Šodien vārdadienu svin Mirta, Ziedīte, rītdien - Marģers, Anastasija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Nevareju kluset!!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 24 lietotāji. Komentāru skaits 5. Pēdējais viedoklis 07.10.2008. 16:05
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-06-30 11:07
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 32
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
02.10.2008. 14:58
Jūsuprāt Dzintar tā ir norma un par nejēdzībām runāt nevajag? Man personīgi ir vienalga kāda tautība un kādā mēlē lamājas, bet visam ir robežas. Protams maz ir absolūti tīru un pareizu mednieku un nemaz nevajag tādiem būt, bet medībās visam ir sava kārtība, kad un ko var. Būšu godīgs un tekšu, ka arī es labprāt ieņemu mēriņu, bet es to cenšos darīt tā, lai apkārtējiem nebūtu no manis diskomforts un, lai kaimiņu tantes nākamajā dienā man aiz muguras smīkņādamas nesačukstētos. Un vizbeidzot par trofeju apstrādi, vai tā ir norma ja vecis pālī ar cirvi iemauc brieža trofejai- mēģini sevi iedomāties veiksmīgā mednieka vietā?!
Jānis Pakalns
Jānis Pakalns
Pēdējo reizi manīts 2018-09-18 15:19
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
02.10.2008. 15:18
Dzintar, Dzintar! :( Ja tu raksti visu to, ko tu dari un tā ir arī īstenībā, tad lai tevi pavada veiksme cīnoties pašam ar savu baļķi. Labāk pārdomā Vernera teikto. 100% viņam piekrītu!
Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2023-02-08 20:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
02.10.2008. 17:25
Dzintar,nu nevajag vienmēr par visiem pārējiem spriest pēc sevis! Bet ja Tu pats tomēr tāds neesi,tad nav saprotams,kādēļ ar tādu azartu aizstāvi lopiskumu medībās un uzbur to māksliniecisko ainu ar savu baļķi ...
Ja vēlies,vari teikt ka gribu būt taisnāks par zirgaloku,bet es nedzeru vispār un uzskatu,ka ieroči un alkohols ir divas nesavienojamas lietas. Vienalga kur un kad - medībās,ZS mācībās,strādājot policijā / apsardzē,jeb nēsājot personīgo ieroci.
Tieši tādu,kā šajos videofragmentos "biedru" un viņu uzvedības dēļ,par savu es saucu no mājām attālu,nevis tuvāko kolektīvu ...
Dzintars Gūtmanis
Pēdējo reizi manīts 2008-10-02 21:05
Lietotāja statuss: Vērotājs
02.10.2008. 21:03
Es pilnīgi nevienu neaistāvu.Esu piedalijies gan smalkajās kungu,gan vienkāršās lauku medībās un tās trakās nejēdzības jeb cirks ir redzēts visur.Cits zolīdais kungs ar smalko spico blakus stāvot ir bīstamāks par iedzērušu lauku veci,bet ne pa to ir stāsts.Protams stulbi ir likt tādus rulīšus, bildītes,bet vēl stulbāk ir vis skaļāk baurot,stučīt,mācīt citus,ja paši,šajā pašā forumā,izlielamies ar saviemj varoņdarbiem,un ir skumji ,ka paši rokamies,meklējam kašķi citos,bet paši esm tādi nu,kādi esam.(Pilnīgi nekā personīga,nevienu negribēju aizskart,izteicu tik savu viedokli)
Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-06-30 11:07
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 32
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
07.10.2008. 16:05
Kā lai nerunā ja atkal savārīti medībās skaļi s... un šoreiz Daugavpils pusē. Atkal mednieku nīdējiem un "zaļajiem" ir iemesls medniekus RAKT. Tad labāk to daram paši savās rindās un pirms, kas ir noticis. Mēs paši dodam visādām gnīdām iemeslu muldēt, smīkņāt, tīksmināties!