Šodien vārdadienu svin Sniedze, Meta, rītdien - Raita, Jogita, Evija
toptitle

Medību trofejas - Līgo svētku āzītis #ATBALSTAMGUNITU

Līgo svētku āzītis #ATBALSTAMGUNITU
Līgo svētku āzītis. Jauniņš, un it kā perspektīvs, bet nomedīts, jo nabaga āzītis bija klibs un populācijā bija ļoti daudz spēcīgu un skaistu āžu.
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Edgars Gerskovics2016-12-23 19:03

Un ar ko te lepoties.Jābūt morālam kropilim,lai ar ko tādu lielītos

Krišjānis Bērtulis2016-12-23 19:52

Paldies par komplimentu. Atbildot uz Jūsu komentāru varu teikt, ka cik dumjam jābūt cilvēkam, lai reģistrētos portālā, kurš paredzēts medniekiem un ielietu vēl šajā mucā krietnu dozi darvas apsaukājoties un izgāžot savu verbālo caureju.
Diemžēl es neesmu morāls kroplis. Jūs mīļais cilvēk esat sabiedrības deģenerāts, kuram trūkst elementāras pieklājības principi.

Kaspars Vimba2016-12-23 19:58

Krišjāni, apsveicu ar trofeju!
p.s. atsauksmes par G. kungu..:)

Ja tāds debīliķis kā tu mani palielītu, tad man būtu jāsadeg no kauna. Paldies Dievam, nolamāji, tātad ar mani viss kārtībā. Man ir baigais kaifs, kad idioti pļūta zīdaiņu zaļo aiz bezspēcības!(dance) Reti stulbs vecis tu esi - paskaties uz saviem "vērtējumiem": "kvalitatīvi", "švaki" - tādu kritiķu pilnas grāvmalas. Kas tu tāds esi, ka iedomājies sevi par pārgudro vērtētāju? Vai tiešām domā, ka uztaisījis hotdogu, pabāžot sievišķi vēkšpēdus starp koka kluci un ledus gabalu, esi uzcepis šedevru? Bet rauj tevi kociņ, plosies un lamājies, karavāna iet uz priekšu. :D

Man ar nerviem viss kārtībā, bet te dažam labam pērtiķveidīgajam, aptrūkstas intelekta, lai jel ko jēdzīgu pasacītu. Nolaidīšos līdz tā līmenim un paslavēšu ar viņa kategorijām: "kvalitātīvs" šaurpierītis!

Roman Ti2016-12-24 12:18

Nav iebildumi pret profesionāliem medniekiem, kuriem tas ir atbildīgs darbs. Taču, ja medības tiek pārvēstas par sacensībām vai izpriecām, tad tās jau pārvēršas par noziegumu pret dzīvību. Katrai dzīvai būtnei ir tiesības uz dzīvību, sevišķi, ja dzīvnieks nevienu cilvēku vai viņa saimniecību neapdraud. Visriebīgāk, kad kāds no medniekiem, deputātiem, ministriem vai ierēdņiem lielās, cik viņi ir kaislīgi mednieki un vēl publicē soctīklos savas iegūtās trofejas. Tas tikai norāda, cik šādi cilvēki faktiski ir nežēlīgi, neiejūtīgi, cietsirdīgi, jo viņiem nekas nav svēts... Un šiem pseidomedniekiem, kuri portālā 'medniekiem.lv' lielās ar savām trofejām, lai vēl vairāk tracinātu cilvēkus, būtu jāatņem licences un pašus pārvērst par medījumu, lai izjūt, cik tas ir riebīgi...

Līdzīgas trofejas

Buciņš
Buciņš
Comments 7 Views 13980
Trofejas
Trofejas
Comments 2 Views 2969
Stirnu āzis
Stirnu āzis
Comments 5 Views 7059
buka radziņš
buka radziņš
Comments 1 Views 3938
Nasa komnata oxotnika
Nasa komnata oxotnika
Comments 2 Views 12131
Buks
Buks
Comments 2 Views 12274