Šodien vārdadienu svin Eleonora, Ariadne, rītdien - Rigonda, Adrians, Ārija
toptitle

Medību trofejas - Brieži

Brieži
Var arī pagulēt
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Kārlis Doze2011-01-24 13:06

Latviešu tautas īpatnība- jebkura sistēma var nojukt kaut kad un noteikti piemeklēs nelaime utt., jo latvieši ir nelaimes putni. Nožēlojama domāšana. Gluži pretēji! Viss notiks, zels un plauks! Jābūt radošiem! Nav zona, tad rāpies visaugstākajā koka galotnē un tad zvani. Izlādējies telefons - nu tad muļķītis tu esi, vēl patronas varēji aizmirst mājās- kārtīgs mednieks brauc uz mežu sagatavojies, nevis kā vēja slota.

SMS pielietošana ir "++++". SMS tiek aizsūtīta un nomedīšanas fakts ir reģistrēts.

Bija jautājums par kontrolētājiem- ir pārkāpums vai nav- kontrolētāji aktu sastāda tik un tā par veikto kontroli- ieraksta mednieka datus, apstākļus un arī medījumu un tad tikai atliek mežniecībā pārbaudīt vai mednieki nav melojuši- tālāk tiesas darbi, ja ir nesaskaņas. un vainīgajam uzvarēt ir lielas izredzes, jo ļoti bieži tie akti un protokoli ir nepareizi sastādīti, bet tā jau ir cita opera.

Par SMS. Kolektīvs izlemj, vai SMS drīkst sūtīt visi, vai tikai mednieku formējuma vadītājs vai arī medību vadītājs. Tad attiecīgi sazvana priekšnieku un lieta darīta. priekšnieks neizpildīja savu pienākumu (kam vajadzētu būt ieprotokolētam mednieku formējuma kopsapulces sēdē kā priekšnieka pienākumi) tad visa vaina gulstas uz viņa pleciem.

SMS idejas vajag pilnveidot un tad viss izdosies. Vajag domāt tā- ja šī lieta tiks pieņemta VMD, tad: "Kā es gribētu, lai tas izskatās?" Lai es spētu veiksmīgi un pilnvērtīgi iekļauties jaunajā sistēmā... un man tā būtu ērta. (Domā līdzi!)

Ar tām birkām ir auzas. Tās ir lielas un nevajadzīgas izmaksas. Līdzīgi, kā "Rīgas satiksme" pirms e-talona ieviešanas iemanījās uz ~pus gadu ieviest nevajadzīgus un dārgus kompostrētāj aparātus...

Atvainojiet, lūdzu, ka aizskāru vai/un aizvainiju Jūs ar saviem izteikumiem par latviešiem slinkumu. Bet ir tādi stereotipi.
P.S. Es esmu latvietis.

Romuls Meds2011-01-26 14:12


kas te pie velna notiek, šī biedrība vairāk atgādina klaunu sanāksmi, kā Jūsu biedrība var ierosināt likumprojektu grozījumus, ja Jums tur ir kādi 100-150 biedri, bet sakāt ka pārstāvat visu Latvijas mednieku intereses, pašlaik, tas jau paliek smieklīgi, vai iesākumā nevajadzētu 1-2 gadus padarboties, lai piesaistītu vairāk biedru un iesaistīti kolektīvus, kuri ir Latvijā, nevis ar skaļiem saukļiem auļot ar galvu ķieģeļu sienā? un ierosināt samērā neordinārus projektus, par kuriem nav nekādu sapratnes ne Jūsu biedrībai, ne citiem medniekiem.
Vēl interesants ir Zariņa kunga teikums
Ivar! Medniekiem.lv ir nevis uzurpatoru barins, bet mehanisms vai ietvars kura jebkurs Latvijas mednieks var iestaties, lai realizetu un parstavetu savas intereses un viedoklus. Ja kads to velas, tad vins Biedriba iestajas un lidzdarbojas, ja kads grib pastavet mala un pabubinat, tad vins stav mala un bubina... Mes parstavam tikai un vienigi savu biedru viedokli!

