Šodien vārdadienu svin Mintauts, Alfs, Bernadeta, rītdien - Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Vēlējās mikroliegumu pie mājām. Kas sanāca?


Martiņš Augusts
Pēdējo reizi manīts 2018-09-09 16:19
Lietotāja statuss: Vērotājs
22.08.2016. 22:24
pat nevajadzēja skatīties rakstu- kā ieraudzīju pieminētu Īli tad skaidrs kas ir tā aktīviste :)
Valters Ozolins
Pēdējo reizi manīts 2019-05-29 08:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 13
Aprīkojums: LABS
18.08.2016. 17:09
Nez kā pret medniekiem un medību līgumiem attiecas
Raimonds Lilita
Pēdējo reizi manīts 2024-01-04 12:26
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
18.08.2016. 16:15
Šīs dāmas gadījumā jāsaka - dots devējam atdodas. Ir nācies kundzi redzēt dzīvajā.... un tēma tā pati, tikai tad viņa bija tas "eksperts", kuras par visiem citiem bija dziļa vienaldzība
Valters Ozolins
Pēdējo reizi manīts 2019-05-29 08:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 13
Aprīkojums: LABS
18.08.2016. 16:00
Jā zinu esmu redzējis, gan pa tv, gan lasījis pa viņas izdarībām. Principā viņa tagad izbauda, cik īpašnieks ir bezpalīdzīgs pret šiem ubagiem.
Man bija līdzīga situācija, ka saucamais eksperts uz tevi skatās kā uz tādu niecību. Paši viņi nav izaudzējuši nevienu ha meža. Labākais jau ir tas, ka ja valstij vajag šo kukaini vai putnu, tad lai atlaiž vismaz nodokļus par to platību kur man uzlikts apgrūtinājums, kā tad...... maksā pēc pilnas programas, kompensācijas tās ir smieklīgas, salīdzinot ar to kādu peļņu neiegūstu no saimnieciskās darbības. A ubags paceļ cepuri un aiziet.
Slēpts
18.08.2016. 14:21
Valter, iemet googlē "māmuļas" vārdu uzvārdu, un paskaties, ko tik tā māmuļa nav darījusi, par ko tik nav sūdzējusies.
Es sev tādu sievasmāti negribētu:)
Valters Ozolins
Pēdējo reizi manīts 2019-05-29 08:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 13
Aprīkojums: LABS
18.08.2016. 14:03
Māmuļai bija jāsaprot, ka visi šitie pārgudrie biatopu eksperti viens liels biznesa projekts, kā apgūt ES naudiņu. Iedod velnam mazo pirkstiņu paņēma visu roku.
Viņiem neintresē , kas notiks ar tavu īpašumu, kā tu tur pēc tam dzīvosi, iekāps mašīnā un aizbrauks. Metājās pa pasauli kā ubagi, un parazitē uz citu rēķina.Pārējiem stāsta, viņi strādā sabiedrības intresēs.
Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2021-10-12 22:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
18.08.2016. 12:24
Nu tad daudz kas top skaidrāks.
Vispār šiem entuziastiem jau parasti nekas nav par šķērsli apgrūtināt citiem dzīvi un visvairāk tur, kur paši nedzīvo, jo vienmēr var pamācīt, kā dzīvot CITIEM. Šoreiz atšķirība, ka sarieba nevis citiem, bet sev. Kas priecē.
Slēpts
18.08.2016. 12:09
Re kur links par viņas akciju
http://www.tvnet.lv/zala_zeme/...
Slēpts
18.08.2016. 12:07
Cik dzirdēts, šī kundze pati ir ar krietni zaļām dīvainībām.
Īles mežos"Gūlās" zem mežistrādes traktora, sasauca deputātus uz mežu, stāstot ka partizānu bunkuru iznīcinās utt..
Un gan jau pieteica mikroliegumu ar domu, lai LVM nevarētu cirst.
Un izskatās, ka "aplauzās"
un varbūt tieši tā arī viņai vajag....
Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2021-10-12 22:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
18.08.2016. 11:42
http://www.la.lv/nozeloju-ka-p...
Kāda gudra kundze vēlējās sev pie mājām mikroliegumu. Kas no tā visa sanāca un kā viņu tas ietekmēja - tas viss linkā.
Gribu domāt, ka forumieši un mednieki vispār nav tik aptaurēti, lai nespētu atšķirt saudzīgu attieksmi pret dabu no t.s. "zaļās domāšanas", bet ja tomēr ir šaubīgas domas galvā, tad pēc raksta izlasīšanas aicinu par to aizmirst.
Galvenā doma - Tev nebūs dumjam būt.