Šodien vārdadienu svin Daira, Dairis, rītdien - Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - VMD "gudrības'..... gribas komentēt, bet prātā nāk tikai rupjības...:(

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 32 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 23.10.2017. 10:51

Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-01 18:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
02.10.2016. 11:40
Speciāli izlasīju (parasti slinkums). Nu, neatradu Edgara tekstā neko konstruktīvu. Vairāk atgādina pamatskolas bērnu domrakstu. Pat grūti nokomentēt. Mēs zinam gan teoriju, gan praksi kā pārvietojas ĀCM. Un, ir pierādījies, ka dzinējmedību aizliegums situāciju neuzlabo. Edgaram nevajadzētu izraut no konteksta aplamus domu graudus, kas neatspoguļo kopējo (vairākuma) viedokli. Tu gribēji piemērus? Pirmais teikums (rakstu ar visām kūdām): ".....toreiz kad mēris bija tikai Baltkrievijā....." Tā vēl nekad nav bijis.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-03-25 13:01
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
02.10.2016. 12:25
Nu moins ko mēs tagad vēl mācīsim kā pareizi rakstīt, kur pareizi komatu ielikt, vai tomēr tiks runāts pa tēmai.
P.S. es negad nemīlēju rakstīt no klēpjdatora, jo pieradu pie staionārā datora klaviatūras, tāpēc arī sanāk ka raksti ar kļūdām. Bet pārlabot ir slinkums, pie tam mazā klavu ir tā sačakarējusi ka ne visi burti nospiežas un atstarpes ne visu laiku ieliekas.
Ja gribāt redzēt latviešu valodas augstāko pilotāžu, tad palasiet kā jaunieši savā starpā sarakstās, tur vispār labi ka pusi saprast vari kas ir pierakstīts.
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-01 18:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
02.10.2016. 12:51
Nevajag tekstiem iekavās pievērst pārāk lielu uzmanību. Vairāk par tēmu!
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2020-03-23 21:36
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
02.10.2016. 12:51
Edgar! Tu labāk uzraksti,vai esi ticis galā ar Lociku ,,šakāļu,, baru,vai viņi tāpat tiranizē Naujienes apkārtnes zvēriņus. Tikai neizplūsti!
Slēpts
02.10.2016. 13:25
Edgar, es arī izklāstu savas domas. Vai man tiešām bija jau no pirmās mēra dienas jāvaimanā, kas nu tag būs vai vai vai cūkas izmirs?
Jau no sākuma bija skaidrs, ja mēris klāt, tad tikai laika jautājums cik ātri pāries pāri un tākā iedzīvotājiem ir uzspļaut dažādiem aizliegumiem, tad izplatījās ātri un nekādi mednieku ierobežojošie padākumi neko nedos. Pirmajā sezonā varbūt varēja kaut kā pamatot dzinēju aizliegumu. Bet tag, ja nepamanīji, tad šeit iet runa par aizlieguma lietderību, kad jau divas sezonas tie nav attaisnojušies un nu jau vairs nav ko glābt.
A tu vēl gribi nobremzēt un ilgāk paturēt mēri Latvijā.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2020-04-01 17:34
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
02.10.2016. 16:56
Es pilnīgi nopietni aicinu uzspļaut un ignorēt VMD vadības un medību daļas vadības marasma izpausmes! Itkā bariņš ar individuālajiem medniekiem plus pāris sēņotāji kas skaļi bļaujot ceņšas sasaukt savus suņus... Un lai taču tie plānprātiņi no VMD iet bekot!
Otrs mans aicinājums būs (tuvākajā laikā precīzi noformulēts) likvidēt Valsts mežu dienestu, jo:
- esošajā sastāvā, izskatā un vadībā viņš nav un nebūs spējīgs pildīt sev uzliktās funkcijas!
