Šodien vārdadienu svin Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija, rītdien - Marlēna, Ilvija, Ziedone
toptitle

Medību trofejas - RSL Matroškas darbs nemainīgs.... nu jau 8-stoņus gadus.

Pievienoja Aigars Remess. Skatīts 6926 reizes.
Matroška, skaisti, mastā atrada rukšus un ar savas meitas palīdzību "aizgādāja" līdz mednieku līnijai. Misējās ar šāvieniem medniekam, uz kuru suņi izdzina ruksi.....un sākās ārpusmasta pasākums, ko sauc par mežacūkas medībām ar pieiešanu, izmantojot, laiku šķirnes suni.Kaut arī pats neraidīju noslēdzošo šāvienu, 3-reiz pietuvoties jaunaudzēs 20-30 metru attālumā no suņa aprietā rukša, un vienreiz raidīt šāvienu ir neaprakstāma bauda.Noslēdzošo šāvienu raidīja medību kolēģis, kurš vadījās pēc suņu riešanas un atradās pareizā vietā, kad manis, nedaudz savainotais, ruksis šķērsoja, netālu esošo, meža ceļu.
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Ernests Pūriņš2016-12-21 02:39

Kā izpaudās tas skaistums?
Par to baudu arī labs... es vēl klāt pieliktu tādus vārdus kā kāvu vai nokāvu, tas tomēr paspilgtina piedzīvoto emociju gammu...

Un jā, tos komatus gan vajadzētu lietot nepārspīlējot, savādāk grūti lasīt.

Gatis Lazdins2016-12-21 06:52

jau aizmirsts dzīvnieks:'-(

Aigars Remess2016-12-21 08:03

Ernest - esi kadreiz mēģinajis JAUNAUDZĒ pieiet klāt suņa aprietam ruksim?

Ernests Pūriņš2016-12-21 10:22

Esmu gan, arī lielā tumsā... drosmi man neatņemt :D :D :D

Henrijs Rozenkopfs2016-12-21 22:15

"20-30 metru attālumā no suņa aprietā rukša, un vienreiz raidīt šāvienu ir neaprakstāma bauda."
Īsta gļēvuļa un psihopāta pazīmes. Kas par nožēlojamu vīrieša parodiju! Bet vismaz respeks, ka godīgi atzīsties, jo vēl gļēvāki un nožēlojamāki ir tie, kuri savas psihopātiskās tieksmes pēc baudas mēģina nomaskēt ar kādiem īpašiem "cēlajiem" nolūkiem, piemēram, "glābjot vidi", utt...

Rūdolfs Prauliņš2016-12-22 05:11

Tev tak ,Henrij, ir zaļbarība galvā.

Aigars Remess2016-12-22 11:53

Varētu pieiet arī ar fotoaparātu.....un šāviena vietā rukša bilde, bet kamēr man ir medību suņi, tikai ar plinti un šāvienu.Tas ir vienīgais veids kā suņus uzturēt formā.

Henrijs Rozenkopfs2016-12-22 15:36

Laba doma, Aigar! Varētu saglabāt tās pašas aktivitātes, bet bez kaitēšanas sev un citiem. Arī hiperaktīvam sunim var atrast enerģijas izlādēšanas alternatīvu.
Skatos, iepriekšējo bildi izdzēsuši! Administrators būs sadzirdējis "kruto veču" gaudas. Laikam administratoram pašam arī neēti palika no tā, kāds ir "mednieku" emocionālās izaugsmes un inteliģences līmenis. Bet nu nav nekāds brīnums - īstus gļēvuļus vienmēr ir ļoti viegli aizvainot, ļoti ātri sāk "pinkšķēt", un tad bēg ko kājas nes, atpakaļ neskatīdamies. Bet, nu, par cik tas gļēvuļu bariņš mani uzrunāja, un nedaudz "pasprēgāja", tad pievienošu tai "brašuļu" bandai atbildi nākošajā komentārā. Laikam izlasīs, nobīsies, kaut ko nesakarīgu, neapmierināti "noburkšķēs" (ar pišanām, sišanām, slānīšanām, utt), kāds cēlo cīnītāju patēlos...un tad aizlaidīsies.

