Šodien vārdadienu svin Irīda, Īrisa, rītdien - Daina, Dainida, Dainis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Tiek atjaunota samaksa par nomedītām sieviešu kārtas cūkām.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 52 lietotāji. Komentāru skaits 316. Pēdējais viedoklis 20.03.2017. 16:25

Slēpts
06.03.2017. 14:07
Konkrētāk, Aigar, kādas ziepes taisa mednieku populācija. Tavi teksti ir tikai plika vāvuļošana un tikai.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-22 00:20
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
06.03.2017. 14:13
Aigar, man arī ir interesanti, kuras ziepes tad tā populācijas daļa taisa? Kā nekā pie tās daļas arī es esmu pieskaitāms, ļoti gribas saprast :)
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2019-03-11 10:46
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
06.03.2017. 16:48
Konkrētāk, Aigar,.......

1.Iespēja LV iegūt mednieku apliecību personām, kuras nespēj runāt valsts valodā .... kur nu vēl iepazīties ar medību likumdošnu un sekot tai līdzi.
2".Inkubātoru putnu" šašanas pielīdzināšanai medībām.
3.Nebrīvē audzētu medījamo dzīvnieku komercapšaušana ,iežogotās platībās, pielīdzināšana medībām.
4.Naktstēmekļu pielietošnas sērga.
5.Pusautomātisko ieroču pielietošanas sērga.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-12 00:08
06.03.2017. 17:50
Kas Tev par naidu pret p/a,mūsu pusē čaļi kloķējamo pārrauj tikpat ātri,kā es savējo un neatņemot no pleca. Ja Tu saki,ka naktenieks ir sērga,tad es Tev atbildu:,,Tā pirmkārt ir drošība,,.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
06.03.2017. 18:08
Aigar, 1-3 piekritu, bet tur tocna nav nekada sakara ar paaudzem, majlopus medi parsvara tie, kuri ir nevis mednieki, bet vienkarsi cilveki, kam gribas kadu asaku izklaidi. 4 un 5...nu ta ir acimredzot Tev tada iekseja problema vai sape, subjektivs uzskats vai vertibu sistema, kura ir neveseliga. Zini, ir tadi, kas saka - istas medias ir tikai ar gludo, ta ir sis pasas psihologiskas problemas marginalaka versija... :D
Aigars Remess
Aigars Remess
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
06.03.2017. 19:00
acimredzot Tev tada iekseja problema vai sape, subjektivs uzskats vai vertibu sistema, kura ir neveseliga. Zini, ir tadi, kas saka - istas medias ir tikai ar gludo, ta ir sis pasas psihologiskas problemas marginalaka versija... :D

Nav man nekādas iekšējas problēmas vai sāpes.... ir tikai drošības apsvērumi.
Ja Tu saki,ka naktenieks ir sērga,tad es Tev atbildu:,,Tā pirmkārt ir drošība,,.

Kam un kas drošāk???
Aigars Remess
Aigars Remess
06.03.2017. 19:09
Aigar, 1-3 piekritu, bet tur tocna nav nekada sakara ar paaudzem, majlopus medi parsvara tie, kuri ir nevis mednieki, bet vienkarsi cilveki, kam gribas kadu asaku izklaidi.

Nu neesmu sastapis Padomju laiku medniekskolas absolventu, kuram interesētu tādas nodarbes. Pamatā šādas" izklaides" piekopj tie kuri mednieku apliecības ieguvuši pēdējos desmit gados, neatkarīgi no vecuma.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
06.03.2017. 19:10
Pusautomats ir nedross? Un 2-stobrene? Pusautomats ir tikai +1 saviens, neka divstobrenei. Sitas mulkibas par pusautomatiem un to nedrosibu tiraze cilveki, kuri sausminas pasi par saviem savieniem, neskatoties no kada ieroca tie raiditi...Tu esi viens no tiem?
Par nakts temekliem - labs attels, labak redz pa ko sauj, vai pa perno vai kaiminu kunga dusa...ja tas nav drosibai pluss, tad kas tas ir???
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-17 21:24
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
06.03.2017. 19:35
Aigar - roc dziļāk ! Tavs domu gājiens ir pareizs , bet argumenti virspusēji .
Māri Bērziņ - ir lietas kurās Tu " rubī fišku " ( par ko Es Tevi cienu ) , bet ja Tu neredzi kādi " sūdi " tagad maisās mednieku populācījā , tad nekā . Es domāju ka Tev vajadzētu zināt kā bija 70., 80. gados un ātrāk un kā ir tagad .
Aigars Remess
Aigars Remess
06.03.2017. 19:43
Pusautomats ir tikai +1 saviens, neka divstobrenei. Sitas mulkibas par pusautomatiem un to nedrosibu tiraze cilveki, kuri sausminas pasi par saviem savieniem, neskatoties no kada ieroca tie raiditi...Tu esi viens no tiem?
Par nakts temekliem - labs attels, labak redz pa ko sauj, vai pa perno vai kaiminu kunga dusa...ja tas nav drosibai pluss, tad kas tas ir???

Negribu izplūst un atkārtoties šajā tēmā par šiem dzelžiem. Man personīgi viņi medībām NAV vajadzīgi, bet redzu kādu darboņu rokās tie nonāk un kādiem mērķiem tiek izmantoti.Cieņu, sabiedrības acīs, mednieks, lietojot šos dzelžus, toč negūst