
Juris2009-09-24 14:17
Vai arī licences jau bija beigušās :)
Juris2009-09-24 16:12
Kurā pusē šie jau ir:)
Zane2009-09-24 16:24
Izskatas perspektīvs pec 2. gadiem bus šaujams!((=
Arturs2009-09-24 16:38
LOTI PERSPEKTIVA LAVA , IKZSKATAS KA BRONZENIEKS:)
Juris2009-09-24 20:28
Maliķu ķerājs,Latvijā Lauva:)
Reinis2009-09-24 20:53
Kaut kur pie Preiļiem.......
Arturs2009-09-24 20:59
neee , sitaa foceta varaklanos
Edmunds2009-09-25 09:55
Muusu miestaa shito zveeru biljetes dala taapat kaa bebru biljetes. Speej tikai klapeet :D:D:D:D
KASPARS2009-09-26 20:48
Da naw tas Latvija !!!
Reinis2009-09-27 10:04
Vai tad!?
Juris2009-09-27 12:17
Nu ir ir vēl tik nēesat manījuši:)Drīz jau būs pirmā trofeju izstāde!!!!
Edgars2009-10-14 15:29
Vienīgais zvērs, kuru Latvijā atļauts medīt ar arbaletiem un kartupeļu lingām. Man tādi ir kādi 3 jau nomušīti:)
Arturs2009-09-24 12:55
lauvas vel pagaidam latvija medit aizliegts:)