emm tātad sanāk ka tiek pārstāvētas tikai patreiz aptuveni 150 cilvēku intereses, piedodiet, atvainojiet, bet kā tad Jūs varat teikt ka pārstāvat visu mednieku intereses, Jūs pārstāvat tikai to cilvēku intereses, kuri ir biedrībā, kā jau Jūs minējāt un kur tad ir palicis biedrības cēlais mērķis izveidot vislatvijas mednieku biedrību un cēli nostāties pret tik nīsto LATMA, kaut kā jau te viss sāk šķobīties un lobīties. Kā jau teicu iesākumā vajadzētu piestrādāt pie biedru piesaistes un cilvēku izglītošanu par to ar ko biedrība grib nodarboties, un tad sākt veidot un iesniegt kaut kādus likumprojektus par izmaiņām medību procesā. Tad jau piemēram es varu izveidot sauksim to par "Kurzemes medību biedrību" un apvienot teiksim visus Kurzemes novadu medniekus un būs mums vēl viena medniekjus parstāvoša organizācija, un tad nu mēs ar ierosināsim kas vien mums ienāks prātā un veidosim teiksim Kurzemē medības pa savam un teiksim, ka nu mēs pārstāvam visu mednieku intereses.
Un vispār to papīru sauc par medību atļauju nevis licenci.
Un runājot par demokrātiju, nevajag aizmirst to ka demokrātija nenozīmē darīt visu kas ienāk prāta, demokrātija darbojas tik ilgi kamēr Jūs necenšaties ierobežot citu cilvēku brīvību.

Cerams, ka nevienu neaizskāru, bet nu tās ir manas domas par šobrīd notiekošo.

Matīss xxkkk2011-01-26 15:29

Man liekas ka tā ir pilnīgi murgaina ideja ar to SMS, iedomājies, tev jāatcerās pareizā secība (piem. Lic. nr, kvartāls, mednieka apliecības nr. utt), tu stādies priekšā ko tas nozīmē ? Ja kautkas tiek sajukts tajā secībā, vai vērtību atdelīšanai ir tikusi izmantota nepareiza zīme vai vispār vērtību atdalītājs ir aizmirsts ? Ko tad ? Santīmi par SMS noskaitās, "Gudrā sistēma" nesaprot kur viņai likt šos nepareizos datus, un sliktākajā gadījumā nākās rakstīt jaunu SMS ar to visu informāciju :)

Man leikas ka šāda ideja vispār jau pašā saknē ir miskastē metama, kur par to vispār šāda diskusija var izvēsties ?

Matīss xxkkk2011-01-26 15:39

P.S. - Andri Zariņ aizej vienreiz pie friziera un stilista, lai uztaisa tev normālu frizūru un iemāca normāli ģērbties kameras priekšā, ja reiz esi nolēmis filmēties, man ir kauns tavā vietā tos video skatīties.

Romuls Meds2011-01-26 16:13

Kā teica mans vectēvs "Strīdos dzimt patiesība"
Un neuzskatu, lai izteiktu savu viedokli, man būtu jāstājas kaut kādā biedrībā, kuras mērķi un darbības principi man nav saprotami, ko pierāda arī šī diskusija, kurā biedrības biedri nespēj argumentēti pastāvēt un pats galvenais izskaidrot par savu loloto projektu, manī neraisa velmi iestāties biedrībā, ja tiek piedāvāts kāds projekts, nepietiek ar vēlmi vien un pāris punktiem, bet ir jāsniedz detalizēts plāns, par to kā notiks šī SMS (nezinu kā lai nosauc) sistēmu.
Ja biedrība nav spējīga uzklausīt citu mednieku kritiku, kas nav tās biedri, tad atvainojos, vairs nerakstīšu un neizteikšu savas domas, tad nelieciet uz apsriešanu šādus jautājumus, bet klusībā biedrības iekšienē apspriediet, vai nu slēdziet šo vietni un lai to var apmeklēt tikai biedrības locekļi, bet citi nē.
Nu tas tā.
Spēcīgai valdošai elitei ir nepieciešama arī opozīcija.

