Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Beretta BRX1

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 17.04.2023. 20:45

Jurģis Siliņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-27 20:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: kopš mana cilts parādijās uz plakanzemes
Medību trofejas: 1
28.07.2022. 08:10
Strasserim tā cena nejēgā uzpūsta!Intaram tāds bija/ir neko labu nesaka :)!
Ivo Grinbergs
Ivo Grinbergs
Pēdējo reizi manīts 2022-12-09 19:52
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava, Rīga
Medību stāžs: kopš 1988
Aprīkojums: Browning BAR .30-06, Fabarm Lion H35 Titan 12 ga, Mannlicher ProHunter .223 Rem
Suņi: taksis
Medību trofejas: 2
28.07.2022. 08:29
grib iegādāties Mersi par Opeļa cenu

es tomēr nedaudz pārfrāzēšu - tauta grib saprast, kāds būs ieguvums, samaksājot vairāk par mersi. Jo bieži vien sanāk tā, ka faktiski pārmaksājam tikai un vienīgi par zīmolu.
Vārdu sakot - vienam ir svarīgs zīmols, savukārt citam funkcionalitāte un lietošanas ērtums. Lai nopirktu Blaser ar Zeiss stiklu, lielu gudrību nevajag.
Bet tajā pašā laikā var paņemt pašu lētāko Tikku, noīsināt stobru līdz ērtam garumam, ielikt GRS laidē un aprīkot ar labu klusinātāju un Vector stiklu - sanāks super ērts un precīzs. ierocis. Tiesa gan - gala cena tāpat pie 3k nostāsies, bet tie tomēr nebūs 6-7k.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
28.07.2022. 17:35
Strasserim tā cena nejēgā uzpūsta!

Prieks dzirdēt komentārus no ieroču "speciālistiem"!
Jurģis Siliņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-27 20:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: kopš mana cilts parādijās uz plakanzemes
Medību trofejas: 1
28.07.2022. 18:01
Tas ir kā pie zobārstiem,pie vecā kaluma meistariem plombas turās,pie jaunajiem,ne ilgak par 2.gadi turās...:D
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 10:38
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 4
28.07.2022. 21:47
grib iegādāties Mersi par Opeļa cenu

Mersis cilvēku pasaulē ir tas pats, kas staltbriedim ragi: merša īpašniekam ir lielākas izredzes savā autiņā (un pēc tam gultiņā) ievilkt kādu jaunkundzi, nekā Opeļa braucējam. Bet kā tad ir ar plintēm - vai uz tām dārgajām zvēri paši skrien no meža ārā un lec virsū? :D
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
28.07.2022. 23:32
Bet kā tad ir ar plintēm - vai uz tām dārgajām zvēri paši skrien no meža ārā un lec virsū?

Bet vai tad tā nav???!!!
Jurģis Siliņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-27 20:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: kopš mana cilts parādijās uz plakanzemes
Medību trofejas: 1
29.07.2022. 10:59
Parasti tiem,ir zaļais desmitnieks,kā likums :)
Slēpts
31.07.2022. 11:08
Mersi var izbaudīt braucot. Ieroci? Nezvai tas sarezģitais inženieru veikums būs jūtams lietojot. Tik cik pats zināsi, ka meistari pacentusies salikt daudz detaļu kopā un tas viss strādā, protams par veikumu ir jānoskalda kapostiņš ;)
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 11:27
Lietotāja statuss: Guru
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
23.08.2022. 15:44
Tādas man pārdomas. Kādas Jūsu domas?

Nu, ja par pārdomām iet runa, tad pārdomas pēc tam, kad šāgada IWA izdevās šo to aptaustīt.
Beretta BRX1 pēc koncepcijas atgādina Blaser – aizslēgs pārvietojas pa pamatnes kārbas virsu, bet tēmēklis stiprinās uz stobra pagarinājuma sliedes. Aptvere gan izņemama, klasiska un normāla. Kopumā izpildījums likās tāds plastmasīgi lokans – plastikāta laide, mēlītes mehānisma korpuss izņemams un arī no plastikāta, zvalstīgs aizslēgs, kas tīko durties sejā, smags drošinātājs. Tomē aizslēgs pārvietojās viegli, un arī tā prastā plastikāta laide pēc taustes nelikās ne vainas.
Haenel NXT personīgi simpatizēja labāk. Stipri vairāk līdzinājās klasiskajai karabīnei un kaut kā solīdāk nostrādāts, kaut arī ar finiera laidi. Aptvere un mēlītes skava no plastmasas. Aizslēgs pārvietojās viegli un simpātiski, bez zvalstīšanās, tikai beigās rokturis bija jāpaspiež mazliet smagāk uz priekšu (tāpēc ka šajā brīdī uzvelkas belzenis). Par 12” tvistu – gan jau tāpēc, ka stobrs paredzēts vieglāku un īsāku bezsvina ložu šaušanai. Trīspozīciju belzeņa nolaišanas sviriņu aizslēga aizmugurē likās jocīgi darbināt, bet nekā tāda, pie kā nevarētu pierast.
Steel Action arī bija ļoti simpātisks un solīdi nostrādāts, vienīgi laide personīgi kaut kā negribēja krist plecā. Arī pildspalvas spiedpogas tipa belzeņa uzvilcējs ne visiem varētu patikt.
Savage Impulse sagādāja vilšanos. Vismaz tas eksemplārs, kas izstādē trāpījās rokās. Aizslēgs smags, pārvietojas nelīdzeni un žļerkstot. Ja cena pietuvojas 2K (tas ir Vācijā), tas kaut kā neizsauc pārāk lielu entuziasmu. No plusiem – pilnā Picatinny planka un masīvs izpildījums, aizslēga rokturi var sagrābt tā kārtīgi. Mans domāt, ja ir vēlme pēc tamlīdzīga aizslēga, tad tikpat labi var jau sākt skatīties uz vācu Heym SR30, bet tādu Latvijā diez vai tagad atradīsi.
Slēpts
24.08.2022. 22:49
Tas 12 twist un bezsvins īsti neiet kopā. Man pašam ir šautene ar tādu, jā šauj 150-168gr, bet ar 10 tvistu šauj pat labāk. Un ar 10 var šaut garās AL lodes, kas no 12 nelido, vai sāk vākties tikai šaujot ar ļoti lielu ātrumu. Latvijā neesmu sastapis 120-130gr bezsvina lodes, ko iecienījuši UK.