Henrijs Rozenkopfs2016-12-22 15:39

Atbilde uz dzēstās bildes komentāriem:

Kā man patīk, kad apstiprina manis teikto, un paši to nemaz nenojauš :) Paldies, bija ļoti patīkami!
Ekstrēma stulbuma apstiprinājums: "Tu, tirliņ, labāk ēd tās savas skujas, uzkod smiltis...Henrij! Augu valsts barība arī ir dzīva, kā jūs to varat bendēt, viņiem arī sāp. Un mušas, peles un citi insekti arī Jums ir laikam vairumā, jo tie taču arī ir dzīvi."
Ir apm. 20 000 (400 000 dažādu šķirņu) dažādu augu sugu ar ēdamām daļām, no kurām apm 200 tiek komerciāli izplatīti, no kuriem tikai 20 - 30 ir tradicionāli pieņemts lietot uzturā. Īpaši debīli radījumi pat tos nespēj saskatīt (laikam līķa gabals deguna priekšā ir visu "aizmiglojis")
"Centrālā nervu sistēma", "insektu siets", "vēl kāda iespēja, atskaitot nogalināšanu", - nav dzirdēts?
"un nelien tur, kur apgrozās īsti veči! ...mums vismaz vēl ir vīrišķīgs atribūts tur kur tam jābūt. šī portāla administrācija laikam jau sen ir aizgājusi no darba."
Jūtos tiešām pagodināts - paši sev nemanot apstiprina, ka bez stroķa vairs nejūtās "krutie veči", un sāk "pinkšēt", ka administrators nepalīdz. Nabadziņi, apbižotie, otram lodi pierē gatavi laist, bet paši raud, kad ar trāpīgu vārdu pa "pieri" dabū. Malači, "krutie veči". Viens ņuņņa pat satraucies, cenšās attaisnot dzīvnieka slepkavību ar to, ka nabaga "burkāniņam" sāpēs, pārbijies no istabā iekļuvuša insekta. Tā saucās "vainas sajūtas psiholoģiskā projekcija".
"Šito laikam jaunībā ir stipri klopējuši, kaut ko nopietnu no tiem bēniņiem ir izdauzījuši...Man liekas tevi vajag ietīt mitrā teļa ādā un pārpist pa jaunam, kas tur nebij ar pirmo sanācis."
Tipiska primitīvu deģenerātu domāšana ar izteikti zemu emocionālās inteliģences līmeni - savas inteliģences trūkumu un mazvērtību cenšās kompensēt ar primārām asociācijām par sišanu un pišanu.
Pluss Rūdolfam par vēsu prātu un humora izjūtu! Acīmredzot kādam viss "krutā veča" statuss nav "sabāzts tikai stroķī", un tāpēc nejūtās apdraudēts.
Māri, tāds neizdevies humora mēģinājums, bet, runājot nopietni, tu ēd to pašu augu valsts uzturu ko es, tikai filtrēdams to caur citu ķermeņiem, kombinācijā ar šī ķermeņa līķi, kurš tevī pūdams laika gaitā radīs tev daudz nopietnu slimību (netikai vēzi, sirds un asinsvadu slimības). Dzīvnieka ķermenis pats par sevi neko no mums nepieciešamajām uzturvielām neražo. "Filtrējot" barības vielas caur otra ķermeni, mēs tās saņem mazvērtīgas. Tāpāc arī vidēji, vegāni ir visveselīgākā cilvēku grupa, salīdzinājumā ar pārējiem.
Pluss Gatim par sarunas novirzi civilizētā, inteliģentā virzienā.
":)kurā morgā tu pastiprināji savas dietologa vērtīgās zināšanas,skolotāja vārdu iedod?"
Tas "morgs" saucās "informācijas laikmets", un tajā šobrīd atrodies arī tu. Tikai tajā atrodoties iegūsi saturu atbilstoši savai emocionālajai orientācijai. Deģenerēti psihopāti foķēsies pie noslepkavota, asiņaina līķa, kaifodami savās neaprakstāmajās emocijās, sapņodami par sišanu un pišanu...kamēr progresīvi primāti mēģinās izmantot šo iespēju un sevi pilnveidot.
Informācijas avoti un sabiedrības izglītotāji: Dr. Neal Barnard, Dr. Michael Greger, Dr. Caldwell Esselstyn, Dr. John McDougall, Dr. T Colin Campbell, Dr. Michael Claper...Nutritionfacts.org, "Forks over Knives", "The China Study", PubMed.gov (lielākā medicīnas bibliotēka pasaulē). Pieminēt vēl varētu, ka WHO (pasaules veselības organizācija) otra miesas ēšanu ir ievietojusi sarakstā pie 1 un 2 grupas kancerogēnajām vielām. Kā arī to, ka pasaulē lielākā uzturzinātnieku asociācija ADA atzīst sabalansētu augu valsts uzturu par pilnvērtīgu visām vecuma grupām. Putnu menstruācijas (olas) ir aizliekts ar likumu reklamēt kā "safe und healthy" (USDA), un, Food and Nutrition Board Institute of Medicine of the National Academies dietary reference intakes for trans fatty acids ir 0. Par zivīm šobrīd paklusēšu, lai galviņas "neuzsprāgtu"...jā, tās ir vistoksiskākās.