Valfrīds Reliņš2011-01-26 17:34

Kas šeit nav saprotams?! Tiek izveidota tīmekļa vietne medniekiem.lv. Sākumā daudz interesantu tēmu, līdz ar to daudz apmēklētāju un šīs vietnes īpašniekiem kaut kāda naudiņa ripo, bet tad, ak vai, šī apgrozība noplok, tēmas ir izsmeltas un apmeklētāju skaits krītās vietne kļūst neinteresanta. Tālāk tiek izdomāta „biedrība lv” it kā priekš Latvijas mednieku apvienošanas un to interešu aizstāvības, uzreiz statūtos minot, ka tā varbūt arī nodarbosies ar saimniecisko darbību ( tāpat kā Repše, saziedojiet naudiņu un es tad būšu labs Jums valdītājs par attiecīgu algu). Biedrības dibināšanas otrs mērķis bija it kā LATMA neatspoguļo visu Latvijas mednieku kopējo viedokļi, tad šī jaunā biedrība būs alternatīva tai. Nepagāja nemaz daudz laika, kad parādījās atklāts šī projekta mērķis, tas tak ir bizness. Tiek šajā vietnē iemests priekšlikums apspriest un iesniegt,darba grupai, kas nodarbojās ar likumdošanas izmaiņām, transformēt formu medību atļaujām no papīra formāta uz SMS formātu. UN nu sākas latviešiem raksturīgā „šķēpu laušana” , bet vietnes īpašniekiem tas viss ir pa labu. Izdosies „SMS”projekts, tad ir ļoti labi, vietnei būs jūtami papildus naudas apgrozība, līdz ar to arī peļņa, neizsdosies arī labi,vietnes apmeklētāju skaits pieauga, pieauga arī apgrozība. Tas nekas, ka medniekiem uz acīm tiek uzlikts plīvurs taču zaudējumus vietnei neradīja. Bizness pats par sevi nav slikts, ja tas ir godīgs.

Igors Norvaišs2011-01-26 17:40

No demokrātijas viedokļa runājot biedrībai vajadzētu atturēties izvirzīt idejas jauniem likumiem ,kamēr viņi nepārstāv vismaz pusi no Latvijas medniekiem,vai nav saņēmusi piekrišanu vismaz no puses.Kā redzams šajā piemērā daudziem nepatīk,pat Anitai ,kura ir biedrībā.Mums jau pietiek aplamu un pārsteidzīgu likumu.Tiešām ir taču svarīgākas lietas,kāpēc sākt ar tādu sīkumu, bet jūsu piedāvāto izmaiņu gadījumā bardaks droši vien būtu uz vairākiem gadiem!

Valfrīds Reliņš2011-01-26 18:23

Daniēls Buks- Vaivads! Nevar saprast vai Jūs pats esat mednieks?

Anita Upīte2011-01-26 18:59

Ja runājam par demokrātiju un "cariem tētiņiem", ko piesauc Arnis - te tikko bija komentārs, kurā it pieklājīgā formā tika jautāts, vai Deniela B.-V. kungs ir mednieks... Interesanti (Tāds naivs jautājums)... - kur gan tas palika? Jeb "demokrātija vienam par otru pajautāt" piederīga tikai "moriem"...? Diezgan bēdīgi, lai neteiktu - nožēlojami...

Ilmarsons .2011-01-26 19:15

18.22 min. te bija pievienots Valfrīda R. komentārs ar jautājumu Daniēlam B-V. Kāpēc tika izdzēsts?

Janis Pampins2011-01-26 19:20

Kurš ir šīs izcili debīlās idejas autors??? Kāds vismaz ir pakonsultējies ar kādu IT speciālistu? Jūs saprotat to ka kautviens nepareiz burts īsziņā būs kļuda un nekas tur nenotiks, Ģēniji atradušies

Igors Norvaišs2011-01-26 19:29

Kurš izdzēsa manu komentāru no šī temata 16 lappas.Vai šeit ir cenzūra?!

