Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pieredzes apmaiņa-kur tēmēt dzivniekam, lai veiksmīgi to nomedītu.


Jānis Klāvs
Jānis Klāvs
Pēdējo reizi manīts 2024-01-21 14:43
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: nedaudz ir
Aprīkojums: kautkads jau ir
Suņi: tikai ķēdes
26.09.2016. 14:53
Nu nepiekritišu ka kakls ir ''10''zona.Tiko bija gadijums, šaviens pa brieža govi kakla,asinis ir bet parskrien par lauku kadi 400m,priekša novadgravis,pāri no vakara paši netiekam,no rita mekleša turpinās jau pa mežu un vēl pēc kadiem 400 metriem tiek atrasta. Izradijas lode bija izgajusi caur rīkli. Taka...
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Pēdējo reizi manīts 2016-09-26 17:25
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads DR puse
Suņi: Rietumsibirijas laika,Taksenīte
Medību trofejas: 2
26.09.2016. 14:54
Izmantoti tie paši "darba rīki"
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Pēdējo reizi manīts 2016-09-26 17:25
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads DR puse
Suņi: Rietumsibirijas laika,Taksenīte
Medību trofejas: 2
26.09.2016. 14:55
Un vēl šis
Mārtiņš Kaparšmits
Ints Pelnis
Pēdējo reizi manīts 2023-01-05 15:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
26.09.2016. 15:12
Mārtiņ dizmedijumam šaut apzināti galvā sabojāt trofeju un iespējams to pat nedabūt nav tas labākais uz, ko mācīt jaunos medniekus. Tavās fotogrāfijās ir gaidē nomedīti dzīvnieki noteikti no laba atbalsta.
Slēpts
26.09.2016. 15:33
Nevajag jau nu jaukt vienā katlā gaidi no atbalsta un "lidojošos" dzinējos. Palielīties kā māk gaidē trāpīt jau var, bet cik saprotu sākums bija par dzinējmedībām. Un dzenāties pakaļ kādam rīklē sašautam ir maz prieka.
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Pēdējo reizi manīts 2016-09-26 17:25
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads DR puse
Suņi: Rietumsibirijas laika,Taksenīte
Medību trofejas: 2
26.09.2016. 15:41
Ok! Es izstājos no šis debates! Jo te tāda riešana vien sanāk.Veksmīgas Jums visiem medības!
Ernests Pūriņš
Ernests Pūriņš
Pēdējo reizi manīts 2018-08-12 15:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Krustakmens
Medību stāžs: kopš spēju aiziet līdz mežam
Aprīkojums: ir
Suņi: kaut kad būs
26.09.2016. 15:49
Pareizi darīts Mārtiņ! Nevajag izplatīt tādas aplamas teorijas publiski...
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Pēdējo reizi manīts 2016-09-26 17:25
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads DR puse
Suņi: Rietumsibirijas laika,Taksenīte
Medību trofejas: 2
26.09.2016. 16:03
Ernest, draugs-Tu paliec pie sava es pie sava. Abi medīsim,kā uzskatam par pareizu. Es parādiju savu uzskatu, varat to pieņemt varat nepieņemt. Šaujat tak kur gribi, galva tak ur uz pleciem, pats vari izdomāt kas Tavā gadijumā ir pareizi.
Gints Mālkalnietis- piedod draugs man nav bildes no dzinejmedībām par "10" trāpijumu. Šīs manis publicētās bildes bija,lai parādītu Uldim ka "10" šaujot var ļoti efektīvi nomedīt dzīvnieku. Šīs bildes nebija domātas,lai parādītu ka es varu trāpīt kaklā. Es domāju jebkurš mednieks to var diezgan vienkārši izdarīt.
Es ļoti atvainojos ka kādam aizskāru kādu kompleksaino zonu. Bet VĪRI, atkārtošu vēlreiz-šī publikācija ir TIKAI mans viedoklis par trāpijumiem un NAV tas jāņem kā PAREIZAIS. DARIET kā uzkatiet par pareizu.
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
26.09.2016. 16:13
...ir jaunā mednieka iestājeksāmenu mērķi . nu nava tur dumības sazīmētas. šaujot pa kustībā esošu dzīvnieku tur ir salikts kopā optimums gan no dzīvnieka(mērķa) ,gan mednieka (šāvēja) puses.,-tātad, ne spalviņas. piekrītu, kustīgie mērķi nav ideāli gaides medībām ,kur pamatā šauj pa mierā stāvošu medījumu. un,...trofeja ar maināmu ragu izvērsumu ,...kuram tāda vajadzīga.,:).
Kristaps Priedīte
Pēdējo reizi manīts 2017-06-12 22:12
Lietotāja statuss: Lietotājs
26.09.2016. 16:15
"Latvietīts" gribēja,lai šo "salaiko"par tukšu salmu kulšanu,netrāpīji ar portālu,te ir mednieki,nevis auni!