Slēpts2016-12-22 16:39

Henrij R.
Saprotu ,ka esi vegāns.
Viens jautājums. Vai tad vegānu portālu nav??
Ko Tu šeit meklē?????
Tev ir kādi mazvērtības kompleksi vai citas problēmas- vajag pašapliecināties?
p.s es gan labprāt saņemtu atbildi uz vienu jautājumu, vai tiešām savā dzīvē vairāk nelieto neko no ādas?
Ne apģērbā, ne apavos? Arī taksi sūti projām ja tam ir ādas salons? Un naudasmaks a protams ir no lina?

Ilmārs Punka2016-12-22 18:03

viņš te vispār reģistrējies no 21.12.2016. lai varētu, te medniekus kaitināt. apskatot draugiem.lv profilu vien tik rej par dzīvnieku aizstāvēšanu.

Gatis Lazdins2016-12-22 18:32

Henrija kungs:) izlasi pats savu draugiem.lv profilu,tu tak esi slims:)žēl tavus vecākus.un tīri fiziski arī izskaties stipri samocīts.met mieru tam un aizej kkur paēd kārtīgas vakariņas no labas gaļas,izdzer simtu gr. Konjaka un no rīta redzēsi kas par dzīves prieku būs! Varbūt pat nevajadzēs ādā tīt:)

Henrijs Rozenkopfs2016-12-22 19:53

Ivaram:
Arī vegānu portālos nāk pārliecināti nevagāni uzsākt diskusijas. Nostāja tiek paskaidrota un pamatota. Arī kritikā ir jāieklausās un jāiedziļinās.
Ko meklēju? Iemetu "sēklu bumbu" - varbūt kaut kas izaugs kādā no "smadzeņu podiem". "Īstajiem večiem" taču nevajadzētu sagādāt smagas problēmas loģiski pamatot savu nostāju - vēljovairāk nodefinēt to, ko tad saprot ar terminu "īstais vecis". Jo nogalināt bez nepieciešamības, vienkārši dēļ kaifa - jebkurš psihiski normāls cilvēks saprot, ka tā ir gļēvuļa, un morāli vājas personas rīcība. Jebkuram Latvietim gribētos mazāk šādu īpašību Latvijā, ne tā? "Īstie veči" parasti aktīvi nostājās pret netaisnīgumu.
Attiecībā uz jautājumu. Vegānisma definīcija ir šāda: "vegānisms ir dzīvesveids kurš tiecas izslēgt, cik vien tas iespējams un realizējams, visa veida ekspluatēšanu, un nežēlību pret, dzīvniekiem dēļ pārtikas, drēbēm, vai jebkuram citam nolūkam." Izklausās pēc civilizētu un cilvēcīgiem principiem. Tas nozīmē, ka, ja ir iespējas izvēlēties iegādāties produktu, kas mazina ciešanas - tas tiek arī darīts...un, ja kļūstot par vegānu jau ir ādas izstrādājumi, tad tas nenozīmē, ka tos nepieciešams uzreiz likvidēt - tos var novalkāt, un iegādājoties jaunus tiks izdarīta jauna izvēle. Mūzdienās nav problēmu iegādāties alternatīvus materiālus ādas izstrādājumu aizvietošanai. Pat specifiskos apģērbus, kā, piemēram, safety boots un chainsaw boots, var iegādāties no mākslīgās ādas - "ethicalwares.com" Vienīgais vecais, nenovelkātais ādas izstrādājums, kurš vēl saglabājies, ir metinātāja cimdi, kurus arī, pie nomaiņas droši vien varēs iegādāties no cita materiāla. Tač ugunsdzēsēji degošās mājās skrien noteikti, ka ne ādās tērpti, bet gan modernos, ugunsizturīgos, vieglos materiālos. Un nē, tam nav nekāda sakara ar vegānismu - nesēsties taksī ar ādas sēdekļiem.
Manu ielīšanu "ne tur kur vajag" vari iztēloties tā. Iedomājies, ka tu esi uzzinājis ko tādu, ko citi vēl nezin...un tas, ko viņi nezin, var radīt draudus to cilvēku, viņu bērnu, un tavu bērnu veselībai, un pat eksistencei. Tu mēģināsi to nezināmo padarīt zināmu, vai arī klusēsi, jo baidīsies, ka tevi var pārprast? Ietaipē meklētājā cowspiracy.com/facts un noskaties (sapratīsi par ko runāju)...tas pat ir daudz nopietnāk, kā tikai vienkārši "veselība", "līdzjūtība", vai "cilvēcība"...cilvēku stulbums un ignorance to visu jau ir novedis līdz "eksistence". Īsti "veči" tādas lietas uzzinot, sāk rīkoties - un rīkošanos viņi uzsāk ar sevis mainīšanu, un adoptēšanos jaunai situācijai. Ceru, ka šeit arī ir īsti "veči". Protams, ka mūsdienu sabiedrībā nospiedošā vairākumā dominē stulbi gļēvuļi, kuri par katru cenu cenšās nospiest otru zem sava nožēlojamā līmeņa, tāpēc cerības neloloju.
PS. Paldies, Ivar, par kautcik cilvēcīgo komentāru un domu gaitu - tas tik tiešām bija patīkams pārsteigums, kuru negaidīju.

