Šodien vārdadienu svin Junora, Anšlavs, rītdien - Varis, Eduards, Edvards
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kā ar bebriem?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 77 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 27.08.2017. 00:45

Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2020-05-25 12:53
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
12.04.2016. 08:38
Man ādas stāv šķūnītī - sasālītas un sakārtas ... nu pirmās stāv jau no decembra. Tagad viņas ir tādas sakaltuši sastīvējušas- jautājums speciem: ir jēga vest ģērēt vai ādas jau ir izmetamas?
Edgar! Āda tev tāpat ir jādīrā. Ja tu medī 20+ bebrus sezonā, tad nodīrāt kvalitatīvi tev jau vajadzētu ar aizmiegtām acīm!!! Sāls kg maksā centus. Ja man kāds piedāvātu kaut 1 eur, bet savāktu man no mājas vai man kaut kur pa ceļam, lai nevajag braukt speciāli 250km uz Dobeli- ja man pašam nevajadzētu es pārdotu...vienalga, kaut vai 5eur dabūtu, tāpat lieka nauda. Eiro pie eiro, beigās sanāk miljons eiro! :)
Slēpts
12.04.2016. 08:57
Jo par kādu cenu iepērk, un cik tu izmanto laiku, un to pašu sāli tad labi ka plusā paliksi. Es pagaidām vel protu skaitīt kas ir izdeevīgi un kas nav izdevīgi, vai ir vērts ķerties pie lietas vai nav

Jā Edgars māk skaitīt.
uz ši gada ražas - sāls 19* 0.30(pa dārgo no lielveikala) = 5.7 EUR
3 eur x 19 = 57 EUR
delta- 57-5.7= 51.30EUR
tiesām- nafig dīrāt- ko ar tiem 50 EUR var izdarīt:)) un to saka čoms, kas brīžiem žēlojas, ka sērkociņus nevar atļauties nopirkt, kur nu vēl atbrautk par velti sacensties ar Intaru:):)
Raimonds Lilita
Pēdējo reizi manīts 2020-05-21 13:22
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
12.04.2016. 09:57
un to saka čoms, kas brīžiem žēlojas, ka sērkociņus nevar atļauties nopirkt, kur nu vēl atbrautk par velti sacensties ar Intaru:):)

Viņš jau sacenstos, bet darba ļoti daudz tagad, sievai vajag ..., šķūnim jumts pil, uttt un, protams, tie bebri jāizmedī
Reinis Pirvics
Reinis Pirvics
Pēdējo reizi manīts 2016-11-23 10:40
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme - Sabile
Medību stāžs: Pietiekams
Aprīkojums: CZ550 Exclusive Ebony Edition .30-06; Ruger American Rifle .30-06; Toz 34E, IŽ 58
Suņi: Poļu dzinējsuns.
Medību trofejas: 2
12.04.2016. 10:39
nu vismaz Kecs ietaupa uz suņu barības rēķina, vienīgi nabaga suņam var rasties aizcietējumi.Bet tā jau Edža normāls džeks, lai veicas ar tiem bebriem.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-04-06 16:48
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
12.04.2016. 10:45
Ivar nu skaitām.
Viens kilo sāls kā kurai ādai,vēl pie procesa ka pirmo sāli ir jānokasa, un jāpārsāla par jaunu aizies tad tev jau divi kilo sāls. Otrs ir pie manis vai pie tevis ādu uzpircējs diez vai atbrauks un diez vai brauks uz tavu pusi respektīvi vajadzēs braukt pašam pie tā uzpircēja. Skait mīnus degviela, auto amartizācija, un plus tevis patērētais laiks ko tu vari lietderīgi izmantot. Treškārt pēdejo gadu situācijās kad ādas uzpircēji neiepērk tās ādas tad pienāksies tās uzglabāt kaut kādā vietā, sakarā ar to ka man mājās tagad remonts, ar vietas atrašan ir prolēmas, viss materiālos salikts, un lai žurkas klāt netiek man vispār ādas nav pat ņemties ar vērts.
Jums tikai sacencības sacencības, protams ja sunim nav ko darīt ko tas dara, tā pat ja jums nav ko darīt varat pa tām sacensībām ņemties. Man primārais ir māja, ģimene un tad tikai vaļasprieki un viss pārjais. Māju ir jāizremontē un vēl daudz kas, tāpēc pat domas par sacencībām neiet uz to pusi. Ne līdz tam. Tagad divas nedēļas vel jāmācās. Tā kā atkal divas nedēļās pa mājām nekas netiks darīts, respekīvi pēc mācībām būs jāatgūst zaudētais laiks . Tie kas zina kas ir lauku māja, un vecas mājas remonts tie sapratīs, bet mīksto dīvānu sēdētājis to nekad nesapratīs kas ir veco māju remontēt. Un kas ir dzīve laukos.
Slēpts
12.04.2016. 10:54
Eh- Edgar, atkal viss Tev ir slikti.
Par to jau ir tas stāsts.
Ja ir iespēja pacelt tikai kapeiku- Edgars to nedarīs- ja nav miljona tad nav vērts pieliekties:)
Mārcis Mūrnieks- pirms pāris gadiem bija ielicis bebru biznesa ieņēmumus/izdevumus.
Nestrīdēšos ar Tevi- nav jau jēgas- bet to ka bebrus ar visu ādu dod suņiem- tas man liekas tikai Tavā mājā iespējams...
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-04-06 16:48
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
12.04.2016. 11:03
Ivar! Es labāk pa to laiku cik es paērēju visai šai lieta ko citu padarīšu lietderīgāku no kā vairāk jēgas būs un var būt arī pat peļņa. Man galva nesāp ja nejauši sagriežu ādu, ka jāsāla un jāpārsāla tas, kur uzglabāt un kam nodot to lielo lērumu. Ja paskaita cik es patērēju uz suņa barību un tas ka sunis man nav jābaro visu bebru medību sezonu un plus kādu nedēļu pēc tam jo visa ādas notiesāt uzreiz tas nespēj, tad man pat plusos paliek.
Katru gadu mainās arī tās ieprikuma cenas, un varu saderēt pat to ka ja tu piedāvāsi pavasara bebru ādas, daž labs uzpircējs kapeikas samaksās kas labi ka segs izdevumus, vai vispār pateiks met ādas tās āra jo vilna iet nost nežēlīgi. Ar ziemas ādam ir cits stāsts.
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2020-05-25 19:47
12.04.2016. 11:11
A šis tās ādas ar visām spalvām ļeksē iekšā ? Tāds būtu vērtīgs suns ! Nevajadzētu ādas vest uz utilizēšanu.
Slēpts
12.04.2016. 11:16
ibiom suns visu bebru sezonu pārtiek no ādām?
Es saprotu, nomizo, ādu krūmos, ja reiz negrib sālīt un gaļu sunim.
Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2020-05-25 12:53
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
12.04.2016. 12:11
Ēd ādas, dir$ dziju? :))
Lamančas Idalgo dona Kihota “cīņa ar vējdzirnavām” , bija nieks salīdzinot ar ''cīņu ar Edgaru''! :)