Man viens tāds tēviņs smadzenes čakarēja pagājušajā pavasarī. Ļoti liels un gudrs, nekādi nevarēju novaktēt. Isnirst tikai tādās vietās kur nekad ne arko nedabūsi, tikai ar kādu granātu!!!! Bet Tēvainis dzīvo tiešām liels.
Tagad protams bebriem laimīgās dienas sākās :) Kā sakām sarkanās pases ir izdotas, var droši darīties ko sirds vēlas. Vienīgi izņēmumi ir uz postījumu vietām :)
Edgars2010-05-12 11:49
Man viens tāds tēviņs smadzenes čakarēja pagājušajā pavasarī. Ļoti liels un gudrs, nekādi nevarēju novaktēt. Isnirst tikai tādās vietās kur nekad ne arko nedabūsi, tikai ar kādu granātu!!!! Bet Tēvainis dzīvo tiešām liels.
Tagad protams bebriem laimīgās dienas sākās :) Kā sakām sarkanās pases ir izdotas, var droši darīties ko sirds vēlas. Vienīgi izņēmumi ir uz postījumu vietām :)