvēt ar 28.kal?
ATKĀRTOJU- neapgalvoju, ka medniecei tiešām ir 28.kal , bet viņa saka ,ka IR .