Šodien vārdadienu svin Lība, Emma, rītdien - Ineta, Inta, Intra
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ieroči

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 76 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 17.08.2018. 11:57

Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 00:49
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
15.02.2018. 23:55
...,pilnigi precīzi ,Ivar. man Tava nauda ir pilnīgi vienaldzīga.savukārt ap manu naudu notiek nerimstoša šūmēšanās., un vēl lecīgums klāt tiek pievilkts man.
...,būvē šautuvi, atver medīblietu veikalu. kaut zaļo pārzaļajām idejām pretestibu izrādi.pierādi ar darbiem to īstenību un pareizību mednieku lietā. citādi tikai nepārtraukta "kakāśana" virsū tiem ,kas kaut ko ir izdarījuši un dara plintes vīru labā.kaut kā tā.
Slēpts
16.02.2018. 00:15
Iedomājies - NESŪTA!!!

Vajag vienkārši salikt ķeksīšus visos lodziņos "vēlos saņemt jaunumus" un telefons pīkstēs bez apstājas ;)
Es būtu laimīgs, ja man neviens neko nesūtītu.
Slēpts
16.02.2018. 01:24
Igauņiem nevajag nekādus ķeksīšus - vnk piezvana un "palielās", tjipa man ir tagad arī tas, ja vajag varu piedāvāt par īpašu cenu.
Piezīme - pie "igauņa" iztērets naudas mazāk nekā pie "latvieša".
Slēpts
16.02.2018. 12:10

Aivars Bundzens
Vakardien, 23:55
...,pilnigi precīzi ,Ivar. man Tava nauda ir pilnīgi vienaldzīga.savukārt ap manu naudu notiek nerimstoša šūmēšanās., un vēl lecīgums klāt tiek pievilkts man.
...,būvē šautuvi, atver medīblietu veikalu. kaut zaļo pārzaļajām idejām pretestibu izrādi.pierādi ar darbiem to īstenību un pareizību mednieku lietā. citādi tikai nepārtraukta "kakāśana" virsū tiem ,kas kaut ko ir izdarījuši un dara plintes vīru labā.kaut kā tā.

1. Par lecīgumu- Tavu viedokli par mani savādāk neuztveru - un tāds tas paliks.
2. Par Tavu naudu praktiski visiem ir vienalga, līdz tam brīdim, kad tiek veiktas darbības, lai mēs TAVU kontu papildinātu likuma kārtībā.
3. Ja Latvijas uzņēmēju neinteresē Latvijā dzīvojoša iedzīvotāja naudas maks- tad tiešam esat altruisti. Es gan domāju, ka viss bizness Jums balstās uz vietējiem, diez vai pircēji no Eiropas vai citām valstīm ir Jūsu galvenie klienti.
4. Katrs dara savu- es neesmu uzņēmējs un nevēlos par tādu kļūt. Bet zināšanas un dzīves pieredze kā arī internets, man dod iespēju novērtēt, kur ieguldīt SAVU naudu un laiku, lai panāktu MAN PERSONĪGI izdevīgāko risinājumu.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 12:02
16.02.2018. 12:13
Pēteris Veidiņš, bet diemžēl Jūs tā arī neko konkrētu neuzrakstījāt kas, kur un kāpēc citur ir labāk nekā Latvijā! Kā gailis vistu kūtī izbļaustījāties un viss!
Pārlasot Jūsu komentus un replikas ir skaidrs viens, uztvere par un ap notiekošo Jums ir savdabīga, protams mēs visi neesam vienādi, savādāk jau būtu garlaicīgi dzīvot! :)
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 13:03
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
16.02.2018. 15:15
Paldies,Peterim.V. par patieso izklastu, man jau butu slinkums so garo patiesibu rakstit,tapec turu to pie sevis!:D
Slēpts
16.02.2018. 15:25
Gatis Bināts
Šodien, 12:13
Pēteris Veidiņš, bet diemžēl Jūs tā arī neko konkrētu neuzrakstījāt kas, kur un kāpēc citur ir labāk nekā Latvijā! Kā gailis vistu kūtī izbļaustījāties un viss!
Pārlasot Jūsu komentus un replikas ir skaidrs viens, uztvere par un ap notiekošo Jums ir savdabīga, protams mēs visi neesam vienādi, savādāk jau būtu garlaicīgi dzīvot! :)

Uztvere droši vien ka atšķirīga jo mēs esam biznesa (letes) dažādās pusēs. Un es vēl pat neesmu "pacēlis balsi" kur nu vēl bļaustījies.
Ja nepielec tad varu uzrakstīt mazliet tiešāk: paskatieties savos pierakstos, dati analīzei pietiekoši. HVZ, varbūt tagad ir kas mainījies...
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 12:02
17.02.2018. 13:59
Redzi lieta ir sekojoša, ja Jūs būtu līdzīgi domājošs un atrastos letes vienā pusē ar mums, tad lietas rādītos citā gaismā un arī būtu sapratne par notiekošo.
Patika komentārs no Aivara Bundzena, vislabāk visu saprot un zina tie, kas neko nedara, bet ir gatavi visus pamācīt kā jādara! :(
Biznesā ir tā pat kā politikā, rīt rūpnīcu nopērk jauns īpašnieks un sākas jauni laiki, pilnīgi visiem kas ar to bija saistīti!
Ir ļoti daudz piemēru kas un kāpēc ir mainījies, vai tagad notiek vai nenotiek kā agrāk...
Slēpts
17.02.2018. 18:21
Es nešūmētos ja man nepārmestu bļaustīšanos.
Kas Bināta kungam liedz pabeigt rakstīt to ko bija iesācis?
Gatis Bināts
...
Ir klients kurš ieroci saņēma pēc 1.5 gada, bet pie pasūtīšanas tika informēts, ka ātrāk par gadu nebūs!
Galvenokārt tas viss nav atkarīgs no mums, bet no sadarbības partneriem - ražotājiem.
Kā vienu no šādiem varu minēt jauno Swarovski DS optiku, kuras pasūtījām 2017. martā IWA izstādes laikā un saņēmām apgalvojumu, ka jūnijā jau būs taustāmas, protams uzradās arī gribētāji kas rezervēja, bet diemžēl pirmo saņemsim tikai nākošnedē

Kāpēc ar LV tirgotājiem piegādātāji atļaujas ta apieties?
Un nevajag rakstīt par īpašnieku maiņu - tas nekad nav bijis arguments līgumu nepildīšanai, jaunais īpašnieks vienmēr pērk uzņēmumu kopā ar saistībām ko uzņēmums iepriekš uzņēmies, piemeram piegādāt karabīni vai optiku.
Slēpts
17.02.2018. 18:24
Gatis Bināts
Šodien, 13:59
...
Ir ļoti daudz piemēru kas un kāpēc ir mainījies, vai tagad notiek vai nenotiek kā agrāk...

Var palūgt piemērus studijā? Nu lai nebūtu klaviatūras klabināšana pa tukšo.
VNK ja nav konkrētu piemēru bet tikai vispārīgi apgalvojumi no tirgotāja tad pircēju empātijas līmenis sasniedz grunti un sāk rakties vēl dziļāk.