Henrijs Rozenkopfs2016-12-22 20:09

Gatim.
Paārstē labāk savas pidarasa novirzes, "mitrā ādiņa", tad nebūs par "pārpišanām" un "tīšanām" jāsapņo. Laikam ar konjaka palīdzību būsi izčurājis savas smadzeņu paliekas, un pēdējo ceribu un atlabšanu. Ja nezināji, tad līķu holesterīns arī aizštopē smalkos asinsvadiņus veselīgai smadzeņu darbībai, netikai alkohols. Tas ir arī iemesls cilvēces smadzeņu apjoma zudumam pēdējo 200 000 gadu laikā (tenis bumbas lielumā). Cilvēku "evolūcijas" fakts.

Henrijs Rozenkopfs2016-12-22 20:11

Ilmāram.
Ar "suņa" smadzenēm, suņa uztvere.

Slēpts2016-12-22 20:20

Un te ieradās Pasaules glābējs...

Antons Vuclavs2016-12-22 20:31

man gan garšo gaļa un pat ļoti, to nevar izmainīt vienam salāti, vienam gaļa, tas ka cilvēks nevar pieņemt otra cilvēka hobiju vai dzīvesveidu ir paša cilvēka problēma. Manis pēc cilvēks var būt zaļš, zils, rozā vai melns, bet uzspiest savu taisnīgu ka vienīgo un patieso ir pretdabiski jebkuram racionāli domājošam indivīdam.

Slēpts2016-12-22 20:38

Ješ voda, pej voda, sratj ne budeš nikogda

Gatis Lazdins2016-12-22 20:47

Tā kas tavā kāmja saprašanā ir atlabšana ir pilnīga degradācija.visa tava klaigāšana šeit ir tipiska alkaholiķa un narkomāna rāpšanās no savas samīztās bedres cerībā uz labāku vietu aizsaulē

Slēpts2016-12-22 21:04

Henrij,
Bet vai mūsu platuma grādos cilvēki būtu spējuši izdzīvot bez gaļas piena, ādām? Āfrikā droši vien bez problēmām- silti, no saules augļos daudz cukura, lielisks enerģijas avots. Un dabā zvēri arī dalās, ir zālēdāji un plēsēji. Cilvēki no seniem laikiem šajos platuma grādos ir bijuši plēsēji, ja kāds grib kļūt par zālēdāju- Āfrikā vietas daudz:)

