Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Šaušanas disciplīna medniekiem "Palejās"

Ar medībām saistītās tēmasSacensības

Slēpts
03.05.2017. 09:22
A.Liepkalns... kas te ir svarīgāk,. apspriest šaušanu

Šis forums tā ir izveidots- lai nebūt TUKŠAS dirš...s.
Ja grib tikai pļurkstēt- tam ir domāti delfi, jo tur var teikt visu ko vēlies, un tev par to gandrīz nekas nebūs.
Mednieki, pēc savas būtības ir ATBILDĪGI cilvēki un atbildīgam subjektam, man liekas, nav problēmu paust savu viedokli un tikt atpazītam.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
03.05.2017. 09:51
A.Liepkalns... kas te ir svarīgāk,. apspriest šaušanu, vai kāda cilvēka nosaukumus??:))

TE !!!! ABI SVARĪGI, jo tēma ir par šaušanu.Lai ieklausītos kāda viedoklī, svarīgi zināt - vai, ŠĪ kāda, teorija sakrīt ar praksi.
Dzīve ir pierādījusi, kaTie, kuri slēpjas zem" kļičkām" soc.tīklos, reālajā dzīvē runā vienu,domā citu un dara pavisam citu.
Pēteris Pētersons
Pēdējo reizi manīts 2018-02-23 18:48
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga,Saldus
Medību stāžs: 1.0
Aprīkojums: IZH 43 EM
Suņi: būs...
03.05.2017. 10:28
viss nets ir beztabildīgs, tu pats vari būt atbildīgs, bet reti kuru tas interesē...mani par pretējo vairs neviens nepārliecinās.
Slēpts
03.05.2017. 10:54
viss nets ir beztabildīgs

Nets ir bezatbildīgs, kamēr esi anonīms. Tad var viegli tēlot varoni, būt absolūtam speciālistam jebkurā jomā, kritizēt jebko utt.
Protams, ja esi valsts mēroga personība un Tavs medību hobijs, Tev var sagādāt problēmas sabiedriskajā dzīvē, tad to var saprast.
Bet pētot SASA rezultātu tabulu, ne Nilu U., vai Raimondu V. neieraudzīju.
p.s Sacensībās taču arī neļauj anonīmi piedalīties- un rezultātus taču publicē netā- tur nebūs problēmu?
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
03.05.2017. 11:27
Ivar - ņemot vērā visu iepriekš sacīto, Tev bilde jau sen bija jānomaina :D
Slēpts
03.05.2017. 15:28

Ivars Ozoliņš
29.04.2017. 22:02
Sacensībās biju. Savu rezultātu Universālajā medniekā uzlaboju, pēdējais nepaliku. Izdevās arī lapsai 300 metros trāpīt ( uz dullo). Reāli novērtēju ko dara vējš šajā distancē, un sapratu ka teorētiskie aprēķini cik jāklikškina optika, nekam neder. Tikai prakse, jāšauj un jātestē

Braucot uz sacensībām es datorā paspēlējos ar balistikas kalkulatoru un sarēķināju cik klikšķus jāgriež uz 300 metriem. lapiņu pirms sacensībām neatradu- mēģināju atcerēties pēc atmiņas.
Nu ko- neesmu es pirmā svaiguma- šodien lapiņu atradu. izrādās esmu noklikšķinājis pusi no nepieciešamā. Loģiski , ka savi 25 cm par zemu...
LOHS vienkārši sakot...
p.s laikam būs jāmaina mana Nokia uz Androidu- lai kalkulatoru var nesāt līdz.
Slēpts
03.05.2017. 15:43
p.s laikam būs jāmaina mana Nokia uz Androidu- lai kalkulatoru var nesāt līdz.

sen jau vajadzēja, ir tak 21. gadsimts laukā, kurš tad ar lapiņām skrien ;)
Salvis Vētra
Salvis Vētra
Pēdējo reizi manīts 2024-03-21 08:27
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Kaut kur zemgalē
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 1997.gada
Aprīkojums: Iztikt var.
Suņi: Diemžēl nav.
Medību trofejas: 2
03.05.2017. 17:25
A, ja pēkšņi vajag pa lielam. Gribu redzēt, kā ar androidu slaucītu :)
Slēpts
03.05.2017. 22:10
jo mazāk peronīgās info tīklā, jo labāk.:)

Tieši tā! Citādi pienāk vīrs pelēkā, neuzkrītošā uzvalkā uzsit uz pleca un draudzīgi piedāvā šaut blakus mērķī. :D
Slēpts
30.07.2017. 19:20
Tā kā aicināju M.M. klātienē salīdzināt šaušanas prasmes, tad nu ierados Palejās.
MM sarakstos neredzēju- var jau būt ka bija- nav jau Keca k- gs galu galā.
Un es droši vien zaudēju- jo spēju savākt tikai 65 punktus no 120. Vairāk par pusi ir- nevar bļaut, jo šāvis nebiju kopš MMD kausiem.
Medībās nekas šaujam negadījās, bet uz šautuvi , kurā būtu 300 metri nu galīgi nebija laika un iespēju.
Bebrs 50 metros labi, 100 metros ruksis- sliktākais manā pieredzē, 200 buks labi, lai gan galva izdomāja , ka pirmie divi šāvieni ir par augstu - notēmēju nedaudz zemāk- rezultātā bukam 8 nieks pa vēderu. 300 lapsa no manis aizmuka, lai gan ievainota. Zināma taisnība jau šautuvju lobētājiem ir- lai saprastu kur lode lidos ir jāšauj. Bet man legāla šautuve uz 300 metri vairāk kā 100 km. Būtu labāk izlobējuši, ka var droši šaut karjeros, bez mistiskajām lapsu medībām, kurās šauj sērijām..