Šodien vārdadienu svin Rudīte, Everts, rītdien - Valgudis, Ralfs, Vitālijs
toptitle

Medību trofejas - Lūsis

Lūsis
2014.03.18

06:23

18:24

20:49

06:39

Pievienoja Ğirts Vēvers. Skatīts 10957 reizes.
2014. gada 18. marta laiskā otrdienas rītā man - jaunizceptam medniekam zvana medību vadītājs, lai paziņotu, ka ielenkts lūsis! Nedomājot ne divas domas, ar biedru pulku dodamies uz norunāto pulcēšanās vietu. Nostājoties "līnijā" un uzklausot vadītāja rīkojumus, pirmo, nokārtu galvu, ņemam vērā aizrādījumus par iniciatīvas trūkumu dižmedījuma meklēšanā.

Pēc tam, stājoties uz masta, tika konstatēts, ka kaķis no ielenktās vietas ir devies prom! Organizētā mērkaķa ātruma meklēšanā tika "atkosta" teorētiskā lūša atrašanās vieta. Tikpat lielā ātrumā veči tiek nostādīti uz līnijas gaidīt divu, entuziasma pilnu dzinēju veiksmīgu darba rezultātu.

Sagaidīju! Pēc dzinēju profesionāla un ievērības cienīga signāla, lūsis, viegli laužot zarus, iznāk uz manu numuru. Pirms mednieku līnijas karaliskais meža dzīvnieks, piesardzības mākts, paslēpjas aiz viegli caurredzama lazdu krūma. Daudz nedomājot, jau brīdi ieplecoto bisi, notēmēju un raidu pirmo šāvienu! Lūsis pārsteigumā un izbīlī metas pāri mednieku līnijai, bet es, turot medījumu "uz grauda", bliežu otro reizi.

Viss! Klusums! Šķiet, rokas nolaižas un viss cits arī "uz sešiem". Sagaidot medību vadītāju, apskatam pirmā šāviena vietu. Saprotam, ka trāpījums ir precīzs un atliek doties pa asins pēdu un atrast medījumu. Pēc 20 m gājiena caur necaurredzamu vējgāzi medību vadītājs paziņo: "Redz kur guļ!"

Mana sirds "iespiedzās"!

Novēlu katram medniekam izjust šīs neaprakstāmās sajūtas!

Šaujiet garām!
Atslēgvārdi: lūsislynxрысь
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties

Līdzīgas trofejas

Pirmais!
Pirmais!
Views 11069
Lūsis
Lūsis
Views 11960
Rubenes kaķi
Rubenes kaķi
Views 3469
Lūsis
Lūsis
Views 9950
pirmais bebrs
pirmais bebrs
Views 2280
Lūsis
Lūsis
Comments 2 Views 5745

Trofejas no tuvējās apkaimes (Praulienas pagasts)

Sezonas pirmais
Sezonas pirmais
Comments 6 Views 5974
Vilks
Vilks
Views 3225