Šodien vārdadienu svin Lība, Emma, rītdien - Ineta, Inta, Intra
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ieroči

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 76 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 17.08.2018. 11:57

Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-05-30 22:17
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
06.03.2018. 09:18
Man ir gan Tika ,gan CZ. Ja tagad būtu jāņem vēl viena no šīm plintēm par pilnu cenu ņemtu CZ. Kāpēc? Nezinu. Laikam tāpēc ,ka Tikai ap aizslēga galu pilns ar visādiem plastmasas štruntiem, aptveri ieskaitot. Laikam esmu vecmodīgs.:) Ar precizitāti abiem rīkiem vis apmēram vienādi.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 14:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
06.03.2018. 10:06
Es liktu sis 3. markas 1. maisa katram no vinam ir,kas labakaks vienam par otru!Mans subjektivais viedoklis,kas patik tikkam ir 60grad pagrieziena lenkis ,loti vienkarss aizslegs,labi slid un konstruktivi teiktu pats labakais no boltiem!Minusi-parak taisnas laides,sudigi gulas pleca,parak viegla,plastmasas laides nekvalitativas,aptveres plastmasas pazeminatas temp var viegli nolaust fiksejoso aptveres meliti,aizslegs viegli veras vala,taja momenta kad ierocis ir uzladets,viegli pakast patronu sniega sev pat nemanot un ja aizslegs mazliet pacelsies uzaugsu saviena nebus (parak miksta aizslega fiksacija)!Bet visa visuma tikka ir laba sautene!Savage 11-12modelis-plusi-Patik ka nav grobanas plastmasas,iznemot ja laide plastikata,labi gulas pleca,diezgan pasmagas,kas man patik,bet tikai vakar plecs sap :D,nav izveligs pret municiju,precizate laba,aizlegs pieladeta stavokli ir stingri nofiksets necelas tik viegli ka tikkai!Minusi pagr lenkis 90grad,vabut kadam tas trauce un spiezas pret optiku,bet man nekas no siem minusiem netrauce un nespiezas! aizslega radiala kustiba,varbut tas saistits ar 2zobu nosledzeju!Cz,patik laides ertas parocigas riekstkoka,vairak atgadina klasisku medibu ieroci,diezgan masivas !Minusi nepatik mauzera aizslegs stingrs,plastmasas aptvere,diezgan izveligs pret municiju,atklatais temeklis!Nu re normali Keca palagi man te sanakusi:D!
Slēpts
06.03.2018. 11:17
Ivo Grinbergs
Ivo Grinbergs
Šodien, 08:10
Kā ar tikkām? Maz dzirdams ka to ieliek vēlmju sarakstā pēdējā laikā
Manā uztverē Tikka nekad nav bijis labs ierocis. Kā ar cirvi iztēsts un neparocīgs. Tāds ekonomiskais variants, kad nevar atļauties neko labāku.
Tajā pašā laikā, protams, labāks par CZ vai Savage.

Nu nu, visi runā TIKKA trāpa. ;) Daudz ko esmu palietojis, pamēģinājis un redzējis, un atgriezies pie T3x , šajā cenu kategorijā neko pielikt ne atņemt. Taisnās laides ir priekšrocība nevis mīnus, tās "līkās" ir smukas tik plauktā, kad uzliec optiku saproti ka trūkst tieši tik daudz cik tā muguriņa laidei aiziet uz leju un bez Mārča tūning vaidziņa ir auzas. Ja par stobriem somu oriģinālais nav ne gramu sliktāks kā LotharWalther, ir man Tikka ar tādu ar, maza vilšanās drīzāk, vienkāršāk būtu bijis nopirkt citu T3 nekā gaidīt stobru. Somu ieročiem ir tik viens liels mīnus , nav jēdzīga izplatītāja , pats ar mēnesi atpakaļ vilku iekšā no Vollit.
P.s. Aizslēgs pārāk viegli veras vaļā.... jam nav ko teikt, nodrošinātam nav iespējams atvērt. Kādas ir iespējas ar pielādētu un nenodrošinātu ieroci pazaudēt patronu? Ja ievērosi visu kas jāievēro tad 0 . Pretējā gadījumā ilgi nav jāgaida raksts par kādu negadījumu kur mednieks J trāpījis pilsonim P .
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
06.03.2018. 11:33
Manai savagei12 ari ir taisna laide ka ari tikkai,bet ar tikku saut no rokas ir nozelojami(tas ir man),rokas kratas ka vibrators varbut, tapec ka viegla vai lidz svarojuma vaina nezinu,bet no atbalsta nav problemu!
Juris Orinskis
Juris Orinskis
Pēdējo reizi manīts 2020-05-14 14:40
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: No 1981.g.ar papīriem
Aprīkojums: pietiekams
Medību trofejas: 5
06.03.2018. 11:56
CZ bieži ir redzētas problēmas ar aptveres padevi un pārlādēšanu. Stobri viņai ir samērā labi.
Tikkai aizslēgs strādā vieglāk un civilizētāk. Īpaši jau Tactical variantos. Tikkas stobri ciešami šauj ar plašāka sortimenta patronām, kā Steyr-Mannlicher. Plastmasas aptverēm nekas salā nelūst ne Tikkai, ne Manliherim. Accuracy International metāla aptvere jau ir itkā gatavota droša un divreiz smagāka. Pie aizslēga pāriet no divrindu uz vienu rindu labākai patronas aizķeršanai ar aizslēgu, bet Mannicher plastmasas divrindu aptvere arī nav pievīlusi. Tikkas vienrindu plastmasas aptveres ir drošas lietošanā un pārlādēšanā. Aizķeršanās var rasties vienīgi paša mednieka stresainas aizslēga raustīšanas rezultātā, kad neatvelk aizslēgu atpakaļ līdz galam, bet pusceļā atvilktu grūž ciet.
Tikkai ir pilns internets ar komplektējošām tūnēšanas detaļām. Neviens netraucē vieglo plastmasas laidi nomainīt uz jebkādu citu.
Juris Orinskis
Juris Orinskis
Pēdējo reizi manīts 2020-05-14 14:40
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: No 1981.g.ar papīriem
Aprīkojums: pietiekams
Medību trofejas: 5
06.03.2018. 12:02
Savage amerikāņu ausīm ir kāda vērtība. Eiropā viņa viena no prastākajām un grabošākajām. Šaušana jau, protams, visām atkarīga tikai no blīves plintes aizmugurē.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
06.03.2018. 12:25
Protams,juri ka var ari nomainit citu laidi,to pasu GRS kaut vai ,bet kada beigas bus tikkas cena varbut tomer ,tad panemt ko citu???
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
06.03.2018. 12:27
Nu manai savagei nekas negrab varbut axiem grab stock varianta
Slēpts
06.03.2018. 18:49
Nu, testējām te švāģera Savage 14 Euro Classic - nekas nekur negrab. Šauj labā blīvumā ar visu ko dod pretīm (atšķirībā no manas CZ, kas ir izvēlīgāka), accu trigger kad pierod ir ļoti OK. Katrā ziņā - palika labs iepaids par to plinti.
Slēpts
06.03.2018. 19:00
Nekas nav sūdīgāks kā divpakāju nospiediens. Man tag Howai tāds un sevidžam skatos arī tāds pats. Tu nekad nevari nokontrolēt nospiedienu, jo tas garais gājiens visu jebī.