Šodien vārdadienu svin Rasa, Rasma, Maira, rītdien - Monvīds, Egita, Emīls
toptitle

Medību trofejas - Lapsa

Lapsa
Pievienoja Gatis Bogdanovs. Skatīts 15563 reizes.
Izrādās , ka pa bebru takām klīst ne tikai bebri.Un arī rāminieki kā redzams dzīvniekiem nav nāvējoši. Lapsas kakls ir izrādījies par tievu. Tā ka nez vai bija pareiz aizliegt kāju slazdus. Jo , ja tos pareiz ieliek, bebrs noslīkst ļoti ātri.
Atslēgvārdi: lapsafoxлиса
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Janis Strupausis2009-10-15 13:38

Jenotsuniem vel vairak patik vazaties pa gravjiem...!

Jānis Buks2009-10-15 13:58

Īstenībā rodas jautājums, kur Tu tās lamatas un kā biji uzlicis? Es bebrus ar šīm lamatām ķeru jau kopš deviņdesmito gadu vidus, kad šīs lamatas tiko parādījās LV, bet nekas tik ekskluzīvs nav trāpījies un arī neviens bebra k-ngs nekad nav bijis dzīvs lamatu pārbaudīšanas brīdī.
Par kājķeramo slazdu aizliegumu runājot, piekrītu, ka tās bija jāaizliedz, jo parunājot ar bebru ķeršanas profesionāļiem - veterāniem, lai cik pareizi šīs lamatas uzstādīja, gadījās tajās i norauti bebru nagi, i nogrieztas kājas, tādēļ NEKAD tās neesmu izmantojis un neizmantošu, lai kādi būtu likumi.... Šīs lamatas upuri tomēr moka:(

Jānis Dubovs2009-10-15 15:03

Tomēr moka gan: http://www.youtube.com/watch?v...

Slēpts2009-10-15 17:22

Nu lamatas paliek lamatas,šaujot arī dz;ivnieks dabū pamocīties līdz nomirst-bet ar rāmenēm vismaz dzīvniekus nekropļo.Es ar lieku rāmenes un atbalstu.Bet lapsa gan nav gadījusies!

Rinalds Apeins2009-10-15 21:07

Ja godīgi video tiešām ir pretīgs, un dzīvnieku paliek žēl! Manuprāt labākais veids ir atšaušana!

Jānis Buks2009-10-16 12:08

Video tiešām pretīgs. Taču to noskatoties var redzēt, ka kadri ir apzināti montēti, lai tendenciozi atspoguļotu dzīvnieka šausmīgās mokas. Es, protams, neapgalvoju, ka šajās lamatās dzīvnieks tiek nogalināts nekavējoties, taču vismaz netiek sakropļots un aiziet.... kā tas bieži notiek bebrus šaujot vai ķerot ar kājķeramajām lamatām. Vēl jāņem vērā, ka, ja lamatas ir kvalitatīvas ar spēcīgām atsperēm, tad bebram iekļūstot tajās lamatu trieciens ir ļoti spēcīgs un tik dots pa centrālo nervu sistēmu, respektīvi mugurkaulu, kas noteikti izraisa nekavējošu pilnīgu vai daļēju paralizējošu efektu, kam seko upura drīza nāve. Runājot par bebru šaušanu, vai kāds, kas bebrus ar šaušanu medī regulāri, ir pavilcis līdzi statistiku cik no kopējā izdarīto šāvienu skaita ir rezultatīvi - ar to saprotot, ka bebrs ir mašīnas bagāžniekā vai mugursomā. Cik nav nācies dzirdēt - nošāvu bebru, bet nedabūju, nogrima. Kāda ir garantija, ka nošāvi, nevis sašāvi? Ar rāmenēm vai nu ir vai nav.

Romāns Zvonkovs2009-10-16 15:24

es Tev, Jāni, drusku nepiekritu. Es regulari sauju bebrus un man ir pieraksti (statistika) par katru izdaritu savienu... es tev nosauksu par pedejiem trim gadiem, kad oficiali iestajos medniekos. pa so laiku man ir nosauti 29 bebri un 2 bebri pa kuriem esmu nopudelejis. nav neviens bebrs nogrimis, neviens! Vnk. musu mednieki izvelas nepareizo taktiku, vini aiziet uz to upiti un pat nepadoma ka to bebru dabus ara no udens, ari biezi dzirdu, nosavu, bet nogrima, nenopietni mednieki, uz ko vinji cer, ja sauj uz udens? ka tas bebrs pec saviena izlidis krasta? :D pirmaja gada kad mediju, kad asinis karstakas man bija, ja savu bebru uz udens es vinam lecu pakalj, kaut ari ziema... pirmaja gada es 8 reizes biju lecis ziema udeni. ja, smiekligi bet bet tomer nav neviens bebrs nogrimis. bija viens bistami smiekligs gadijums, tas bija ziemaa un nakti, uzsavu bebram uz udens, paliek uz vietas, lecu pakalj, lidz pautiem, nemu bebru aiz aizmugurejas kajas un sitais "pamostas" es tik skatos ka no udens paradas galva kas grib man iekerties roka, tas vis tik atri notika, es pat neatceros pa kuru laiku paspeju no pleca noraut bisi un stobra galus pielikt vinam pie galvas un nospiest meliti, turot bebru aiz vienas kajas... :D vot. es ar to visu negribu teikt ka bebram pakalj jalec udeni, bet ja tu sauj tad tev ir jabut parliecinatam ka tu vinju dabusi.

Romāns Zvonkovs2009-10-16 15:38

tagad kad udens liekas auksts :D izdomaju citu variantu, nemu lidzi savu ''Omegu'' laivu, piepusu un un tik laizos pa straumiti, nevajag pat airet, straume laivu nes vispar bez skanjam, tas bebrs sez krasta un grauz tos zarinjus un gaida briesmas no sauzemes nevis no udens un tapec ar laivu vienmer sanak piepeldet uz 3-4 metriem, tad saviens galva un viss.
tapec drosi var teikt ka neviens ievainots man nav aizgajis...

Edgars Kecs2009-10-19 14:20

Lūk priekš tam Romān domāti ir āķi lai varētu to bebruku dabūt ārā un nav jāmokās pa ūdeni, piegāji izstiepi, aizķēri bebruku un izvilki to, viss ar to visas bēdas ir beigušās :) Bebrs krastā.

Līdzīgas trofejas

viltniece
viltniece
Comments 1 Views 8580
Jenotlapsas
Jenotlapsas
Comments 3 Views 6714
Jenotsuņi un lapsas
Jenotsuņi un lapsas
Comments 2 Views 5033
ilgi gaidītā, pirmā lapsa
ilgi gaidītā, pirmā lapsa
Comments 2 Views 8701
Lapsa
Lapsa
Views 4961
Rudastīte
Rudastīte
Comments 5 Views 11462