Šodien vārdadienu svin Ingrīda, Ardis, rītdien - Gaida, Arnis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ieroči

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 76 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 17.08.2018. 11:57

Slēpts
14.02.2018. 13:44
Kronšteinus gan viņiem var tikai Izh'iem taisīt uzticēt.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-06-06 09:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
14.02.2018. 13:44
Sia ieroci majas lapa tava noradita tikka maksa 1390Eu!
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2020-06-04 22:22
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
14.02.2018. 13:46
Lasu un brīnos, kā tā, bet ceru ka rakstītājs nekļūdās!
Jo, burtiski 2 dienas atpakaļ mums veikalā pasūtīja ieroci, mednieks kurš savu pasūtīto Tikku pēc gada gaidīšanas tā arī nesagaidīja Jūsu slavētajā veikalā!
Lai kā arī nebūtu, bet pēc 2 mēnešiem būs interesanti paklausīties Jūsu iespaidos par saņemto preci.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-06-06 09:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
14.02.2018. 13:52
Vecais savu tikku M-lija :D,jelgava 6. menesu liguma noraditaja laika gaidija 9men!
Slēpts
14.02.2018. 14:21
Paziņa aizbrauca pēc Sako uz Šauļiem un nopirka uzriez. Pāris e-pasti, izvēlētā ieroča numurs policijā, un atšaušana LV. Bija gan krietni ātrāk, gan lētāk nekā LV kantori piedāvāja.
Slēpts
14.02.2018. 15:45
Gints Mālkalnietis
Šodien, 14:21
Paziņa aizbrauca pēc Sako uz Šauļiem un nopirka uzriez. Pāris e-pasti, izvēlētā ieroča numurs policijā, un atšaušana LV. Bija gan krietni ātrāk, gan lētāk nekā LV kantori piedāvāja.

Ievešanas atļauja31,30Eur, tad leišu papīru kārtošanā atstāsi viņiem 23Eur un beidzot kad ievedīsi Rīgā tevi noslauks par 73Eur atšaušanā. Beigās tā cena praktiski izlīdzinās ja ierēķini ceļa izdevumus un pusdienas. Tik tas ,ka tur ja arī nav uz vietas sagādā saprātīgos termiņos un nav gads jāgaida.
Slēpts
14.02.2018. 18:26
Vispār gribēju pozītīvi izteikties par SIA Ieroči, tiem kuri tur iet biežāk man piekritīs, ka cilvēki kas tur strādā ir ļoti laipni un pretim nākoši. Pietiekami kompetenti cilvēki, kas pastāstīja par plusiem/mīnusiem un tur ieejot bija patīkami atgriezties.
Ne jau visos šī kantora veikalos ir tik pretīmnākoši pārdevēji. Tev noveicās!!!!
Slēpts
14.02.2018. 20:36
Es nezinu, kā komentārā var citēt iepriekš rakstīto, kurš iemācīs?

Uzspiežam labajā stūrī virs rakstāmlauka [pievienot citātu] Un iekopējam pa vidu abām kvadrātiekavām. "citāta teksts" vietā
Slēpts
14.02.2018. 20:53
Vispār gribēju pozītīvi izteikties par SIA Ieroči

Nu kā kur... Ja ar pareizo kāju no gultas izkāpts, un "normālais" pārdevējs trāpās.
Rīgas bodē vienreiz vairākas reizes prasīju:"Kas tā par šauteni?" Jo nevar taču tik tālu (aiz letes) saredzēt, kamēr pārdevējam uzdeva nervi un agresīvi atcirta:"Ko tu gribi?".
Es teicu, ka man veca šautene, gribu kaut ko pamainīt. Tā teikt-interesējos.
Diskusijās par munīciju, kalibriem, numuriem un tamlīdzīgiem sīkumiem arī labāk neieslīgt. Novilks līdz savam līmenim un sakaus ar pieredzi... Tā teikt, čehenes ir, ko tu vēl gribi? Es nesaku, ka tā ir visur, bet filiāļu ir daudz. Dažviet, laikam, vienīgā interese ir algas diena.
Slēpts
14.02.2018. 21:06
Tagad jau labi. Puslīdz esmu iemācījies nomētāt zinošo, maksātspējīgo klientu.
Varbūt tas ir interneta nopelns un tas ka sliktā slava varen ātri izplatās, varbūt gadi un bārda dara savu, bet tā, ka jāatvainojas pārdevējam par miera traucēšanu un iepriekš sagatavoti, rokā sažmiegti jātur visi papīri, lai neaiztriektu ratā- tā vairs nav nekur.