Jānis Buks2016-12-22 21:23

Rūpīgi izlasīju visus komentārus un, lai gan sākumā likās, ka bezjēdzīgi iesaistīties diskusijā, tomēr viedokli paudīšu:
1. Apbrīnoju cik necenzēti var publiski paust savu viedokli cilvēks, kurš, pēc komentāriem spriežot, ir diezgan daudz lasījis un nav gluži ar dažu klašu izglītību. Tas vien liecina par šīs personas, konkrēti Rozenkopfa k-ga., izglītības un kultūras līmeni.
2. Ievietojot konkrēto foto ar aprakstu, jebkuram normāli domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka mednieki ir rīkojušies, ievērojot medību ētikas normas, un mežā nav atstājuši savainotu dzīvnieku.
3. Diemžēl cilvēks ar savu darbību ir tik lielā mērā ietekmējis dabiskās ekosistēmas, ka medības daudzviet pasaulē ir vienīgais veids kā regulēt savvaļas dzīvnieku populācijas, lai tās nesamērīgi nepalielinātos, pretējā gadījumā dzīvnieku skaits sasniegtu tādus apmērus, ka arī vegāniem un līdzīgi domājošiem tie sāktu traucēt, un tad viedoklis mainītos radikāli. Varbūt triviāli, bet kāda attieksme vegāniem ir pret grauzējiem, kaut vai, piemēram, tādiem jaukiem dzīvniekiem kā žurkas, kas arī ir dzīvas radības. Neticu, ka vegāni būtu ar mieru mitināties kopā ar šiem kustoņiem, un neticu, ka vegāni dzīvē nav nogalinājuši nevienu žurku vai peli. Bet', piemēram, ķīnieši žurkas ēd, tātad metami pār to pašu kārti pār kuru tiek mesta šī portāla mērķauditorija.
4. Runājot par gaļas nelietošanu uzturā, diemžēl cilvēka organisms evolūcijas gaitā ir attīstijies tā, ka tam, lai normāli funkcionētu, ir nepieciešamas gaļā esošās aminoskābes, un tās organisms var uzņemt, lietojot uzturā gaļu. Cilvēks NAV zālēdājs, bet visēdājs, un ilgstoši bez gaļas iztikt nevar.
5. Runājot par dzīvnieku valsts produktu nelietošanu sadzīvē, diemžēl ar šo "žestu" vegāni un līdzīgie dzīvnieku un augu valstij (dabai kopumā) rada daudz lielāku ļaunumu, nekā šos produktus lietojot, jo, lai saražotu sintētiskos materiālus ekosistēmā tiek iepludināts pirmkārt daudz dažādu piesārņojošu vielu, otrkārt tiek veicināts siltumnīcas efekts, tādejādi nodarot milzīgu ļaunumu dzīvajai dabai. Turklāt šie sintētiskie materiāli, atšķirībā no dabiskas izcelsmes materiāliem, nesadalās, bet tos iznīcinot vai reciklējot, atkal tiek piesārņota daba, tātad tai - gan dzīvajai, gan nedzīvajai, nodarīts kaitējums.
6. Rakstot komentārus, tomēr cienīsim viens otru, un viedokli paudīsim korekti, iztiekot bez personiskiem, aizskarošiem epitetiem.
Lai jauki Ziemassvētki!

Ilmārs Punka2016-12-22 21:36

nu nekas, ar suņa smadzenēm būšu gudrāks par tevi.

Arnis Zariņš2016-12-23 22:24

"Tipiska primitīvu deģenerātu domāšana ar izteikti zemu emocionālās inteliģences līmeni - savas inteliģences trūkumu un mazvērtību cenšās kompensēt ar primārām asociācijām par sišanu un pišanu."
Tu, Henrij, sauc mūs medniekus par deģenerētiem primātiem, bet patiesībā, ja cilvēki vēl joprojām skraidītu apkārt ar akmens cirvjiem un pārtiktu no tā ko var nosist, nebūtu pamata runāt par mūsdienu top problēmām - globālā sasilšana, iznīcinoša karadarbība, piesārņojums, ekosistēmas izjaukšana...... Līdz šim var secināt, jo vairāk attīstās civilizācija, jo tuvāk ir civilizācijas un pasaules gals...lūk tas ir lielākais mūsdienu ļaunums un postošākais spēks. Tas, ka kāds kādu nogalina un apēd kopējai populācijai un eksistencei nekādu ļaunumu nenodara!

Aivars Skudra2016-12-23 22:53

Henrijs ir jautrs pipars :-D!!!

Slēpts2016-12-24 05:32

Sākot ar Henrija kunga ierakstiem adminiem vajadzētu dzēst ierakstus, jo nav arī no mūsu puses viss ok, tas jasaprot mums ir! Par bildi un aprakstu, tas ir sīkums, kā man bija 2 ned apakaļ, kad mans LV dzinējs nokausēja cūku, kura bija ievainota, pēc brūces spriežot, ne vairāk kā nedēļa, piegāju ar garminu, pēc pus h, jo ātrāk netikām, bija aidzinis 5 kv tālāk, kad gāju klāt eglītēs, suns palika drošs un arī pieskrēja, tad cūka metās ārā, mans Dzinējs momentā pasprāga malā, cūka man tiešā tēmējumā virsū, es raidīju 2 šāvienus pa pieri, 2m man pie kājam nokrita, vot tas ir suns savā 6. gadā kad zin ka japaskrien malā, lai es varētu pabeigt viņa varoņdarbus, mums ir kolektīvā laikas, bet tādas lietas kā mans Dzinējs nemāk.

Līdzīgas trofejas

Mežacūka
Mežacūka
Views 310
kuilis
kuilis
Comments 3 Views 11595
cūciņa
cūciņa
Comments 8 Views 13460
Kuilis.
Kuilis.
Comments 1 Views 9942
meža cūka
meža cūka
Comments 2 Views 8573
Pirmais. 150 kg.
Pirmais. 150 kg.
Comments 3 Views 13571