Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Medību laikā pazudušas bavārietes

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 30 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 25.12.2016. 03:28
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Edijs Lazdins
Edijs Lazdins
Pēdējo reizi manīts 2020-01-01 17:58
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Gulbenes nov. Pilskalns
Medību stāžs: 2013
Aprīkojums: bise MP-27EM-M; karabīne Winchester 30 06
Suņi: Bavārijas asins pēdu dzinējs
Medību trofejas: 28
13.12.2016. 07:37
Valdi dzīve nomocijusi, kā ieņem sīvo tā visa pasaule vainīga ka viņam neiet, desu veikalā nepērk, bizness traucē utt!!! Mazāk dzert vajag PSRS.
Cerams ka suņus izdosies atrast.!!!
Līga Spandega
Pēdējo reizi manīts 2018-09-19 08:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 2
13.12.2016. 08:00
Ļoti cerēju, ka ievietojot informāciju par pazudušajām Bavārijas asinspēdu dzinējsuņu meitenēm šajā forumā sastapšos ar mednieku sapratni! Taču kā vienmēr ...žults un "apriešana"! Patiesie mednieki, tik tiešām tie, kuri ir tā vārda cienīgi! Ja ir kāda noderīga informācija par abām medību laikā pazudušajām dāmām, lūgums sazināties pa tālruni, kurš norādīts pirmajā ierakstā! Jau iepriekš jums pateicos!
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
13.12.2016. 09:22
Līga, es jau atverot forumu un redzot komentāru skaitu, nodomāju- nu atkal *iršana iet vaļā! :(
Bavārietis ir un vienmēr ir bijis MEDĪBU SUNS, cits jautājums, var būt, ka ne visiem tas ir piemērots viņu medību veidam. Bet nu pārmest cilvēkam, ka tas medī ar citu medību suņu šķirni, nekā man patīk, tur laikam galvā ir pilnīgam sviestam jābūt!
Līga, neņemiet galvā!
Lai sunīši atrodas!
Slēpts
13.12.2016. 10:01
Es domāju, ka vispār suņi nav suņi un suņi nekad nebūs suņi, ja tikai kāds no suņiem kļūs par suni. Aptuvens Valda komentāra konspekts.
Līga Spandega
Pēdējo reizi manīts 2018-09-19 08:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 2
13.12.2016. 10:22
Žanna!
Pazudušo suņu dāmu īpašnieki ir manu un citu mednieku paziņas un draugi, kurus atbalstām, maksimāli ievietojot informāciju sociālajos tīklos!
P.S. 10.12.2016. medību laikā suņi izsekoja ievainotu staltbriedi.Blakus meklējamai zonai atrodoties apmēram 3 x 6 km liels purvājs, kurā mītot pelēči!
Valdis Jačmenkins
Pēdējo reizi manīts 2022-08-12 14:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
13.12.2016. 10:51
Es ceru, ka suņi atradīsies. Valdi, man nav problēmas ar suni, paldies par piedāvājumu. Man ir lielisks bavārietis, kā jau jebkurš suns savam saimniekam. Tev varbūt nav paveicies ar bavāriešu saimniekiem, tāpēc šī suga tevi tā tracina. Pats dzinējmedībās nepiedalies , kāpēc domā, ka visām sugām būtu baigi jādzen.Nav viņš domāts dzinējmedībām, bet labprāt tajās piedalās.
Līga Spandega
Pēdējo reizi manīts 2018-09-19 08:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 2
13.12.2016. 12:26
Šeit nerunāšu bavārieša prasmēm, instinktiem izsekojot ievainotu medību zvēru, kas ir šķirnes tiešais pienākums.
Taču dzinējmedībās pati medīju ar Bavārijas asinspēdu dzinējsuni (lai piedod šķirnes fanāti) un Norvēģu pelēko aļņu suni. Jāatzīst, ka abi suņi kopā dzinējmedībās papildina viens otru. Pēc bavārieša smalkās riešanas ir skaidrs, ka mastā ir zvēri un medniekiem uz līnijas ir jākļūst modrākiem, jo bavārietis ir uzgājis t.s. "karsto" pēdu un zvērs vēl nav manāms. Tikko viens no suņiem rej, otrs nešaubīgi dodas lūkoties, kas par lietu. Bet kad abas dāmas dod vaļā savus rējienus, tad nu tik tiešām jāgaida kāds medījamais zvērs nāks uz mednieku līnijas! Un piekrītu Valdim J., bavārietis nav domāts dzinējmedībām, tomēr ir neiespējami neņemt viņu līdzi un atstāt mājās stresot, ja norvēģis tiek gatavots uz medībām, mednieku drēbes ir izvilktas un džips pagalmā rūc! Bez tam, kucēm jau tā "atkrīt" medības, kad prātā ir tikai puiši.
Ne pūkas! Ļoti ceru, ka pazudušās dāmas ir sveikas un veselas un vēl dāvās prieku saviem īpašniekiem kopā medījot!
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
13.12.2016. 13:41
Šeit nerunāšu bavārieša prasmēm, instinktiem izsekojot ievainotu medību zvēru, kas ir šķirnes tiešais pienākums.
Taču dzinējmedībās pati medīju ar Bavārijas asinspēdu dzinējsuni (lai piedod šķirnes fanāti) unsu Norvēģu pelēko aļņu suni. Jāatzīst, ka abi suņi kopā dzinējmedībās papildina viens otru.

Es gan parunātu.....jo pats, medībās ar dzinējiem, izmantoju RS Laiku un Latvijas dzinēju - KOPĀ.
Norvēģu pelēkais alņu suns ir parasts RĒĢIONĀLAIS laikveidīgais suns un Bavāriets ir parasts REĢIONĀLAIS dzinējsuns.Aļņu un asinspēdu - IR TIRGOTĀJU suņu šķirņu IZPUŠĶOJUMI.
Lai nu īpašniekiem izdodas atrast sunīšus, bet man, kā praktiķim ,nav saprotams - kāpēc tika laisti divi dzinējsuņi izsekot savainotu briedi ????
Raivo Lucs
Raivo Lucs
Pēdējo reizi manīts 2019-11-14 13:06
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 3
13.12.2016. 14:12
Valdis Burvis vienkārši ir par resnu, lai tiktu līdzi bavārietim meža!! Kā var būt tāds zābaks. Cilvēkam notikusi nelaime, bet šis te deģenerāts kaut kādu sviestu raksta!
Valdis Jačmenkins
Pēdējo reizi manīts 2022-08-12 14:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
13.12.2016. 14:26
Tāpat,kā Latvijas dzinējs ir vēl mazāka reģiona, parasts REĢIONĀLAIS dzinējsuns.