- valsts likvidējot šo liekēžu (attiecās uz Rīgas ūdensgalvu) bandu ietaupīs 12 MIO eiro gadā
- VMD funkcijas var uzlikt pašvaldībām un tie VMD cilvēki kas strādā "uz zemes" tikai iegūs, jo būs nepieciešami un labāk apmaksāti pašvaldībās nekā Krēsliņa nedakantorī!
- mednieki iegūs lielāku pastāvību un teikšanu par limitiem un medību saimniecību, nebūs vislaik jāatskatās pār plecu uz puskoka lēcējiem kuri savu intelektuālo mazspēju ik pa brīdim pārvērš debilos administratīvajos aktos!
Pēteris Grigorjevs
Pēdējo reizi manīts 2017-10-20 23:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Liepāja
02.10.2016. 16:57
Kāpēc jābrauc kādam augumā? Ne visi cilvēki ir vienādi, nepatīk Edgara komenti nelasiet. Viņš nevienam virsū nelec, izsaka tikai savu viedokli. Cūku mēris ir nepatīkama lieta, kāds to uztver mierīgāk , kāds ne. Un par pareizrakstību te nav vietas piesieties.
Pēteris Grigorjevs
Pēdējo reizi manīts 2017-10-20 23:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Liepāja
02.10.2016. 17:14
Par VMD taisnība ir. Maliķus viņi neķer, mež zagļus arī nē. Izskatās vairāk pēc tāda statistikas kantora cik nomedīts, cik nelikumīgi izcirsts utt.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-03-25 13:01
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
02.10.2016. 17:22
Māri par tiem suņiem kaut kā pusi pa bēdai tikām galā, bet vielga katru gadu uzrodas suņu bars kurš atnes kādu ķibeli. Lociku suņu bars riktīgi vienu gadu tika paretināts, protams kāds arī palika dzīvs, tagad vairāk terorizē tieši no Biķernieku puses, katru gadu tiek retināts bars bet tik un tā suņi uzrodas no jauna. Par to liels Paldies jāpasaka ne tikai vietējo iedzīvotāju pofigismam, bet arī pilsētniekiem, nopēr kucēnu, bet tas izaug liels, daudz vietas aizņem dzīvoklī līdz ar to tiek izmesti ārā. Biķernieku barā var redzēt vairāku sugu suņu no vācu aitas suņiem līz takšiem. Tā kā ir ko retināt vēl. Paris nedēļās atpakaļ nokoduši vairākas aitas bija un viss, pagaidām bars nav redzēts.
Ģirt es tur neko nevēlos nobremzēt, mēris kā jau teicu agri vai vēlu pāries visu Latvijas teritoriju, tas ir tikai laika jautājums. Par dzinējmedību aizliegumu un medību suņu pielietošanu pilnīgi piekrītu ka tas ir marazms un neko šis te liegums jau glābt nevarēs, un tik tā tas ies savu ceļu. Tieši otrādi ar dzinējmedībam tiek nomedīts viss vairak rukšu. Mums ar divi gadi bija liegums, un rezutlāts nekāds, kā mēris plosījās tā arī plosās, kā cūkas sprāga kad bija liegums tā arī tagad sprāgst kad lieguma nav. Tas tikai nozīmē jums vienu vai divus gadus bez dzinējmedībam, un viss kas no tā izriet. Mēs jau pārgājām šo neapatīkamo brīdi, un nekas visi dzīvi, toties rukšu nav.
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2020-03-31 21:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
02.10.2016. 19:52
Par VMD . Nu nav jau tā ka visi par vienu kārti metami , kaut gan daudzus " ķeizariņus " vajadzētu patriekt .Nav vel tik apzinīgi visi mednieki , lai varētu limitu sadali atstāt pašu mednieku ziņā .Par to ka dzinējmedības ir pats labākais risinājums , lai samazīnātu cūku skaitu ( lai tie " zinātnieki " iet pupās ) , Es nepiekritīšu . To labi pierādīja pagājušā sezona .Nauda un tikai nauda ! Kamēr medības būs bizness , jebkādā tā izpausmes formā , tikmēr kārtības nebūs mūsu medību saimniecībā .