Igors Norvaišs2011-01-26 19:32

Vai ti ke nedarbojas kāds hakeris vai it speciālists kas dzēš ārā opozīcijas domas!

Janis Pampins2011-01-26 19:35

Zariņa kunga jaunais bizness

Arnis Puksts2011-01-26 19:48

Jānim Pampiņam - es esmu IT speciālists un mēs konsultējāmies. Protams, kļūdas iespējas pastāv, bet ir risinājumi, kā tās mērķtiecīgi vadīt, pretējā gadījumā SMS servisi pasaulē nebūtu izmantoti tur, kur tie tiek izmantoti.

Ivars Augusts2011-01-26 20:51

Moris atbild Arnim, nav jābūt IT speciālistam utt. ar desmit gadu stāžu lai konstatētu, ka dotā mirklī un vietā tavs mobīlais ir ārpus zonas. Tevis rakstītais par nomelnošanas kampaņu, signāliem, zināmiem vējiem, kaut kur jau ir dzirdēts, papildinājumam pietrūka tikai viena frāze "tiek izdarīts plitisks spiediens"!

Arnis Puksts2011-01-26 21:07

Anita - lūdzu konkrētus citātus, lai nebūtu ļarkšķēts pa tukšo. Kuros bioloģijas jautājumos esmu kaut ko ar absolūtu pārliecību paudis, kas "diplomētajam biologam"(kurš gan praktiski kādu laiciņu neesot darbojies, bet - teoriju zināt arī ir labi) liktos diletanta viedoklis?
Ja nesekos konkrēti citāti, tad tas ir tukšs uzbrauciens un tas jau Tev godu nedara. Ja tādi sekos, tad var turpināt diskutēt par konkrētajiem uzskatiem.

Googlē parādās tādēļ, ka tā ir izlēmis lapas uzturētājs. Nepatīk - var veidot savu servisu. Bet kaut ko atrast nezinātājs var tikai un vienīgi caur googlei līdzīgu meklētāju...

Aldis Nikalovskis2011-01-26 23:22

manu viedokli ar izmeta ārā.

Mārtiņš Gaņģis2011-01-26 23:24

te nu ir, gatavs diskutēt ar moriem :) tas kurš rakstīja par sms sistēmas nepilnībām un sagaidāmām problēmām, ne tuvu nebij moris šai jomā bet labs speciālists bet izskatās ka te tik der tie kas lej medu virsū, ceru ka maldos!

Raivo Kalniņš2011-01-28 08:53

Puksta kungs,cik tad Jūs tos variantus esat iesniedzis???Runātājs viens no lielākiem un runā ne jau par lietu,bet par to,ka kāds ir pret.Izdomā kaut ko reālu un tad ar runāsim PAR!

Evgenijs Ludboržis2011-01-31 09:09

Tā jau te iet un sagaidāms, ka tālāk būs vēl sliktāk! Nu riktīgi "samozvanci", kuri nolēmuši šādā veidā sevi izrādīt un apliecināties, jo (iespējams), ka slimo ar mazvērtības kompleksu...

Evgenijs Ludboržis2011-02-01 08:39

Kāpēc turpinat dzēst ārā komentus un bloķējat pieeju portālam ? ? ? / Galīgi ahujeļi ? ? ?

Valfrīds Reliņš2011-02-06 20:01

"Paldies" šī "demokrātiskā" foruma administrācijai par manis komentu banošanu, IP adreses blokēšanu un lūdzu izdzēst manus visus atlikušos komentus, kā arī manu profilu, vairāk nevēlos šeit piedalīties.

Līdzīgas trofejas

Gotiņa :))
Gotiņa :))
Views 3811
Briedis
Briedis
Views 5141
Ragi
Ragi
Comments 1 Views 5011
Pie siles!
Pie siles!
Views 10438
Bullis 2015
Bullis 2015
Views 4010
2017 gada ragi
2017 gada ragi
Views 559