Šodien vārdadienu svin Sniedze, Meta, rītdien - Raita, Jogita, Evija
toptitle

Medību trofejas - Alnis #atbalstamGunitu

Alnis #atbalstamGunitu
2016.11.05

07:35

16:18

12:26

20:32

Dzinejmedibas šīgada pirmais maneejais !
Atslēgvārdi: alnismooseлось
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Ernests Pūriņš2016-12-24 12:33

Romān, jūs tāds gudrs izklausāties, bet vai jūs varētu man lūdzi izskaidrot, kas ir profesionāls mednieks?

Antons Vuclavs2016-12-24 12:46

Gati skatos Jūs arī tāds zaļgans paliekat, kas tad ir tas mītiskais profesionālais mednieks? Medības ir un paliek medības, šis portāls ir domāts MEDNIEKIEM, kur ievietot trofeju foto.

Kārlis Doze2016-12-24 13:42

Es esmu kaislīgs mednieks! Un nākotnē kļūšu arī par deputātu un sabiedrībā ietekmīgu cilvēku. Bet es vienmēr esmu bijis un būšu kaislīgs mednieks! Un par to es esmu lepns! Lepni ir arī mani apkārtiejie draugi, radi un paziņas! Lūk tā!

Gatis Briedis2016-12-24 14:36

Anton-Es nemaz netaisos palikt pa zaļo ,bet šaut šaušanas pēc neatbalstu ( laikam savu esmu atšāvis ) Mana filazofija ir pavisam cita ( bijuši labi skolotāji ) . Lielīšanos sociālos portālos neatbalstu . Tīri savā sabiedrībā ( starp medniekiem) nekā ļauna nesaskatu ( pašam patīk palielīties , jo kā tad radīsies mednieku stāsti ) .Ja vajag gaļu - eju uz gaidi vai medībām ar pieiešanu , ja gribu tusiņu - dzinējmedības .Nu nēsmu nekāds svētais , bet ja daļa " mednieku" nesaprot ka "lūšu Gunita" ir stūlbi iegāzusi lielāko daļu mednieku , Man tiešām žēl .

Andris Beļajevs2016-12-24 15:20

Gati?! Par kādu iegāzšanu te runa??? Bij tak rakstīts,ka ielenkti bij mamma ar diviem kaķēniem,BET iznāca tikai mamma.....,tad par ko parmetumi????

Arnis Puksts2016-12-24 15:37

Kā gan var gribēt, lai pilsētas tirliņš (tipiski ar bārdu noaudzis memessdēliņš - "hipsters"), saprot medības un nepiedalās "hipsterīgās raganu medībās" pret Gunitu, ja pat cilvēks, kas it kā saucas mednieks atļaujas savu kolēģi, atgādināšu,sievieti, kura ir jauns mednieks, "nolikt" līdzīgi kā to dara hipsteri?
Vienīgais prieks, ka tādi "gati" ir absolūts mazākums - jo, diemžēl, nevienā ģimenē nevar iztikt bez saviem kropļiem.
PS. Mednieks ar medījumu godam sveikts! Priecīgus Ziemassvētkus!

Gatis Briedis2016-12-24 17:21

Arni,Arni - dzīvo vien savā iedomu pasaulē ! Ha - labi ka tādi kā Tu esat mazākumā (vismaz neviens mednieks ar kuriem esmu parunājis neatbalsta "lūšu Gunitas " izgājienu ) un Tavas aktivitātes šajā sakarā vispār izskatās dīvainas .Es jau sen Tevi neuzskatu par mednieku , bet par histēriķi kas baigi grib tikt pie teikšanas .Šitie ir paši bīstamākie . Ne dod Dievs , būt vienā kolektīvā ar Tevi .Nekas dzīve noliks visu pie vietas .Un vel Arni - Tu attiecībā pret Mani esi puišelis , nodzīvo cik Es un izdari cik Es ,tad arī varbūt prātiņš atnāks .
Citiem - "lūšu Gunitas" neētiskais izgājiens - komentāri zem fotogrāfijas .Vai tiešām tie Jums ir pieņemami ?

Antons Vuclavs2016-12-24 19:56

prasu vēlreiz ko tādu tik neētisku Gunita izdarīja? jā uzrakstīja aprakstā ka nomedija sieviešu kārtas lūsi, ne viņa pirmā to izdarīja ne pēdējā. ja pašam nav mugurkauls un ir kauns par to ka esi mednieks, tad varbūt nodarbe jāmaina?

Ernests Pūriņš2016-12-25 11:49

Gati, Tev nu gan kaut kādi murdziņi rakstās... Kas gan medniekam varētu likties nepieņemams Gunitas rakstītajā??? Vot tādi kažoka metātāji kā Tu, gan ir liels kauna traips visai mednieku sabiedrībai... Es kaut kā nejūtos, ka Gunita mani būtu kaut kādā veidā iegāzusi, pat vēl vairāk, sastapos ar pastiprinātu uzmanību manā virzienā par medību tēmu, un man atkal bija iespēja normālā komunikācijas veidā izskaidrot cilvēkiem, ka situācija ir pilnīgi normāla un nekas ekstra neordinārs nav noticis, un zini, cilvēki to saprot, tātad viss šitas cirks ir dažu cilvēku darbs, par ko, personīgi man, nāk nedaudz smiekli. Bet Tu gan turpini locīties visu nesaprotošo priekšā, vismaz redzams no kā esi taisīts...

Normunds Lisovskis2016-12-30 16:28

Arnim!
Palūgtu visus nepielīdzināt savai mērauklai - "jo, diemžēl, nevienā ģimenē nevar iztikt bez saviem kropļiem".
Manā ģimenē kropļu nav. Vēlams pasekot savai (tai skaitā rakstu) valodai.

Līdzīgas trofejas

Alnis
Alnis
Comments 8 Views 16985
Views 3331
Alņa Bullis
Alņa Bullis
Comments 5 Views 13523
Alnis
Alnis
Views 3643
Pirmais nomedītais alnis.
Pirmais nomedītais alnis.
Comments 5 Views 3859
Pirmais mans alnis
Pirmais mans alnis
Views 10441

Trofejas no tuvējās apkaimes (Trapenes pagasts)

alnis
alnis
Comments 2 Views 4426