Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Klusinataji

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 62 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 16.03.2023. 22:23

Slēpts
24.08.2017. 13:07
Kas jums sakāms par hausken klusinātājiem ko tirgo hubertā?

Lietoju pašu mazāko. MD45.
http://huberts.lv/lv/katalogs/...
Neko sliktu teikt nevaru- atsitienu samazina un uguns ap stobru laukā nenāk.
Pēc šāviena rukši aizmūk.
Andris Avotins
Andris Avotins
Pēdējo reizi manīts 2022-07-08 11:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: 2016
Aprīkojums: Brauningi
Suņi: Labradors
24.08.2017. 14:07
Vakardien, 16:51
Kas jums sakāms par hausken klusinātājiem ko tirgo hubertā?
es nevarēju piešaut lodi, nesakarīgi mētāja .3006 kal, piešausšanā mainīju optikas, lodes, klusinātājus un pēc izslēgšanas metodes secināju ka man hauskens dod "troksni". laimīgā kārtā uz garantijas rēķina huberts samainīja uz jaunu un tagad kā šauj tā trāpa. prasītos nedaudz kompaktāks pēc izmēriem, bet visumā ir ok.
Slēpts
25.08.2017. 14:18
Pastastisu savu stastu ar Hausken. man ari 3006 kal. uzliku hauskenu Hubertā. aizbraucu uz trijniekiem piesaut. mētāja nejēgā ārpus mērķa. Un tad es izdarīju lielo kļūdu - aizbraucu uz Purnavu muižu iedot "spečukiem" piešaut. šie, redzot ka klients nedaudz izsamisis, nopārdeva man atkaparošanu, un savas šautuves pakalpojumus, lai gan ja uzmanigi ieskatītos varētu redzēt ka lode nedaudz skaras klāt pie klusinātāja izejas atvēruma un līdz ar to nav īsti jēgas no šautuves. Gribeja vel uzreiz nopardot vieta savu klusinataju pa 500 eur :)
Nu neko, aizbraucu uz Hubertu, tur viss godam - meistars pielika roku, aizbraucam uz vietas piesaut un viss kartiba, kur sauj tur ir. secinajums no šī Nr.1. Žetons Hubertam, Nr2. Purnavos spečuku nav, bet ir labi pārdevēji.
Andris Avotins
Andris Avotins
Pēdējo reizi manīts 2022-07-08 11:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: 2016
Aprīkojums: Brauningi
Suņi: Labradors
25.08.2017. 14:26
Pastastisu savu stastu ar Hausken

oho, neesmu vienīgais. izskatās pēc kādas brāķētas Hausken partijas....
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
25.08.2017. 14:37
Tīri subjektīvs viedoklis - ja reiz ir labi pašmājās ražoti klusinātāji, kā primārā izvēle ir jāapsver tie. Man gan drusku izbrīnīja fakts, ka tur viens čalis ir atvaļinājumā un potenciālam klientam uz zvanu vienkārši pasaka, ka jāgaida divas nedēļas - nu pārdošanu AL varētu mācīties no muižas...
Slēpts
25.08.2017. 15:33
Klusinatajam nebija ne vainas. Vnk vītnes kanti pieslipeja un viss kārtībā.
Slēpts
25.08.2017. 15:55
Arni, piekritu ka jaapsver LV razotie. es arai saliku plusus minusus. cenas puslidz lidzigas,
plusi un minusi ko es nemu vera :
1. + AL letak vitnes uzliksana,
2. + par paris % vairak skanu nonem bet to jau isti nejut
3. - AL smagaki
4. - AL pagarina stobru ,
5. nav izjaucami tirisanai
savukart hausken
1. + vieglaki par AL
2. + maucas virsu stobram un tadejadi nepagarina butiski stobru.
3. + izjaucami tirisanai
4. - dargaka vitnes uzliksana
Ka redzams vairak plusi man sanaca Hauskenam tapec to ari panemu. ja ir kadam vel kadi papildus momenti zinami, noteikti padalieties jo gan vel kadam noderes.
Slēpts
25.08.2017. 16:30
Nu, man tas liekais svars AL nepavisam nepatīk. It sevišķi- ka visa tā burka atrodas stobra galā. Pamazām briestu burkas likšanai, bet AL pagaidām zaudē.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
25.08.2017. 20:36
5. nav izjaucami tirisanai

AL klusinātāji ir izjaucami tīrīšanai. Vītne ir līmēta, lai atskrūvētu ir jāsilda.
par paris % vairak skanu nonem bet to jau isti nejut

Par citiem kalibriem nebūšu kompetents, bet 223 , blakus šaujot vairākiem šāvējiem ar 223, AL ir ievērojami klusāks.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
25.08.2017. 20:50
Par stobra pagarināšanu - Jūs taču saprotiet, ka principā stobra gāzes iet uz priekšu, nevis atpakaļ. Tātad, tas, ka kaut kas ir uzmaukts, eventuāli nozīmē tikai vienu: aktīvā klusināšanas ietaisa vienkārši ir īsāka "uzmaucamajiem" nekā AL. :)
Un pārs % decibellos - tas ir ĻOTI DAUDZ. Skaņa decibellos ir eksponenciāla, nevis lineāra padarīšana!